Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 24 ~

  • 49 852
  • 743
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 180
Марги Hug,Наде Hug

# 361
  • Мнения: 2 116
Чагито с Гизем ли движи л реалния живот? - http://www.beyazgazete.com/video/webtv/magazin-12/cagatay-ulusoy … sinda-370501.html
Някъде прочетох, че Хазал не можела да повярва, че е задържан за наркотици.....ами като не е с него - той глупости върши. За какво му е тази Гизем?

Иначе съм фен на Левент Peace

Кали,  Hug  не съм на ти с новините и нямам идея, но...
Скрит текст:
За Левент и аз го харесвам, като образ и в сериала съм му фенка. Peace Heart Eyes
Ти за героя или артиста говориш? newsm78

# 362
  • София
  • Мнения: 627
Докато се обърна и вие сте изписали 2 сраници Simple Smile

Цитат
Не искам никой да го приема като лично отношение, но -

На първата страница на всяка тема пише, че епизодите ги няма нито на български, нито със субтитри. Даден е и линк къде да се гледат на турски. Моля, четете преди да питате.

Всичко прочетох на първата страница но все пак ....реших да си пробвам късмета  Blush
Ще си ги гледам по бтв  ... какво да се прави , жалко за положения труд преди време  Confused

Цитат
koricimu, привет!  Ти си бивша листопадка и се радвам, че отново се срещаме и тук! Добре дошла и хубави минути в темата!

Благодаря , angle4e , знаех си аз , че ще се срещнем тук  Hug

# 363
  • Мнения: 466
Мдаааа, ако информацията на феновете от фейса е вярна, то значи, че Чаги ще живее в квартала на моите приятели в Истанбул. Този квартал се намира в близост до магистралата от БГ,  който е минавал няма как да не е видял много красиви къщи, обградени с ограда в дясно, кацнали на един малък баир. Цените на конаците , там са солидни над 1 млн. турски лири. Имат денонощна охрана и не се допускат случайни посетители, ако не са поканени от живеещите там! Гледка няма към Босфора, но пък е спокойно и тихо, далеч е от стария град.

Последна редакция: нд, 03 фев 2013, 14:55 от Renate60

# 364
  • Мнения: 1 786
Koricimu,
Скрит текст:
разбирам нетърпението ти, както и на всичко останали да изгледат АФК/ ОС. Изказването ми не е било лично към теб, но всеки ден има някой, който пита. Съгласи се, че е малко досадно, пък и неуважително към тези, които са се постарали да обяснят как стоят нещата с епизодите постоянно да се повтаря едно и също.  Peace
Ако говориш английски на тези страници има преводи на първи и част от втори сезон:
https://www.facebook.com/pages/Adini-Feriha-Koydum-I-Named-her-F … 993982810?fref=ts
https://www.facebook.com/pages/Hazal-Kaya-Only-fan-for-English-S … r/108180449321137 Peace
[/b]

# 365
  • Мнения: 180
Меги, Hug
Скрит текст:
време им е ,ама Нинчето не иска още дърпа се ,ма кат не иска аз ще го взема  Mr. Green
Лудостче ,крехко месце
Скрит текст:
ще точим вени  Mr. Green
yes Laughing

# 366
  • Мнения: 11 820
е начи,ако е вярно Чаатай може да отскача до бг по магистралата  Mr. Green

# 367
  • Мнения: 727
МОмичета аз ви чета ама с бавни темпове...нямам Зехра под ръка и аз ще лъскам у дома Tired
Иначе фенка на сериалчето съм,момчето ми е как да кажа мъничък да го заглеждам.... нне че не е хубавец,то за да оцениш това няма ЕГН Mr. Green

Наде пак си вкарала едни диалози,дето ме разчустват Hug...моляте само казвай от кой епизод са...сега като гледах малко с превод и почнах да се ориентирам,да разбирам че дори и споровете им са много сладки,дори и като са сърдити им личи че се обичат,но ме е яд в това разминаване...вечно  се разминават Crossing Arms

Изгледах последните 2 епизода на 2 сезон с превод и защото гледам без звук да ви кажа аз съм си водолна-нищо не чух Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


margita9- много точни анализи си писала не само сега но и за всички герои -удоволствие е да ги чета bowuu,а за въпроса ти,гледам по БТВ,изгледала съм всички епизоди на турски и края на 2 сезон със субове....така,че каквото мога изгледах Laughing и всеки ден обогатявам с нещо  Peace

# 368
  • Мнения: 180
Някъде прочетох, че Хазал не можела да повярва, че е задържан за наркотици.....ами като не е с него - той глупости върши. За какво му е тази Гизем?

