"Готова на всичко" по Diema Family

  • 96 248
  • 586
  •   1
Отговори
# 360
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Този филм започва все повече да ми харесва. Не съм от тези, които плачат на сериали, обаче тази вечер Гюлсюн почти ме разплака като говореше с професора за любовта на брат си към Алие. И после на рождения й ден също беше много трогателно .

Обаче филмът ми се струва някак накъсан, като рязан и лепен без снадки, сякаш има пропуснати моменти. Вие как мислите?

# 361
  • Мнения: 14 838
Има някаква интрига около Зелиш.Доста особено я гледа Муджо,погледа му омеква като я види,поведението му ,маниерите му се променят

Мисля ,че и Синан някъде дълбоко в себе си осъзнава какво причинява на децата си,но не може да преодолее егото си и жаждата му да отмъсти на Алие за това че го е оставила е по силна от бащината му обич

# 362
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 609
Има някаква интрига около Зелиш.Доста особено я гледа Муджо,погледа му омеква като я види,поведението му ,маниерите му се променят

Със сигурност има  Peace - и аз го забелязах  newsm78

# 363
  • Мнения: 96
О, да...Муджо направо си се влюби в Зелиш...И на мен много ми харесва, как взе да се държи - наистина дано помогне на Алие!
А колкото до това какво се случва - и аз съм от нетърпеливите!:)

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 364
  • Мнения: 14 838
О, да...Муджо направо си се влюби в Зелиш...И на мен много ми харесва, как взе да се държи - наистина дано помогне на Алие!
А колкото до това какво се случва - и аз съм от нетърпеливите!:)

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Не мисля че е влюбване. По скоро е нещо от миналото,нещо свързано с него , Синан и младежките им лудории
В погледа на Муджо имаше повече бащинска нежност отколкото любовен трепет

# 365
  • Мнения: 9 764
Привет Kissing Heart

На стр. 12 и 18 има малко подсказки Heart Eyes
не е възможно Муджо да не познава Зелиш - нали държи под око Синан и всички около него hahaha
но че я харесва - много му личи...може и да е влюбен или сега да се влюбва...ще видим и тяхната история...
Шефа на Дениз също е интересен и забавен; в ателието ври и кипи- изритаха най- после Сюхейля, но едва ли толкова лесно ще се отърват от нея newsm78
Голям мръсник е адвоката на Синан ooooh!  след като  срина Алие се захвана и с Мерич #2gunfire
а Синан плаши бостанското плашило /майка си/ с ...Алие #Crazy за да я принуди да се извини на Зелиш- направо ме смая с наглостта си Twisted Evil




# 366
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Аз също мисля, че е влюбен в Зелиш.  Но  не че се влюби сега, а си е влюбен отпреди. Не мисля, че тя има някаква връзка с младежките им лудории, защото ми изглежда доста по-малка от тях.

В снощните епизоди за пръв път видях някакви малки проблясъци на човечност у Синан - когато не се съгласи с адвоката си да очернят Алие.  Но пък си помислих, че не иска да й причини това (с очернянето), но няма нищо против да я тормози до смърт и до степен да я побърка.

Джолева, споделям твоето мнение. И това, че осъзнава какво им причинява, го прави още по-голям садист в моите очи.

# 367
  • Мнения: 82
Аз също мисля, че е влюбен в Зелиш.  Но  не че се влюби сега, а си е влюбен отпреди. Не мисля, че тя има някаква връзка с младежките им лудории, защото ми изглежда доста по-малка от тях.

В снощните епизоди за пръв път видях някакви малки проблясъци на човечност у Синан - когато не се съгласи с адвоката си да очернят Алие.  Но пък си помислих, че не иска да й причини това (с очернянето), но няма нищо против да я тормози до смърт и до степен да я побърка.

Джолева, споделям твоето мнение. И това, че осъзнава какво им причинява, го прави още по-голям садист в моите очи.

