"Готова на всичко" по Diema Family

  • 96 134
  • 586
  •   1
Отговори
# 330
  • Варна
  • Мнения: 276
тоя филм става все по-хубав!!! Икбал е страхотна актриса, направо и се възхищавам!смях се с глас като и оскубаха бенджамина! ако може някой да напише в скрит текст или да ми пише на лични какво ще стане по- нататък! Praynig не мога да издържам!

# 331
  • Мнения: 40
Момичета, извинявайте, ако съм ви подразнила с мнението си. Просто исках да представя и своята гледна точка.
 Халит е прекрасен актьор. Талантът се проявява в умението да предизвикаш силни страсти и като положителен, и като отрицателен герой.
Изненадана съм, че Санем Челик, която изпълнява ролята на Алие, не сме я гледали в други проекти, а също и актрисата изпълняваща ролята на Мерич..
Ако някой има инфо нека сподели.

# 332
  • Мнения: 7
bleido,не вярвам някой да се е подразнил,от различно от неговото мнение Hug

Някъде по пътя,за да изгради живот за себе си и децата си,Алие изгуби онази топлинка,
която привлича мъжете и ги кара да се чувстват обичани.Ако загуби Денис,то това ще е
причината,тя иска нов живот с децата си,но дали е готова и за нов мъж в живота си.

# 333
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Блейдо, мила, имаш право на свое мнение. Затова сме в тази тема, за да го изразяваме. И винаги е интересно и провокиращо да се чуят различни гласове. Ти не ни подразни, ти ни "раздразни" и ние скочихме да ти покажем, че мислим другояче. Точно това му е хубавото тук! Иначе какво - да си пускаме картинки с кафенце и курабийки.
Актрисата, играеща Мерич, аз съм я виждала и другаде, все във второстепенни роли. Последно я гледах в Султан. Много я харесвам, има толкова нежно лице. А Санем Челик, доколкото знам, вече не живее в Турция и не се снима.
Колкото до Алие, тя в момента даже не е жива, според мен, камо ли да си мисли как да привлича мъжете. Пък и нали един доста "привлечен" си имаме...
Изобщо в момента не е готова за никакъв мъж, права си. В главата и според мен има едно-единствено нещо "Искам си децата! Искам си децата..."
Скрит текст:
Знам, че сравнението е тъпо, но аз куче загубих и през цялото време това си мислех "искам си кучето, искам си кучето, та даже не искам и мислено да съм на нейно място. Ако някой се е почувствал обиден от сравнението с кучето, моля да ме извини.

Последна редакция: пт, 05 апр 2013, 10:37 от svetal4o27

# 334
  • Мнения: 13 427

Eдинодушна съм с всички за образа на Синан! Абсолютно отрицателен! Не можеш да не го намразиш!  #Cussing out #Cussing out Изпълнен както винаги превъзходно от Халит Е.   bouquet
Но мисля, че един от недостатъците на този филм е липсата на светлосенки - образите са или ангели, или дяволи!  Mr. Green
Възможно е това да се дължи на сценария, а и на режисьора... Но това ни дават, това гледаме... и обсъждаме. Thinking
Ето снимка на един от симпатичните "ангели" - Карахан, в друг филм, със съвършено друга визия - "Сахара, Ефрат". Simple Smile


# 335
  • Мнения: 72
 wavey
Жу, Hug и аз мисля като теб, но според мен и друг недостатък има сериала - много мудно се развива действието, няма много динамика.Гледаш,гледаш....и като се замислиш   за една или две серии какво се е случило.....не са станали кой знае колко неща.....докато в един друг сериал/знаеш кой/ имаше сериозна наситеност на действието.....

Хубав следобед на всички !!!