Peace

Последна редакция: нд, 03 фев 2013, 15:27 от megi7

# 369
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Кафенце Simple Smile 

# 370
  • София
  • Мнения: 627
Koricimu,
Скрит текст:
разбирам нетърпението ти, както и на всичко останали да изгледат АФК/ ОС. Изказването ми не е било лично към теб, но всеки ден има някой, който пита. Съгласи се, че е малко досадно, пък и неуважително към тези, които са се постарали да обяснят как стоят нещата с епизодите постоянно да се повтаря едно и също.  Peace
Ако говориш английски на тези страници има преводи на първи и част от втори сезон:
https://www.facebook.com/pages/Adini-Feriha-Koydum-I-Named-her-F … 993982810?fref=ts
https://www.facebook.com/pages/Hazal-Kaya-Only-fan-for-English-S … r/108180449321137 Peace
[/b]

Разбирам естествено , няма проблем , благодаря за линковете  Hug

# 371
  • Мнения: 2 116



Сега, Фериха...не съм напълно сигурна какво и по-точно кое от всичко я накара да каже: с теб съм!!!  Thinking

 

-Tова, че наистина бе влюбена в него и чувствата й бяха по-силни от нея...
-Tова, че тази категоричност и решителност в чувствата му и любовта на Емир с тази целувка се почувства сигурна...
-Tова, че се умори и обезсърчи да се бори срещу неизбежността на любовта им...
-Tова, че всичко около нея, в семейството й- баща й, майка й, около проблемите с Мехмет и с Джансу, тези в университета около случката с Ханде и натежа до краен предел и тя просто свали мисълта и притеснението си от тях като товар...
Отпусна се, остави се на импулса, на емоцията, на чувствата, на любовта... newsm78

Навярно от всичко по малко, или повече, но достатъчно да се получи едно цяло, като решение и нейн избор който намери израз в нейното: с теб съм!!! Peace Heart Eyes

Така и трябваше-това беше отговора й, всичко друго в този момент и пред тази любов не беше важно.
Този отговор беше и израз на една нова гл точка и позиция към случващото се с нея и около нея.
С тази заявка за любов Фериха получи и нов шанс са каже истината за себе си на Емир.
Да започнат на чисто, открито и искрено.

И ако за с теб съм намери смелост у себе си, за това което следваше след него-не... Rolling Eyes
С любовта идва не само емоцията и чувствата, с любовта идва и отговорността.
Отговорност не само към себе си, но и към другия . Но по тази тема после, когато споделя за тях двамата.

У Ханде, показа самочувствие, положение, не допусна Ханде да я уязви, не се подаде на тона й, не й остана длъжна-да, отвърна й, но го направи с финес.

За съжаление разговора който се водеше остави у нея впечатления с повече хипотези и предположения по повод Емир, затова как мисли и как приема хората около себе си, за това до колко средата им, статуса им са важни и решаващи за отношението му към тях.

Да, Емир бе част от една различна на нейната среда, но средата му и Емир не бяха едно неразривно цяло, или поне Фериха нямаше как да е убедена и сигурна в това.

Не знам, но имам усещане, че тя все още виждайки го до нея си виждаше първо господарят на нощта и след това Емир... newsm78

Малки, дребни грешки, несъзнателни дори, обаче силно опасни в поведението й и отново... Rolling Eyes
Всяко едно премълчаване до момента, малка лъжа, още една неистина предположена от него която тя не разсейваше се превръщаше в нов елемент който се наслагваше върху всичко до тук и до момента и се трупаше, трупаше, акумулирайки сила и опасност...ефекта на "снежната топка" бе неминуем, защото началото му го имаше, а прекратяването-не.... Rolling Eyes

Все още нещата бяха под ней контрол, в ръцете й, само трябваше да поиска и да направи избор с ДА на истината.
Искаше й се, / в това нямам съмнения/ но не събра смелост... Crossing Arms  Crossing Arms
За пореден път пропусна подходящото време и момент... Rolling Eyes



Иве,  Hug
Скрит текст:
Наричай ме просто Марги. Grinning  Peace

Последна редакция: нд, 03 фев 2013, 15:51 от margita9

# 372
  • Мнения: 11 820
аз нещо взех да огладнявам да закършим  Mr. Green

# 373
  • Мнения: 0
Добро утро Hug Hug Hug

Като спя толкова и няма изчитане Laughing

Благодаря за клипчетата и вкусотийките и Деймън Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

Добре дошли на новите момичета Hug

Хубав дъждовен ден Laughing

# 374
  • Мнения: 21 201
Иве, добре-26 епизод.
Рени, Hug добро утро. Joy


Скрит текст:
Ф-Не искам да се връщаме обратно.
Е-Нека да не се връщаме. Само кажи-да. Нека се върнем сега, ще си купим къща в Буйкада и, ще ходим на училище с ферибота. Фериха, ако ми кажеш-да, ние може да направим всичко, което искаме. Само кажи-да, за двама ни.
Ф-Някой ден Емир, някой ден.

Общи условия

Активация на акаунт