Туба и Джансел в "Огнено сърце"-"Gönülçelen" и след това - Тема 180

  • 89 628
  • 733
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 0
Мили момичета! HugЛюбовта винаги вълнува хората и именно заради нея ние с вас гледаме филма и с удоволствие коментираме.Любовта не винаги е споделена,не винаги хората,които се обичат могат да бъдат заедно.Важното е,че ..............магията и съществува.А с Туба много красива,с невероятно излъчване,разкошна млада жена,съдбата на героините и ни държи будни по нощите  Joyи говорим за тях дълго време. Hug Но какво казва сърцето и и кой е щастливецът ,с място там...................само тя си знае.


Това е във филма,а в реала знаем как е!

# 361
# 362
  • Мнения: 4 535


Прието е да се мисли, че който гледа сериали, непременно търси романтика Grinning Вярно, но и не чак Sad Специално за "Времето лети", ако някой е видял само романтиката, искрено го съжалявам. За мен си е едно оригинално загатване на историята в Турция за този период. По скоро съм потресена колко общи неща имаме ...политика, корупция, мода, манталитет, западно влияние и още хиляда неща видях и познах в този сериал.
Според мен са взаимствали историята на Форест Гъмп преминавайки през световните събития, също така художествено и интересно.

Канти, ами и в момента се радвам на дебюта на втори българин до Бербатов и пиша на полувремето Grinning Даже бягам Joy

# 363
  • Мнения: 2 195


Прието е да се мисли, че който гледа сериали, непременно търси романтика Grinning Вярно, но и не чак Sad Специално за "Времето лети", ако някой е видял само романтиката, искрено го съжалявам. За мен си е едно оригинално загатване на историята в Турция за този период. По скоро съм потресена колко общи неща имаме ...политика, корупция, мода, манталитет, западно влияние и още хиляда неща видях и познах в този сериал.
Според мен са взаимствали историята на Форест Гъмп преминавайки през световните събития, също така художествено и интересно.

Канти, ами и в момента се радвам на дебюта на втори българин до Бербатов и пиша на полувремето Grinning Даже бягам Joy
Аз по стечение на обстоятелствата слушам Нова и искам, не искам имам представа за турските сериали, които дават по нея. Много си права, че имаме доста общи неща. Като манталитет и традиции сме дръпнали по-бързо към Европата, но помним или са ни разказвали. Може би затова и по ни допадат турските сериали - често гледаме с умиление и носталгия.  Няма да забравя в Зарифе  как се мръщеха на нескафето, сварено в джезве или как възмутено, но с интерес гледаха по-разголени снимки. Wink  Сутринта споменах за едно предаване за фолклора ни. Та в него обобщиха, че любовта там е винаги скрита и греховна, а момичето винаги е изкупва този "грях" със смъртта си. Ами същата история я гледах в Гюлизар.

Разписах се, а исках да ви попитам за тази снимка откога е newsm78 Аз не съм я виждала:

Последна редакция: сб, 09 фев 2013, 19:35 от Bagi

# 364
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug

Намирам ви отново в чудесно настроение -   bouquet

Не ми е нужна висша математика за да виждам живота такъв какъвто е.Доверявам се на моя житейски опит/повярвай никак не е малък/и на женския си инстинкт и до сега  съм  се ориентирала доста добре. Това което аз виждам,чувствам и разбирам си остава за мен и никой не може да ме убеди в обратното.

Удоволствие за мен е да гледам този филм а може би виждам себе си в някой от героите? Не знам но съм щастлива ,че го има.


Никол  newsm10 smile3521

Ето така  Simple Smile се усещаме повечето тук, а разните сплетни и истории...  Whistling
А и как да не сме с тази прелестна история - богата на чувства и емоции, любов и омраза, тъга и много хумор!  Crazy



Баги  Hug снимката, която си сложила е стара, виждала съм я, но в момента не се сещам със сигурност  newsm78 дали беше с Бюлент или Мурат Й., сякаш един от двамата  е, ама...?  Peace

# 365
  • Мнения: 4 535


И от мен една стара снимка, Туба в Дубай 2008 г.

Баги, и аз мисля, че е с Бюлент на онази снимка Sad


Още една фантазия, но с мисъл...не е като да съчетаеш Туба по потник, с Джансел в зимно палто и вдигната яка Grinning

# 366
  • Мнения: 2 195
Цвети, Надин, дали пък не беше от Аси newsm78  Имаше снимки със сина на Томрис и дъщеричката му с подобна рокля.

И една морска снимка, със студен привкус. Имаше една приказка еддно време, когато се появиха цветните фотоленти - "не посинявайте, филмът е цветен"  Wink


Само се чудя, нали рекламните снимки бяха снимани на остров newsm78 Ами този остров бая голям, някой дали не го е посетил, та да ме светне newsm78

# 367
  • Мнения: 0


Само се чудя, нали рекламните снимки бяха снимани на остров newsm78 Ами този остров бая голям, някой дали не го е посетил, та да ме светне newsm78

Bagi, единствения ,,мъж'' в темата присъствувал неотлъчно при заснемането на сериала, е handsom. Ako му се примолиш, ще те светне и зад врата и по други места.
 Успех!

