ЮЛСКИ бебета дрън - дрън, студено е навън! - тема 12

  • 19 054
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 42
Здравейте мили настоящи и бъдещи майчета!

Поздравявам всички за хубавите новини и резултати! Дано и занапред все добри новини да четем!
Искам да се похваля и аз, а именно днес бях на ФМ, всичко с бебчо е наред и сме със сини гащи stork-boy

# 61
  • Мнения: 726
Здравейте мили настоящи и бъдещи майчета!

Поздравявам всички за хубавите новини и резултати! Дано и занапред все добри новини да четем!
Искам да се похваля и аз, а именно днес бях на ФМ, всичко с бебчо е наред и сме със сини гащи stork-boy



Честити ти сини гащи и хубави резултати от ФМто!  smile3501

# 62
  • Мнения: 2 237
http://www.baby.ru/polbaby/china/#show_child

Вижте каква сладка табличка за пола Simple Smile
Ще ми е интересно мамите знаещи вече пола, да кажат има ли поне грам истина в нея Simple Smile

# 63
  • Мнения: 42
http://www.baby.ru/polbaby/china/#show_child

Вижте каква сладка табличка за пола Simple Smile
Ще ми е интересно мамите знаещи вече пола, да кажат има ли поне грам истина в нея Simple Smile

На мен ми излиза момиче, а днес с очите си видях момче!

# 64
  • Мнения: 24
http://www.baby.ru/polbaby/china/#show_child

Вижте каква сладка табличка за пола Simple Smile
Ще ми е интересно мамите знаещи вече пола, да кажат има ли поне грам истина в нея Simple Smile
Ами на мен ми показа наистина  stork-girl
п.п. Сега като проверих за първата ми дъщеря, се оказа грешно Simple Smile

Последна редакция: пт, 01 фев 2013, 21:32 от siqna_si

# 65
  • Мнения: 2 237

Честити  сини гащи zlatno zaiche Hug

siqna_si, значи тук-таме показва вярно Simple Smile


Абе я да си чакам ехографа на 07.02. и да не се щуросвам  Mr. Green (макар че вече нямам търпение беееее  Whistling )

# 66
  • Мнения: 54
Хахахахха пак ми излезе момиче  Mr. Green
Честити сини гащи Златно Зайче  stork-boy

# 67
  • Мнения: 24

blizna4e  Mr. Green значи щом е тук таме, ето че при мен е 50 на 50. Какво има да му мислиш, по този календар, значи или ще е момче, или ще е момиче!  Hug Честитооооо, вече знаеш пола ... тук таме ... разлигавих се

# 68
  • Мнения: 2 237

blizna4e  Mr. Green значи щом е тук таме, ето че при мен е 50 на 50. Какво има да му мислиш, по този календар, значи или ще е момче, или ще е момиче!  Hug Честитооооо, вече знаеш пола ... тук таме ... разлигавих се

 Joy  Верно, вече пола ми е ясен тук-таме  Joy
Таткото искал "шнур" (демек момче). Аз - май повече момиче. И докато не видя ще умра от любопитство  Crossing Arms.

Ахилеа, а ти какво чакаш бе душа, разбра ли се? Аз те питах вече де, но ти така и не ми отговори.... Щото знам че бяхме заедно в отбора на момичеискащите  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 78
Здравейте отново ,както писах по -рано аз съм от Варна и терминът ми е 17 .07.Имам дъщеря на почти 8 години .Незная  на кого да пиша да ме добавите на 1 страничка и във фейсбук групата -https://www.facebook.com/home.php  и парола за снимка бг .Надявам се  да ме приемете при вас.Пожелавам на всички лека бременност!

# 70
  • Мнения: 2 237
 katy_a, добре дошла  Hug
Обичам хората от Варна  Heart Eyes

# 71
  • София
  • Мнения: 1 318
Опасни сте с тия гащи Laughing Винаги си визуализирам нещата и си представям малко бебе със сини кюлоти.