За съжаление не съзрях човечност. По-скоро: неговата съпруга не може да има любовник! Naughty Как ще разбере обществото, че жена му го е заменила с някого и му изневерява! Ето това е най-най голямата обида и причина за цялото му озлобление... Синан олицетворява поколението мъже с все още старо мислене. Той не е дорасъл да преглътне отърсването на жените в най-плахия му вид - камо ли такъв отявлен бунт! Че жена му, че сестра му, че и двете с гаджета... Joy Joy Joy
Искам мъъъничко по-бързичко да върви действието... Peace
Струва ми се, че Муджо гледаше Зелиш по-скоро бащински. Направо чиста обич струеше от погледа му. А той нямаше ли си жена и деца в Одрин? newsm78 newsm78 Hug

 

# 368
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142

За съжаление не съзрях човечност. По-скоро: неговата съпруга не може да има любовник! Naughty Как ще разбере обществото, че жена му го е заменила с някого и му изневерява! Ето това е най-най голямата обида и причина за цялото му озлобление... Синан олицетворява поколението мъже с все още старо мислене. Той не е дорасъл да преглътне отърсването на жените в най-плахия му вид - камо ли такъв отявлен бунт! Че жена му, че сестра му, че и двете с гаджета... Joy Joy Joy
Искам мъъъничко по-бързичко да върви действието... Peace
Струва ми се, че Муджо гледаше Зелиш по-скоро бащински. Направо чиста обич струеше от погледа му. А той нямаше ли си жена и деца в Одрин? newsm78 newsm78 Hug
 

Муджо има бивша жена в Одрин, за деца не е ставало дума. Той се развежда с тази жена, а любовницата, която имаше, беше приятелка и съквартирантка на любовницата на Синан, която се самоуби.
Съгласна съм с мнението ти за Синан. Може би си права, че трябва по-скоро така да се тълкува поведението му - като на мъж със засегнато честолюбие.

# 369
  • Мнения: 2 411
Аз съм на друга мнение и не смятам,че честолюбието му е засегнато,защото той прекрасно знае причината поради която Алие го напусна,не заради друг мъж,а заради неговите изневери.
Знае,че той е виновника за разпадането на семейството му.
Първия път се направи на мъж и каза на адвоката,че него жена не може да го напусне,
но сега когато адвоката му каза "Ти още я обичаш,не ти е лесно",мълчанието беше ясно потвърждение,че го уцели на болното място.Както казва и Дениз той не може да се примири
със загубата на Алие,точно защото има чувства към нея.Ако не е любов,защо ще иска да я задържи,напротив това би трябвало да го улесни ако иска да се събере с  Лейля.
За съжаление избра жесток начин на отмъщение.
Истината е ,че Синан е лош човек.Потвърждават го и думите които каза на майка си
за Мерич"Забрави я!Ще я забравиш!"
Настъпи ли го някой,без значение кой е той,за да отмъсти не се спира пред нищо.

# 370
  • Мнения: 9 764
Децата наказват Лейля и баба си, но отвориха работа на горката Хасибе  ooooh! Laughing

# 371
  • Варна
  • Мнения: 276
ох, тоя Алп направо ме умори от смях тая вечер! не съм виждала такава глупава физиономия, страхотно си играе ролята!
а Лейлята как само се ококори като и намекна дъртата вещица, че ще живеят заедно! от сега и  казва завоалирано, че трябва да я слуша и да не възразява! малко взе да ми става симпатична Лейлята, много е кротка, и за Алие не говори лошо....

# 372
  • Мнения: 2 411
Артиста,който играе ролята на Алп го виждам за първи път,но много ми
харесва играта му и на мен.Направо е великолепен!Как само се блещи,
точно като глупак.Ролята  направо му лепне.

# 373
  • Мнения: 2 411
.

Последна редакция: чт, 11 апр 2013, 20:55 от nadejda2639

# 374
  • Мнения: 14 838
Тия Карахан ,майка и син какви хора са.Как не им стана жал за тези дечица
сърцето ми се скъса като ги гледах как милват списанието.Как не трепна сърцето на този крокодил Икбал

Започвам да се радвам на всички пакости на децата ,на лошото им поведение ,на това че дразнят баба си ,че не я слушат
Даже искам повече да я ядосват

Общи условия

Активация на акаунт