Ей я де е пролетта! Зори ни оповестява и вика скоро иде тя!Септемврийки 2012

  • 19 544
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 294
Нубче гласи се, картофките завряха и след малко нападам спанака, утре ще има кюфтета   chef Аз сега съм се заканила да си правя ореховки ама сигурно ще е другата седмица ММ като го няма Simple Smile

ХАХААХХАХ, значи утре идвам за кюфтенцата , а другата седмица да донесеш ореховки да опитам, ама заедно с рецептата та и аз да си направя  Heart Eyes

# 16
# 17
  • Мнения: 2 802
Запис, ама пак няма да съм първа Tired

Нищо де  Mr. Green поне си последна в предишната тема  hahaha hahaha hahaha


Ти това с винцето ти стана редовно, а?  Wine Glass

Оооо, аз преди да забременея много обичах да пия всяка вечер /зимата основно/ по чаша две червено вино. После обаче забравих вкуса му  Crazy но сега си го припомням и многооо ми харесва  Mr. Green


Laughing
Не съм ходила на кино,откакто даваха "Сватбата на най-добрия ми приятел".Ходих да го гледам три пъти  Mr. Green с компания . Ех,спомени Simple Smile

А ние последно ходихме преди може би 2 години  Rolling Eyes гледахме Запознай се с малките  Mr. Green от поредицата Запознай ме с вашите и Запознай се с нашите  Joy
Скоро едва ли пак ще ходим, но аз да си призная не съм киноман  Blush напоследък особено нямам нерви да стоя и да изгледам цял филм ... не знам защо така се получава  Outta Joint



Аз се гласях да съм първа пък то какво стана, сигурно и на първа страница не съм успяла да се запиша  Crossing Arms

Тъй е то ... който ходи да ядеееееее  smile3534

То и ние хапнахме де ... правих руло Стефани  eat


Зори ... този Цайса май всичко ще вижда  Joy айде ще говоря с мъжо и ако реши ще ми дадеш телефончето му  Mr. Green


Значи викате пералня и сушилня отделно  Crazy ох ... дано все пак не се налага  ooooh!
А за миялната и ММ и не иска, че сме нямали място  Mr. Green ма то и без това той мие основно чиниите напоследък  Joy


Охххх ... отивам да гладя вече  ooooh!
...... а не връщам ссееееее 

hahaha hahaha hahaha

и сега вече отивам  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 639
Ми то във всичко почти има мляко, какво ядеш - картофи и ориз?

Веган/ без никакви животински продукти/ кухня е много разнообразна -
основните групи са плодве, зеленчуци, ядки, варива,
студенопресованите масла, тахани...ох, ох. Привърженик  съм голям. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 526
Нубс, ако на аватара си ти след раждането, шапка ти свалям  newsm20 и благородно ти завиждам  Peace
Фейт, кво гладене посред нощите  Shocked впрягай мъжо  1ironing
Аз пък утре ще готвя огретен, ама утре, че вече съм гроги  Tired
Дойде ред за цокане и нани.....

# 20
  • Мнения: 2 802
Забравих да кажа, че днес като гледах брошурата на Кауфланд видях, че Пуфис - фешъна и джъмбо пакета ще е намалени с близо 3/4 лв - 19.29 лв.  Heart Eyes  ... в сила от понеделник  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 294
Нубс, ако на аватара си ти след раждането, шапка ти свалям 

Тук съм бременна в 3-ия месец, но сега същата рокля пак ми става  Mr. Green само още 4кг имам да сваля  Wink надявам се до лятото да стане и това  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 294
Забравих да кажа, че днес като гледах брошурата на Кауфланд видях, че Пуфис - фешъна и джъмбо пакета ще е намалени с близо 3/4 лв - 19.29 лв.  Heart Eyes  ... в сила от понеделник  Mr. Green

Никакви памперси повече няма да пробвам   Crossing Arms  ще си карам с Либерото, тия Хъджиса дето ги взех хич не ми харесват и се чудя как да ги изхабя като са 104 бр.  #Crazy

