Попътен вятър на порасналите ни деца- 16- та, Пролет иде, слънчева, зелена

  • 49 506
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 268
Ахаа,значи аз не съм ви липсвала Crossing Arms Ами хубаво,не го очаквах от вас.

# 661
  • София
  • Мнения: 3 734
Напротив, Стефи, но имахме надеждна информация, че няма да дойдеш, а Малинка-Калинка обеща и не дойде! И двете ни липсвахте, както и Мария Ч! Прегръдки за отсъстващите! Hug Hug

# 662
  • Мнения: 413
Ооооо , не се съмнявам, че сте изкарали супер, то с готини хора какво  Hug Peace
Ми хубаво Владо се е престрашил, ако Нези продължи да идва на сбирките, значи всичко е о.к. Simple Smile иначе да му мислите  Mr. Green
Не успях да мина към 19ч. , а в 22ч. в главата ми беше пълен хаос  Whistling
Чакам и аз репортаж  Heart Eyes Следващият път съм плътно при вас  Peace

# 663
  • Мнения: 3 268
Момичета,довечера аз пък да ви кажа къде ще ходя.Първо ще сме в един ресторант "Кратуните" до съдебната палата.Ако е готин,ще идем там другия път ако искате.После ще сме на пианобар My Way зад двореца на царя,дето е до Брилянтин.Та чака ме яка вечер,ще бъда млада,луда и неразумна! Laughing

# 664
  • София
  • Мнения: 1 762
Стеф, може ли пък ти да не ни липсваш? Приятно изкарване довечера.

Изпратих Радеви към Бургас. Пихме набързо кафе, посмяхме се и дим да ги няма. Радев си хареса един джип, ама на Тини нещо цвета не и хареса, та си тръгнаха с черната кола  Laughing Но поне вече знаят къде съм.

Нези, що не пишеш душо. Да не ти е забранил Владо вече да си комуникираш с нас  Wink Joy Пък ние с госпожата си говорихме преди малко и все се успокоявахме, че сме се държали възпитано. А дано е вярно  hahaha

# 665
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Сигурна съм, че сте си изкарали супер снощи  Hug Hug Hug
Тини каза, че е било  newsm74
Марианка, признавам, че се радвам,ч е съм ви липсвала  Embarassed Ама следващия път и аз ще дойда пък  Crossing Arms
Сигурна съм, че сте се държали прилично пред Владо  Mr. Green Е, няма да излагаме Нези де  Crazy
Стеф, много е готин Ицо! Браво на него!! Снощи, докато вие се черпавахте и се кикотехте, аз гледах Ицо и му се кефих много!  smile3501
Абе, Айшето не пише - снощи, миналата вечер. Защо така  newsm78
Тиниии, чакаме репортажи от великия фотоапарат smile3509

# 666
  • Мнения: 3 268
Мерси,Мимка,за милите думи за Ицо.Голяма изненада за мен е присъствието на Владо,мъжът на Нези на срещата.Значи само моя още не идвал да му се не знае.Ама няма и да дойде,знам го аз,много е срамежлив Mr. Green

# 667
  • Мнения: 7 172
Ха! Бени,какви са тия мисли?  Naughty Как ще ми е забранил,той много ви хареса всички до една!
Работата така ме засмука от сутринта,че не стигнах до форума.  Whistling
Вечерта беше страхотна,Владо се чувстваше много добре,а как иначе,ние сме си готини!
Малинка,много те чакахме,жалко че не успя да минеш!  Hug
Забравих да изкажа благодарност на Радев,който отговаряше за фотографирането на групата.  Сега остава да видим и снимките. Wink

Последна редакция: пт, 12 апр 2013, 17:26 от nezito

# 668
  • Мнения: 3 410
Момичета, тъкмо е прибрахме у дома. След тридневен маратон, и 1230 навъртени километра и мнооого емоции. Поемам си въздух тая вечер и утре сутрин ще кача снимките.
Благодаря на всички за невероятните 2 вечери Hug Hug Hug Hug Hug
И ако не знаете с какъв уред се мери напрежение - питайте Албенка Peace
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 12 апр 2013, 21:24 от mama Tin

