"Готова на всичко" по Diema Family

  • 96 156
  • 586
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 13 431

Гледан отвътре, от топлината на дома, днес е един прекрасен пролетен ден!
Пожелавам на всички пролетно настроение! Heart Eyes Heart Eyes
На имениците - честито!  bouquet



А Синан е един нещастен по своему човек - всеки го лъже и използва - освен любимите му деца! Sad Sad

# 226
  • Мнения: 2 411
Според мен Синан знае какво иска,иска и жена си и любовницата си, hahaha
майка му да си седи в Одрин.Въпроса е дали това е възможно? newsm78 hahaha
Мисля,че появата на Денис в живота на Алие е допълнително основание тя да не желае
близост със Синан.защото  е влюбена в него.Да,наранена е ,но щом се върна знае,
че не може до безкрай да го отбягва.Никой не би търпял такова нещо.Затова
 и отиде при него да говорят след като за пореден път го отблъсна.























 

# 227
  • Мнения: 72
 wavey

Наде, верно е ,че Алие го отбягва,но той какво направи като се върна тя в къщи ??? Хвана си любовница,  купува и подаръци , преспива извън къщи, ....така ли се печели жена  newsm78
Нали си спомняме един друг герой /Онур / на какво беше готов за любимата жена....

# 228
  • Мнения: 2 411
Стефи,вярно е,но тя не знае за неговите похождения до последната серия, която гледахме.Може ли да трие канапето толкова дълго?
До момента той има повече основания да ревнува от нея.
 

Последна редакция: пн, 25 мар 2013, 19:18 от nadejda2639

# 229
  • Мнения: 2 411
Стефи,не мисли че защитавам Синан,защото това е Халит.Моите разбирания
 са такива-не може млад мъж да бъде лишен от секс у дома толкова дълго и да не изневери ,
при положение,че друга жена му се натиска и обяснява в любов.Нали помниш
какво  каза на Лейля защо я харесва"Излъчваш топлина",нещо което не излъчва
 към него Алие.

# 230
  • Мнения: 13 431

Няма ли коментар по днешната серия?  newsm78 newsm78
Синан наистина иска да си възвърне спокойния семеен живот. Simple Smile Но какво да прави с жени-блондинки като Лейля? newsm78 Mr. Green
А и Алие можеше да тръгне с него, заедно да спасяват Лейля. Така щеше да си спести съмненията за отсъствието му цялата нощ и сутрешната закуска. Thinking На нейно място бих тръгнала за Лейля със Синан. Mr. GreenНо явно нея не я интересува какво става между блондинката и мъжа й. Rolling Eyes


# 231
  • Мнения: 9 739
Не съм гледала серията тази вечер  Praynig  Embarassed

# 232
  • Мнения: 1
Хареса ми снощната серия. Но тази Лейля много нахална. А бабката сега като изчезна и почнаха да звънят и да търсят Синан-каръка! Хоп ще звъннат на чичо му и нерде Синан нерде Лейля  Rolling Eyes

# 233
  • Мнения: 9 739
Свекито номер ли прави newsm78 "изчезна" да ги накаже  Mr. Green или ще им"гостува" в Истанбул ooooh!

Синан го хванаха  "в крачка" - на лъжата краката са къси  Whistling

Чудо на чудесата е сестричката на Дениз- много ме кефи Laughing Peace

# 234
  • Мнения: 72
 wavey

Здравейте момичета!!

Ох, тоя Синан толкова не ми харесва,че чак ме е яд ,че Халит играе ролята....
Довечера ще разберем какво е замислила свекито.Във всички случаи няма да е нещо приятно за Алие ......А сестричката на Дениз и на мен ми допада.

# 235
  • г. Пловдив
  • Мнения: 91
Здравейте момичета,

свекървата няма да ходи в истанбул, а на гости в нейни роднини. Но ще обърка почивката на Синан, и ще им докара главоболия да я търсят. Така ще трябва да се върне предварително. Но сега Алие ще разбере че ги е излъгал защото от хотела рецепционистът ще и каже че такава среща няма и г-н Синан е със госожа, и съответно тя ще остане разочарована. Демек няма да се поправим колкото и да обещаваме.

# 236
  • Мнения: 9 739
Не сменяйте канала Laughing  започва нова серия Party Party Party

# 237
  • Plovdivtsi, Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 2
Къде мога да гледам сериите които съм пропуснала?Във vbox са до 43 серия и други не мога да открия! Weary

# 238
  • Мнения: 9 739
Къде мога да гледам сериите които съм пропуснала?Във vbox са до 43 серия и други не мога да открия! Weary

Новите серии ги качват след 2-3 дни .

# 239
  • Мнения: 588
Много е гаден Синан! #2gunfireХем е виновен ,хем тормози Алие!

Общи условия

Активация на акаунт