# 23
  • Мнения: 2 802
Забравих да кажа, че днес като гледах брошурата на Кауфланд видях, че Пуфис - фешъна и джъмбо пакета ще е намалени с близо 3/4 лв - 19.29 лв.  Heart Eyes  ... в сила от понеделник  Mr. Green

Никакви памперси повече няма да пробвам Crossing Arms  ще си карам с Либерото, тия Хъджиса дето ги взех хич не ми харесват и се чудя как да ги изхабя като са 104 бр.  #Crazy

Ми аз казвам за тези дето си ги взимат по принцип  Mr. Green ти все пак ако решиш може да вземеш и също да ги пробваш  hahaha Тези като бройки са по-малко, споко  Mr. Green

# 24
# 25
  • Мнения: 2 802

Лъкито вече е в джаза  rotfImao


Ще има ли празнуващи в месеца на любовта  Crazy ние като гледам ще сме си отново вкъщи  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 096
На нас Хъджс 3 вече явно ни умаляха, защото почнаха редовно да пропускат. Ползваме в момента Либерото дето му пропускаха преди - вече са му добре.
Флай ще ходя в блога ти аз.. Много трудно измислям.
Марти ами какво - ориз, картофи, яйца, месо, варива (булгур, боб, леща, царевица, грах) От сладките неща - вафли Чайка, Обикновени бисквити също - най обикновените не други, локум и халва, сусамки. Обичайните  за сезона зеленчуци. Цитруси и банани, ядки, сушени плодове. Имай предвид обаче, че аз съм млекоядец голям и не ми е кеф всичко това. Колкото до НикО - има проблем с млечните той - Не ги обича! Иначе нищо му няма. Израстна го. Активия с мюсли яде и шоколадов крем с мляко. Прясно мляко, бели кремове, мляко с ориз с грис - абсурд. Но и аз не настоявам.
Флай ще подскажеш ли от какво да набавям калций, че не съм се разчела още.
На кино ние ходим често. На театър също. И двамата обичаме. Хич не го броя за събитие. И Нико водя редовно на детски филми и детски театър. Но Зори дано сте си изкарали хубаво

# 27
  • shumen
  • Мнения: 17 989
Хоп-троп ето ме в новата тема.Ние днеска се разходихме добре с дребен.Чудих се дали да излизаме във вятъра,ама по едно време викам оставям всичко и ще излезнем за малко.Но си намерихме компания и откарахме навън цели 2 часа.Тази вечер имахме и гости на ММ леля му и дребен и изнася програма-гука,смя се,даже и си бърбори нещо-ама много весел.Чак аз се учудих,че понякога от непознати реве, а сега не.Даде му и парички да му вземем каквото му трябва.Май другата седмица ще поизлезнем с него да му взема нови бодита и някакви гумени играчки,че много си лапа ръчичките.
Аз да Ви кажа за подсеченото с няколко намазвания и Джинджира и днеска вече няма помен от него.
За памперсите ММ веднъж взе от турските,но ми пропускаха и ми бяха много ароматизирани и повече не сме взимали.Винаги чета внимателно етикета вече.
За пюретата-моето дете яде на Ганчев и Овко плодовите,а зеленчуковите на Малечко.Другите не ги иска.На Ганчев взех зеленчуково и не го яде и даже имам 2 неотваряни,че ММ не ме разбрал и ги купил.

# 28
  • Мнения: 478
Фейт,супер е темата,заглавието е трепач,добре че е Зори,като чета всеки ден скрития текст имам чувството че мн бързо минават дните,ми то не остана   bouquet 
Отчет след консултацията-7кг(+800гр) 64 см(+4см),понесе стоически двете боцкания,нямаше ревове като предните пъти.Д-ката каза че следващия месец да започваме захранване,но аз така ли иначе бях решила да е март месец,така че ни съвпадат мненията,Нооо каза че се започвало с каша...казах и че няма да е така,а със зеленчук.Не възрази,ама и да беше,все тая-хаха:)))

# 29
  • Мнения: 135
За да не е само запис ...втори ден на 90 ДД и в момента съм  smile3514 гладна

Общи условия

Активация на акаунт