# 368
  • Мнения: 2 195
И малко канарчета, че музиката, нещо е заглъхнала:

# 369
  • Мнения: 4 245
Цвети, Надин, дали пък не беше от Аси newsm78  Имаше снимки със сина на Томрис и дъщеричката му с подобна рокля.

И една морска снимка, със студен привкус. Имаше една приказка еддно време, когато се появиха цветните фотоленти - "не посинявайте, филмът е цветен"  Wink


Само се чудя, нали рекламните снимки бяха снимани на остров newsm78 Ами този остров бая голям, някой дали не го е посетил, та да ме светне newsm78

Баги  Hug аз лично не съм ходила на островите, но като бях в Истанбул и двата пъти имаше екскурзии с дестинация островите  Peace Чувала съм , че са много красиви  Peace А и от филмите им (когато има кадри от там) се вижда, че са приятно място за почивка  Peace
Относно манталитета и традициите: ами доста сме близки и затова турските сериали ги възприемам/ме по лесно в сравнение с латино сериалите . Аз си спомням тази патриархалност в отношенията и съм целувала ръка на дядо ми  Peace (въпреки, че вътрешно роптаех  Rolling Eyes)

А тази снимка с кадър от момента, когато снимат клипа на острова ме втриса от студ. Как можаха да го измислят този ефирен тоалет при тези ниски температури, а и защо? newsm78 И до сега не намирам логичен отговор  Thinking
Явно Туба е доста калена, щом не се разболя след тези снимки. На нейно място аз може би щях да се докарам с пневмония най-малкото Mr. Green

Мили момичета! HugЛюбовта винаги вълнува хората и именно заради нея ние с вас гледаме филма и с удоволствие коментираме.Любовта не винаги е споделена,не винаги хората,които се обичат могат да бъдат заедно.Важното е,че ..............магията и съществува.А с Туба много красива,с невероятно излъчване,разкошна млада жена,съдбата на героините и ни държи будни по нощите  Joyи говорим за тях дълго време. Hug Но какво казва сърцето и и кой е щастливецът ,с място там...................само тя си знае.


Това е във филма,а в реала знаем как е!


akostova  Hug така е  Peace За това, че така убедително до момента се въплати в героините си, много от нас й повярвахме напълно  Peace Но едно е на филм, друго е в действителността. Peace За там можем само косвено да си вадим  умозаключения въз основа на интервютата и действията й в реалността Peace



http://www.dailymotion.com/video/xkrr20

Габи   Hug

Последна редакция: сб, 09 фев 2013, 20:08 от kanti

# 370
# 371
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Е хе  Wink компанията започва да се събира  Simple Smile щом и Габи  Hug се появи!  Peace

Канти  Hug много яка се оказа, наистина Туба - само, като си представя студа, че и боса  ooooh! - никак не е лесно, а за логика... -  hahaha в турски сериал, май едва ли ще намерим някога.  Laughing



И да добавя малко хубава музика с хубави моменти.  Peace

# 372
  • Мнения: 0
Харесва ми,че започнахте разговор за турските сериали.Много ми е неприятно Thinkingкогато чуя ироничен и пренебрежителен коментар .Гледайки сериалите се интересувам от тяхната култура,обичаите им,начина,по който ги показват във филмите си,как рекламират природните и исторически забележителности. HugОчарована съм от начина,по който го правят.А на Балканите .в областта на културата,нещата,които ни обединяват са много повече от тези,които ни разделят. HugОстаналото е политика.

# 373
  • Мнения: 2 195
akostova  Hug
 
Попаднах във фейса на превод на  песен от 20 минути. И за тука става.  Peace



Моя  любов, закачливката ми, ти единствена разбираш моето окаяно състояние
Сърцето ми те търси през цялото време, къде си?
Моя сладкодумка, жизнерадостната ми, с очи на газела
Сърцето ми те търси през цялото време, къде си?

Само ти плачеш, когато аз плача и се усмихваш, когато аз се усмихвам
Само ти разбираш всичките ми тревоги, само ти знаеш в какво състояние съм
Ти си тази, която ми се усмихва, сякаш можеш да надникнеш  в сърцето ми
Сърцето ми те търси през цялото време, къде си?

Имам в гърдите си скрита рана, за която никой не знае
Никой лекар не може да  намери лек за тази моя рана
Аз съм злочест, аз съм нещастен, нищо не може да ме направи щастлив
Сърцето ми те търси през цялото време, къде си?

# 374
  • Мнения: 0
Аз мисля, че всеки гледа турски сериали по различни причини - едни като мен, защото ги дават по телевизията, други - защото обичат романтиката или драмата, а нямат тези силни емоции в живота си.
И е забележително, че се гледат само от жени - явно на мъжете тези емоции не им липсват. Аз лично не познавам мъже, които гледат турски сериал - въпреки, че работя изключително с мъже и познавам много служебно, нито един не гледа дори исторически - така казват- за мен е любовен- като Великолепният век.
Мъжете гледат Под прикритие и подобните му. Романтична комедия, като  Огнено сърце няма шанс сред мъжете.

Общи условия

Активация на акаунт