Ей я де е пролетта! Зори ни оповестява и вика скоро иде тя!Септемврийки 2012

  • 19 607
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 122
Здравейте момичета да се запиша и аз.Вчера голяма разходка му спретнах цели 7часа.За първи път малката да стой послушно в количката.За днес ще видя дали ще се излиза,че тук при нас вятъра е много силен.
Скай не знам защо,но в моите очи си като един спокоен и уравновесен човек.Както и да е макар и да не се познаваме лично супер много ме кефиш.Благодаря,че сподели  метода за сваляне на температура.Дано бързо да се оправите.
Благодаря ви Ариел,Нуб благодаря за милите думи относно малката.Ариел видях  снимката,много е хубава тортата,пък и малката е супер.
Ей Фейт супер си го написала за захранването.Тенкю!Памперсите на памперс досега съм ползвала само турски.Един път купих полски стори ми се,че са същите и пак минах на по-евтиния вариант - турските.
Антония големи премеждия. Като чета има доста болни така,че бързо всички да оздравявате.Иначе, Тони като ти  видях сметката за тока останах така  Shocked
Ън много хубави мерки smile3501
whisper ако може сподели колко си свалила до момента и ако кърмиш дали ти е  намаля кърмата.
И накрая,но не последно по важност благодаря на всичките за отговорите относно облеклото.И на мен ми се струва,че  чувала ни е пречката за хубави разходки.Така,че от днес без него.
Данаека пъпките може и да са от препарата с който мажеш след баня,или от много гореща вода при къпане.

# 61
  • Мнения: 24
Запис хехе.Завръщам се !Виждам ,че  няма много промени освен няколкото нови мами;)

# 62
# 63
  • Мнения: 478
Запис хехе.Завръщам се !Виждам ,че  няма много промени освен няколкото нови мами;)


Хехехе от къде се завръщаш?"Завръщам се тук след години..."хаххаа hahaha

# 64
# 65
  • Мнения: 4
при нас днес беше 17 градуса  Grinning добре, че се разходихме на време, че сега ще вали  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 24
Хаха завръщам се и аз не знам от къде,но тук във форума;0.
Тук е 18 обаче след гнусния вятър цяла сутрин сега взе че заваля.Няма да се излиза за съжаление.

# 67
  • Мнения: 32
Здравейте мами !
Фейт   bouquet
Влизам много набързо, защото в момента нямам никакво време (за съжаление)-уча за изпити, имам гости и прочие.
Искам да ви попитам за захранването,тъй като вашето мнение е изключително важно за мен.Вече захраних Александър успешно с оризова каша.От днес сме на зеленчуково пюре-тиква.Въпроса ми е мога ли да дам довечера  ( 18:00 часа)преди последното кърмене каша, след като на обед съм дала 1 лъжичка тиква?и когато се захраним успешно и с тиквата какво да бъде количеството й (грамажа) за едно ядене?А също ще съм ви благодарна и ако  споделите какво количество каша да давам.До скоро бяхме на лъжички,защото искам да я караме бавно и постепенно,като гледам кърмата да си му е основно ядене.Ние вече сме почти на 6 месеца, на 15-ти ги правим Simple Smile
Това е от нас засега, съжалявам,че немога да се включа в темите, но в момента нямам тази възможност.
Хубав и спокоен ден на всички  Hug

# 68
  • Мнения: 526
Уф  ooooh! от манджи, разходки, бебоци и тинтири-минтири едва сега влизам. Главата ми тръмна, казвам ви! Малчо като си хареса гласа, неспира да вика и се кефи  smile3511 Бутам биба да си чуя мислите, след 5 минути пак. Да ми е жива и здрава и гласовита  Laughing
Нуб, евала! В третия и с тази фигура.....евала!
Аз пък харесвам Пуфиса, но обикновенния. Дупарата на малчо също.
Пробвах и аз 90 ДД е не мога да смогна на мен ли манджа, на мъжо ли манджа... и се отказах. Имам си стимул - слабите дрехи. Само като видя какво кръсче имах и като се видя в огледалото ми минава апетита.  Naughty А за шоколадче си умирам.
Днес съм шапион - лапето е разходено, сготвих 2 манджи и сега ще джурна един кекс, изпрано, изгладено и вече съм гроги  Tired А довечера ми се е натиснал, а съм заспала права  Tired
Отивам да джуркам   chef

# 69
  • Мнения: 510
Как пазите диета не знам. Аз 2 дена нещо бях намалила яденето (особено сладкото) и буквално треперех на моменти. Тремор за сладко  Laughing
Не знам какво сте се заоплаквали. Нашия батко за 4 месеца има общо сумарно 4 седмици на градина и 2 приема на АБ, освен това не спира да бърбори и за миг. Като го помоля мааалко да замълчи, казва, че не обича да мълчи, обичал да му е шумничко  Crazy Добре си калявам нервите. Иначе ми помага и чат- пат ме слуша.

Всички болнички да се оправят по най- бързия начин  Hug

# 70
  • Мнения: 47
И тук е топло - 15 градуса, но духа много силно и ни се размина разходката.

Тета, голяма разходка сте направили - 7 часа  Shocked Аз след 3-4 съм гроги после  Crazy

Дойдоха ми наште на гости и Маги много им се радва - даже се смя с глас на дядо си  Laughing

# 71
  • Мнения: 2 802
И аз се завръщам  Joy от разходка обаче  Mr. Green
Тук в момента е 19 градуса и продължава да пече слънце и е много топлооооооооо  Crazy
След малко ще пиша повече  Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 39

Хахаха,и аз съм така  Laughing

Мобси,и ние успешно се захранихме с оризова каша.вече 3 ден заместихме храненето в 3.Утре ще дам лъжичка картофено пюре в 12 и така докато заместя и него.А като количество се водя по дребното.Днес ми изяде 100 мл от кашата.Пробвах да му правя и 150 (колкото мляко цока),но ни е много.Аз го разбирам така:утре на обед 1 л. пюре,в 15 ч -оризова каша и така докато не заместя вс.хранения.
Ако не съм прав,моля мамите минали по  този път да ме коригират Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 3
фейт,много тъжен разказ,недей така.днес ми е първи ден цикъл/не ми липсваше цяла година/ и ме бие тока,ревла съм голяма
Даная щом се запича давам единия слетобед каша,на другия плодово пюре
аз харесвам тези на Ганчев и досега все такива взимам,на Слънчо също ми харесаха.за тези на ганчев поне знам че са пресни понеже постоянно зареждат и все са ги изкупили,всеки ден имат нови зареждания тук

# 74
  • Мнения: 22
Лъки, и аз калявам нерви...особено във фазата "защо?", но лошо няма...
Данаека, какво им е на компотите? защо след годинката?

Общи условия

Активация на акаунт