"Готова на всичко" по Diema Family

  • 96 294
  • 586
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 9 782
jupetrov7   newsm51

# 151
  • Мнения: 72
Добро Утро !!
     
[/center]

Последна редакция: нд, 10 мар 2013, 17:21 от stefanniq

# 152
# 153
# 154
  • Мнения: 9 782
Разкошни гифчета Peace

# 155
  • Мнения: 72
Наде....    Hug Hug    bouquet  bouquet

# 156
  • Мнения: 2 411
Момичета,знаете ли ,че с голям интерес чакам епизодите на
серияла.Както казах  понеже съм го гледала без превод виждам,
че някои неща седят по различно от това което аз съм предполагала.

# 157
  • Мнения: 9 782
Интересен е ,да Grinning
Мерич  има голямо развитие- в началото ми беше сива и безлична...но сега е огън...за ужас на майка си...
Дано Алие си върне доверието и обичта на Айше...защото иначе жертвата й е напразна...
Дениз е толкова тъжен....

Вуйчо и той се е разпънал на кръст между две любими жени Praynig
Нусрет е много сетивна - веднага надуши лукавството на "бившата" Mr. Green

има,има с какво да ни заинтригува филма освен с Халит  Heart Eyes Peace

# 158
  • Мнения: 2 411
Да ,Мерич каза "баста" и пое живота си в свои ръце.
Нейното живот ли беше?Цял ден в къщи с тази вещица.
Алие си връща любовта на Айше,но това не реши проблемите и.

# 159
  • Мнения: 72
 wavey wavey wavey

Не ви ли се струва прекалено поведението на Феяз с бившата му съпруга  newsm78 newsm78 newsm78
А Синан с тази командировка дали не искаше да пробва  Алие дали ще  ревнува  или има някаква друга цел  newsm78 newsm78

# 160
  • г. Пловдив
  • Мнения: 91
wavey wavey wavey

Не ви ли се струва прекалено поведението на Феяз с бившата му съпруга  newsm78 newsm78 newsm78
А Синан с тази командировка дали не искаше да пробва  Алие дали ще  ревнува  или има някаква друга цел  newsm78 newsm78
wavey waveyНе, просто Феяз прави всичко това от учтивост. А и той няма да има нищо със нея тъй като се жени за Нусрет. А тя даже и дете ще му роди момиченце и ще се казва Елиф. А що се отнася за командировката сега се започва любовната афера със Лейля хамфенди. А колкото до Алие тя му каза, не обещавай неща които няма да спазиш. Човекът си иска жената ама и от любовниците не се отказва. ooooh!

# 161
  • Мнения: 7
Как да не изревнуваш - Денис тук,Денис там,Денис навсякъде... Grinning
Добре дошло за русокоска,явно Синан, няма да се дърпа вече.
И аз си помислих,че вуйчото,прави всички от учтивост,въпреки мераците на бившата.
Обича си Нюню,харесват ми като двойка.

# 162
  • г. Пловдив
  • Мнения: 91
Как да не изревнуваш - Денис тук,Денис там,Денис навсякъде... Grinning
Добре дошло за русокоска,явно Синан, няма да се дърпа вече.
И аз си помислих,че вуйчото,прави всички от учтивост,въпреки мераците на бившата.
Обича си Нюню,харесват ми като двойка.
И така да е, то бива ревност бива но, неговото е  прекалено. Вече няма да има дърпане от тук нататък ще тъче на два стана. И на мен ми харесват като двойка, много мила жена която истински го обича.

# 163
  • Мнения: 14 840
Според мен Синан реши да замине в командировка с Лейла  по две причини
Първата е да види реакцията на Алие и нейната незаинтересованост го влудява
Втората е да покаже на себе си  да си докаже ,че все още е търсен и привлекателен за жените
Студеното отношение на Алие накърнява егото му,безразличието и то изважда от равновесие и той вместо да се замисли за причината за това ,решава да си доказва че все още може да бъде търсен и желан мъж

А свекървата светна от радост когато чу ,че докторът на сестра и е в Истанбул.Намери си чудесен повод да се изтърси там
Да видим сега мъжкарят Синан как ще се справи с  злобната си майка

# 164
  • г. Пловдив
  • Мнения: 91
Привет момичета  Hug
Както си рових случайно в архива от запазени интервюта, намерих два откъса от нашто сериалче!

Интервю с Халит от 2006 година.

Уточнение- Синан е героят на Халит от сериала " Алие"


Защо Синан все не може да направи майка си щастлива, все не е доволна от него?
То не е лесно да накараш тази жена да се чувства щастлива. Във филма положението на сина е много интересно. Отношенията в това семейство са като в порочен кръг. Когато връзката между снаха и свекърва е лоша това рефлектира негативно и върху отношенията между съпрузите. Първото им дете, момченце, още с раждането си попада сред родители, чийто отношения са обтегнати. И се залавя за майка си като за спасителен пояс. Дълбоко е свързан с нея. И това се пренася в бъдещето, това дете един ден също ще се превърне в мъж,  подвластен на майка си, зависим от нея. И когато се ожени ще има със съпругата си същите проблеми,  каквито са имали неговите родители. И така до безкрай, като верижна реакция.

Как смятатате, ще бъдете ли добър баща? Научихте ли от сериала „ Алие” какво е нужно, за да бъдеш добър баща?
Честно казано в сериала аз сам си изградих образа на Синан като  баща. Идеята на сценаристите от самото начало беше той да е добър баща, но аз прибавих от себе си някои неща.   Много обичам децата, играя си с тях, умея да общувам с тях и ако си имам дете най-вероятно ще прекарвам много време с него. Надявам се да бъда добър баща. Казвам, че се надявам, защото собственото ти дете става завинаги част от твоя живот, от момента на раждането си до порастването си,   не е същото като да си  добър баща по телевизията или да обичаш някое дете от разстояние. Любовта в двата случая е различна. Може би сравнението не е много удачно, но например, всеки иска да си има куче, обаче, когато си вземат такова, много хора установяват, че  да си имат куче не им харесва. Винаги е по-приятно и по- лесно да обичаш и да се радваш на  нечие друго куче

Общи условия

Активация на акаунт