# 669
  • София
  • Мнения: 16 220

Абе, Айшето не пише - снощи, миналата вечер. Защо така  newsm78

А само снощи отсъствах, но по уважителни причини. След хубавата среща се прибрахме с Госпожата  със сребърния звяр на Окси и Мариянка. Беше късно и не включих лаптопа, че нали много бавно загрява. А тази вечер не мога да изчета всички теми.
Вече са писали - беше много хубаво. А аз вече чакам следващата среща.
Радвам се, че Владо ни е харесал.
Стефани, не само твоя не е идвал. И Пламен не иска да идва, но пък нали не ми е мъж...
Сега отивам да гледам клипа на Христо.
ПП - браво на момчетата, добре е станало. Пожелавам им да ги гледаме на  международни конкурси.

Последна редакция: пт, 12 апр 2013, 23:16 от Aisha

# 670
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета  Hug.
Ей, голЕма работа сте. Все повтарям, че една от причините да съжалявам толкова ,че не съм столичанка в повече, е вашите срещи. Ще се организирам все някога да дойда и аз .но засега ще ви се радвам от разстояние, затова чакам снимките с безтърпение. Та и аз -туп на балкона до сеирджийките  Crazy.
Стефани, синът ти е страхотен, бандата също, от сърце им желая успех Hug.
Госпожо, много ми е домъчняло за теб Sad...
 LinaM, браво на твоето момче   bouquet.
Аз днес ще пикирам домати и ще садя краставички.
Вчера садих китки. Имам цъфнали мушката и много им се радвам, направо нямам търпение да си напълня терасите .
Прекрасен ден и от време на време ще надничам през балкончето  Wink.
Я да метна по кафенце  Grinning

# 671
  • София
  • Мнения: 1 762
Здравейте, мацуранки  Hug

Алекс, Пергола и другите девойки, начи време е наистина да се организирате и да дойдете. Съвсем различно е по снимките  Wink . А ако случайно си направим среща в заведение с жива музике, елате да видите какво правят танцувачките  Hug.

Снощи ходихме на гости на майка му и баща му на Макс и сега се прибрахме. Ставам да готвя, че ще ме бият. Стиснете по едно палче за Ангел, после ще разказвам  Peace

Нези  Hug

# 672
  • София
  • Мнения: 16 220
Абет, успех на Ангел. Дано стане така, както той го иска.
Ние с Ани вчера се разминахме на входа на блока. Така и не ме дочака след работа, отпраши с Йорито. Та сега ходих да я видя в работата, занесох и нещо вкусно за обяд. Там са зле с храната, наоколо е еднообразна и гадна.
После се помотах по магазините, но нищо не купих

# 673
  • Мнения: 3 410
Здравейте момичета, направо ще хвърля топа да се ядосвам с качването на снимки, не знам какво става, ама някои снимки не мога да ги кача нито през Опера, ни през Гугъл хром, ни през Мозила. Направо, ама направоооо ша убия някой #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
От цялата разправия не можах да кача една хубава хубава снимка на момчетата, надявам се да не ми се сърдят.
Ето и компанията при нашето пристигане с  Радев. Докато ние дерзаехме към кръчмата с помоща на Джипиеса на Радев, хората вече си поръчали пиенето, мезетата им бяха дошли. Ми тъй де, петима петко няма да чакат я!!



С Нези най-накрая да се улучим по срещите, че само във фейса не стига да се наговорим. А какви са усмихнати с Марианка , а???



Максо като един истински кавалер!!



А тука ни трябваха 3 дубъла, докато накараме нашата будна съвест и страж на разума Айшето да се усмихне Simple Smile



И нашата изненада от страна на Нези - шефа и Laughing / ама добър шеф се оказва - води я на обяд, не я оставя да се преумори Laughing/



И накрая, да не мислите че само пийвахме и хапвахме - имахме и танцова програма



# 674
  • София
  • Мнения: 16 220
Много се хубави всички. Само аз не се харесвам.
Ама то - маймун застанал, маймун излязъл.

Общи условия

Активация на акаунт