"Готова на всичко" по Diema Family

  • 96 137
  • 586
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 411
Ало,дами,май сте сърдити на Синан и не искате да
пишете.Защо така?

# 196
  • Мнения: 72
 wavey 
  Наде, ами да, не е като Онур.....досега да бяхме изписали страницата,но.....да видим довечера какво е решил Синан ...Или всъщност нищо не решава той-само иска .

# 197
  • Мнения: 14 830
wavey 
  Наде, ами да, не е като Онур.....досега да бяхме изписали страницата,но.....да видим довечера какво е решил Синан ...Или всъщност нищо не решава той-само иска .

Сега Синан да не изкара Алие виновна за крадците нахълтали в къщата на майка му
А и това е чудесен повод свекървата да се домъкне отново в Истанбул и ще бъде чудесно оправдание за Синан майка му да остане при тях

# 198
  • Мнения: 72
Преди време като гледах един друг сериал си мислех, че от Джеврието по-досадно и нетърпимо свекървище няма, но....тази я бие по всички показатели.. Close

# 199
  • Мнения: 82
Преди време като гледах един друг сериал си мислех, че от Джеврието по-досадно и нетърпимо свекървище няма, но....тази я бие по всички показатели.. Close

И аз мисля вече, че с баба Джеврие бих се спогодила някак си. С тази - не!Тя е подмолна - разделяй и владей!!! Само каква идеологическа война води чрез децата... Mr. Green Mr. Green Mr. Green #2gunfire #2gunfire #2gunfire Осъзнато ги травмира и не ѝ пука! Ох, ядосах се.
Лека вечер, момичета и приятно гледане!
 newsm51 newsm51 newsm51

# 200
  • Мнения: 9 738
Ало,дами,май сте сърдити на Синан и не искате да
пишете.Защо така?


Е, нека да видим Халит и като "лошо момче"  Mr. Green

знаем си ние ,че Онур  няма конкуренция в нашите сърца bowuu hahaha  Kissing Heart

тази вечер не гледах епизода- утре ще наваксам  Heart Eyes

# 201
  • Мнения: 13 428

Синан, Онур, Орхан, Сюлейман - всичко това е Халит, а той е ГЕНИАЛЕН! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Огромно удоволствие е да го гледа човек и да вижда колко е различен в различните роли.   bouquet  bouquet



Някой знае ли името на актрисата, която играе Лейла? Много е симпатична, но... какъв предател! #Cussing out Отврат! #Crazy Sick
И другият отвратителен образ - Муджо! Sick Sick Чудесно подбран дубльорски глас - не можеш да не го намразиш! #Cussing out #Cussing out Забелязала съм, че този артист играе само отрицателни роли, и някак патетични накрая... Mr. Green

# 202
  • Мнения: 9 738
Жу  за Баръш ли питаш newsm78



Barış Falay

В Езел направи страхотна роля- керпеден Али hahaha голям пич Peace

# 203
  • г. Пловдив
  • Мнения: 91

Синан, Онур, Орхан, Сюлейман - всичко това е Халит, а той е ГЕНИАЛЕН! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Огромно удоволствие е да го гледа човек и да вижда колко е различен в различните роли.   bouquet  bouquet

Жу, такъв си е нашият Халит! Перфекционист от всякъде! Колкото и да се опитвам да харесам други актьори не ми се получава, защото винаги правя сравнение с мистър  Перфект. Напълно споделям мнението ти.  Hug  bouquet  bouquet    




# 204
  • Мнения: 72
Добро утро!!!

Дааа, нашия Халит така си прави ролите, че неусетно го идентифицираме с тях.Преди време не правех разлика между Халит и Онур /в повечето случаи / .Сега не искам да го приема като Синан и това си е...

Хубав и успешен ден на всички!!
   Hug Hug Hug

# 205
  • Мнения: 82
Добро утро!!!

Дааа, нашия Халит така си прави ролите, че неусетно го идентифицираме с тях.Преди време не правех разлика между Халит и Онур /в повечето случаи / .Сега не искам да го приема като Синан и това си е...

Хубав и успешен ден на всички!!
   Hug Hug Hug

Даааа, ама си го гледаме с кеф! Joy Joy Joy

# 206
  • Мнения: 13 428

Да, Lilims, този, мерси.  Hug
Баръш, значи... Симпатичен, но чак  пич... Naughty Naughty
 
Гледах го в Езел - добър е, но и там в началото беше зловещ, а после стана жалък... че и накрая едва не го изкараха светец (не ми беше много правдоподобен като образ. Sad)

Абе, друго си е Халит - изпипва си ролите и в най-дребните детайли! Heart Eyes  bouquet

# 207
  • Мнения: 9 738
Цитат
Абе, друго си е Халит - изпипва си ролите и в най-дребните детайли!

 newsm10

А колкото за пича Wink става въпрос за Баръш ,а не за керпеден Али hahaha

# 208
  • Мнения: 14 830
Баръш Фалай го гледах за пръв път в "Езел" и според мен там направи великолепна роля и показа великолепна игра.
Али премина през много катаклизми в живота си - от злобен човек готов на всичко за пари,през жалкия лакей на Дженгиз до човек готов на всичко за да изкупи вината си и да помогне на приятеля си
 В началото го мразех повече  и от Дженгиз , а накрая ми стана любимец повече и от Езел

 Страхотна игра и страхотна роля

# 209
  • Мнения: 2 411
Коментирате качествата на Халит.Отдавна сме стигнали до
заключението,че е един от най добрите,а според мен /вероятно и според много от вас/най-добрия турски актьор.
Много исках обаче вашето мнение за това което съм изложила в пост 194-основателно ли ревнува Синан Алие или не.?
И във вчерашния епизод Алие пита Дениз вярно ли е,че Синан е идвал при него след което възкликва"В кой век живее Синан!"Все едно в Турция е нормално жената да си има
приятел, който да е " много важен за нея",а този приятел да е влюбен до уши в нея.

Общи условия

Активация на акаунт