# 72
  • София
  • Мнения: 802
Moмичета, здравейте!
Хаха, благодаря ви за комплимантите  Hug Хич не бях булка в класическия смисъл на думата, но целта на тоалета ми бе да да ми е удобен за цяла нощ купон, едно, а второ, исках да си го нося и нататък. Та, нося си го, дори и сега зимата - под формата на туника  Mr. Green Удобно е за бременни  Peace
Карли, хм, не знам... възможно ли е да си ме объркала с Катенцето, която си спомням, че сподели преди време, че е висооооочкааа  Laughing А аз съм тапишон, май като повечето ви тук Wink Скоро ще се видим и ще видим  Laughing

Което ми напомня да ви подканя да се запишете повечко момичета в срещата! Хайде-хайде, насам, народеее, няма само в тесен кръг от 15 души да си кудкудякаме, трябва да направим и бум-дрън-дрън!  Mr. Green
Пускам пак:
СРЕЩА - СОФИЯ
16 февруари 2013 г. (събота)
час - 14 ч.????

Място: предлагам ви ето тук (Мистър Пица на ул.Верила Но 3) http://mrpizza.bg/index.php?page=contacts&id=2 Свикнали са на бг-мамма срещи    и ще резервираме лесно по тел.
Присъстващи:

1. Jeni Konstantinova
2. *ВЕСЕЛА*
3. Sandalka
4. Катенцето
5. Рaди
6. illusion
7. Gina lollobrigida
8. Ива angel
9. lili sf
10. rosi.to
11..tMb
12.terpsyhora
13.gemavar
14.Геритоооо
15. portokalcho


Абе сватбите днешно време са страшна работа. Наши приятели правиха сватба лятото, като беше изчислено колко гости, кой по колко пари ще даде и колко ще изкарат от цялата работа. Умишлено се канеха заможни познати (не мога да кажа дори приятели)  ooooh! Целта им беше да избият сватбата и да им останат пари да си направят ремонт на апартамента. Така, че нищо не е в състояние да ме учуди  Mr. Green
просто споделям, Ева да не си помислиш, че е нещо към теб  Hug  bouquet

УЖАС  Shocked Е, дано са щастливи поне...
Ние в поканите на нашите гости пък специално написахме, че подаръци не щем, освен по 10 надути  балона на гост. Това, най-вече го направихме, за да не могат наши по-затруднени приятели да откажат "любезно", ние си ги искахме всичките! А и винаги съм мечтала да се хвърля в стая, пълна с балони  Laughing И дойдоха всички, освен само 3ма - по доста уважителни причини. Наистина беше веселяшка сватба, а най ме изкефи, когато един от нашите приятели, който за последните години страшно забогатя и се промени в кофти посока, пък и стана доста популярна личност, но за нас си е все така мила стара душица... дойде с трима бодигарда, пффф  #2gunfire ... та той накрая на сватбата просто дойде при мен, взе ме и ме заподхвърля във въздуха. Каза, че така не се е веселил от мнооого години  Heart Eyes И беше истинско удоволствие за мен - значи на всички им е било гот  Heart Eyes отплеснах се в спомени... простете.

# 73
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 689
Здравейте мили настоящи и бъдещи майчета!

Поздравявам всички за хубавите новини и резултати! Дано и занапред все добри новини да четем!
Искам да се похваля и аз, а именно днес бях на ФМ, всичко с бебчо е наред и сме със сини гащи stork-boy



Честито ти момченце Силве  Hug Днес тъкми си мислих за теб (сетих се че е 1ви и си на ФМ) и тъкмо се канех да ти пиша утре за да видя как е минало ,н ти ме изпревари!Радвам се че всичко с бебо е наред  Simple Smile Hug

# 74
  • Мнения: 53
момичета,аз днес лежах в родилното заради болничният и беше отврат.Имаше една циганка на 15 ,която раждаше и крещеше в целия коридор,а беше още в началото.Изобщо жени крещят,бебета реват-страшна картинка е.

Общи условия

Активация на акаунт