# 336
  • Мнения: 2 411
Стефи,аз пък съм на съвсем различно мнение.Като се изключат
първите няколко серии, серияла те държи в непрекъснато напрежение,
а така е до самия край.Много ми е интересен!
Блейдо,не се притеснявай!Всеки гледа и тълкува по различен начин
нещата от живота, така че както го чувстваш така го пиши.
Пенда,напълно подкрепям твоето мнение,за това трябва ли да жертваме
свободата и личното си  щастие за доброто на децата си.Аз съм категорична:
"Не"!!!Живота е един и трябва да го изживеем по възможния най-добър начин.
 Бих простила изневяра на съпруга си,но мачкането и унижението от страна
на проклетата му майка, на което той гледа с безразличие,както и шамар за това,че
знам за неговата изневяра-никога.Не бих се върнала заради децата,но ще се боря
 с всички средства за да си ги върна.
Алие реши да се върне.Знае,че се връща при мъж, с който отново трябва да легне.
Щом не е готова на това да  седи при вуйчо си,докато стане готова.
Синан не се държеше лошо с нея в началото.Майка му не беше вече с тях.Съгласи се Алие да работи.
А какво направи тя?Прати го на канапето,едва и се откъсваха от устата по две ,три думи,
а погледа и винаги леден.В същото време насреща- милата ,нежна, влюбена Лейля!
Колко мъже ще издържат при това положение?Вината на Синан за мен е,че докато чака жена му да стане готова да го приеме в леглото си, не си
взимаше своето от Лейля,без да отсъства вечер от къщи и дава повод Алие да се съмнява.
Но след като се разбра за изневярата и беше явно,че губи Алие за винаги, в интерес
и за доброто на  децата си,трябваше да се разбере с нея така ,както е добре за всички,но най-вече за децата.
От този момент на сетне за всичко вината е негова.Как е възможно баща ,който има претенции
че обича децата си да остава глух за тяхното страдание,въпреки че го вижда и да чака времето да го заличи?Да реши ,че те никога повече  не трябва да виждат майка си.От яд,че загуби Алие и решението му да и отмъсти лишавайки я от децата,той сам избра от сега нататък в живота му да няма спокойствие.




Последна редакция: пт, 05 апр 2013, 16:42 от nadejda2639

# 337
  • Мнения: 2 411
Жу,как му оправиха ушите на Карахан?
Знам,че ушната мида е много трудно място за лекарска намеса.
Вероятно е пречупен хрущяла.
 

# 338
  • Мнения: 40
Монетата има две страни , всеки един конфликт - две противоположни гледни точки...
И без значение кой крив, кой прав, но тези деца изстрадаха много. Дори по-слабото се срина психически...За съжаление тези неща не са само по филмите. Понякога остават травми за цял живот(за детето) 
А относно дали да жертваме свободата си в името на децата, аз не казвам "да!" категорично, винаги и при всеки случай, но според мен , когато сме родители със своите действия  и решения ,ние влияем кардинално върху живота на децата си. И трябва много добре да се мисли , да се мисли не с една, а с три глави ( конкретно в случая.)
Напълно съм съгласна с определението на Жу за героите. Аз сякаш съм свикнала героите в турските сериали да са по-сложни образи, и може би затова "търся под вола теле" и окрасявам образа на Алие в по-тъмни краски, отколкото го представят във филма.

# 339
  • Мнения: 9 738
След съд. заседание Алие е заобиколена  с приятели, а Синан е...САМ Mr. Green

# 340
  • Варна
  • Мнения: 276
"Никоя жена не може да ме напуска! Аз си тръгвам!"- пръдльо! толкова съм бясна на тоя Синан!
и ще разиграва Алие така до безкрайност сигурно! днес Арда е болен, утре Айше, другата седмица нещо друго.... ох, мръсник!

Последна редакция: пт, 05 апр 2013, 23:05 от Petenci-cvetenci

# 341
  • Мнения: 2 411
Според мен беше грешка Дениз да ходи с тях до съда и да
дразнят безпредметно Синан.Можеше да не се показва.
Синан наистина съжаляваше ,че загуби Алие.
"Никоя жена не може да ме напуска! Аз си тръгвам!"-Това той каза
за пред адвоката,да се направи на голям мъж.Какво изпитва след като
 загуби Алие най -добре пролича в разговора с прислужницата.
"Не очаквах,че толкова ще ме заболи!"Затова продължавам да мисля,че
нещата можеха да са по-различни,ако по.различна беше и Алие.
Колко лицемерен беше в съда Синан?Знаеше,че няма да заведе децата,но и
даде надежда,че после да  я заболи повече.
Но на този свят всичко се връща.
Възхищавам се на Мерич!

# 342
  • Мнения: 9 738
Аз снощи довърших сериала без превод Wink голям рев му дръпнах на раздяла с  Дениз  Cry 
аз разбрах ,че Дениз замина в Палестина  newsm78 сърби ме "клавиатурата" ... ноооо, "търпеливо"  Mr. Green ще си изчакам превода Thinking

# 343
  • Мнения: 40
Някой знае ли как е приет този филм в Турция - та там определено си е "мъжко царство"?

# 344
  • Мнения: 9 738
Горчива любов Peace

Диема фемили 20 ч.


Общи условия

Активация на акаунт