Чакам бебе след седмица,а още нямам име!Помогнете!

  • 4 206
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 44 284
Аз не мисля, че проблема е в нестандартните имена, като цяло. По-точно конкретно в тези.
Мъжът ти харесва ли ги?

Последна редакция: пн, 04 фев 2013, 18:25 от Angel_Dust

# 46
  • ВАРНА
  • Мнения: 69
При първата ми бременност бях си решила,че ако имам момиче ще бъде с буквата "П" и много ми хареса Полина!
От твоите имена не мога да избера нищо.По нестандартно име е името на свекърва ми-казва се Панделина!
Успех с името:)

# 47
  • Мнения: 80
Палома, Памела, Петра, Парис, Присила
Леко раждане!

Последна редакция: пн, 04 фев 2013, 12:52 от sladka_pisanka

# 48
  • Мнения: 11 747
Гласувах за Павлена. Подкрепям Павла и Павлета. Едно от трите избери, според мен, ако искаш да е на майка ти, иначе направо с друга буква си харесай.

И не се вързвай много на коментарите в темата  Simple Smile Първо тук пишат много малко хора и получаваш мнение от тесен кръг хора, второ на децата съвсем не им стоят странни, страннните имена, а по- скоро на възрастните и така.

# 49
  • UK
  • Мнения: 4 311
Предлагам и Перла  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 7 002
Като видях Падма и се сетих за Падме Амидала  Laughing
Прия - индийско е.

Иначе от Павлина на мен най-много си ми допада самото Павлина, Павлета и Павла.
Павлена познавам реална, но винаги ми е звучало грешно Crazy
Харесвам много Паола, ама виждам, че по-българско се иска.
Пролет категорично не ми допада, първо ми е много твърдо, второ въобще не обичам пролетта като сезон  Laughing Но ако на вас си ви харесва, няма лошо, нормално име е Simple Smile
Сетих се още едно - Пандора. Нищо, че е глупава, името е готино. И Пенелопе. Знам, че не са български, само споменавам, може друг да си ги хареса. Пенелопе е много сладко. А, може и Пипилота  Joy Оф, изтрещях. Ама може и на мен след 2-3 години да ми се наложи да ги мисля с П Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 44 284
Ео, то след последните имена, харесани от авторката, никак не се търси българско име. Иначе от западните аз харесвам Пейтън.

# 52
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз от западните много харесвам Пейдж, но мисля, че авторката няма да го хареса. А Пандора колко ми е любимо и то!  Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 4 569
Палома означава гълъб, нали?

# 54
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Да.

# 55
  • Мнения: 10
Момичета, сега като чета установявам,че проблемът е в това,че съвсем съм изтрещяла покрай последните дни на бременността!
То бива стрес, но чак пък толкова!
Искам да се извиня за грубият тон!Съжалявам, ако съм засегнала някой! EmbarassedНаистина!Просто времето ме притиска,а нямам името!
Много сте мили всички!Благодаря за пожеланията!
Тази вечер ще обсъдим нещата с таткото и ще вземем някакво решение!

# 56
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 397
Гласувах за Павлена,макар че Павлина повече ми харесва.

# 57
  • Мнения: 857
Паола

Петя ми е най-приемливо.

# 58
  • Мнения: 378
И аз предпочитам по-нестандартни и по-рядко ползвани имена, но последните варианти са повече от изсмукани от пръстите Rolling Eyes. От анкетата Павлена става, но Павла е по-добре. Някой назад беше предложил Пламенна, мисля че си пасва доста добре с батко Волен, както и Дивна. За мен някакси е логично и второто бебе да е с прилагателно Peace

# 59
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
Павлена и Павлина ми харесват. Като предложение - Полина. Галено Поля или Лина. А любимото ми с П е прозаичното Петя, но съм пристрастна към името на баба ми, която безкрайно обичах. Пенда и след 100г ще се свързва с Пижо, а повечето, изброени напоследък, са ми странни. Палома ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт