Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 60

  • 38 433
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 371
Е то не е лошо от тук да почне, пък за другите, ако му останат сили..
Няма да му останат, вЕрвай ми ! А и както са се наточили- и живот може да не му остане ! Laughing

Лагуниии,  Heart Eyesняма против строгите наказания, стига Кузей да ме накаже лично ! Mr. Green
Нищо, че не ме обича !  Laughing

# 16
  • Мнения: 1 277


Ма и насам да мине ! Белким и ние мирясаме ! Mr. Green

Ми да питаме първо Джемре дали обича Кузей.Че иначе ще станем пречка и ние за ВНЛ-то.Пък тези , които пречат ги чака строго наказание. Mr. Green
Simple Smile За Дж не знам, но Азра ще да е пречка в случая  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 012
Нещо имам усещане, че и Азра не е..  Thinking

Ааа, и аз искам Кузей да ме накаже, нищо че ще преча на ВНЛ-то

# 18
  • Мнения: 0
Госпожата,  Heart Eyes ще бъдеш наказана от Кузей, както Дафне казва, че ще бъде наказан Кузей от  Зейнеп. Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 2 282
Хайде едно искрено момче и едно влюбено момиче. Party



# 20
  • Мнения: 3 371
Ми, ти пък, Лагуниии ! Изобщо няма да се стигне до там - аз сама ще се дам ! Crazy
Пък, ако трябва, ще се превъплатя в ролята на Зейнеп/ щото нали, като я предпочитам, не блестя с особени морални качества и ценности  Mr. Green/ и ще взема да попреча на ВНЛ-то, както аз си знам ! bowuu

# 21
  • Мнения: 0
 Hug Дафне, сладки са нали?Следващият колаж ще бъде с кокиченца.Да е актуален. Joy

# 22
  • Мнения: 1 413
Роминка,  bouquet благодаря за темата! Hug
От мен за Кузей едно скромно подаръче- да си го води по баровете:
Скрит текст:

Малка, сладка Джалма  Joy Joy Joy
[/b]

Последна редакция: вт, 05 фев 2013, 23:43 от shaane

# 23
  • Мнения: 0
Ми, ти пък, Лагуниии ! Изобщо няма да се стигне до там - аз сама ще се дам ! Crazy
Пък, ако трябва, ще се превъплатя в ролята на Зейнеп/ щото нали, като я предпочитам, не блестя с особени морални качества и ценности  Mr. Green/ и ще взема да попреча на ВНЛ-то, както аз си знам ! bowuu

 Heart Eyes Лошо момиче! Heart Eyes Попречи, Госпожата!Белким видим една наистина остнователна пречка за ВНЛ-то.Щото до сега аз не виждам ни една такава.Така или иначе това ВНЛ няма да го бъде, ами поне наш човек да се окаже истинската пречка. Hug

# 24
  • Мнения: 2 282
Hug Дафне, сладки са нали?Следващия колаж ще бъде с кокиченца.Да е актуален. Joy
Hug Лагуни, на твоя колаж Кузейката абсолютно се е отнесъл и съвсем е изключил за Джемре.
Наистина е намерил забрава при Зейнеп. Поне едно мерси да и беше казал.

# 25
  • Мнения: 3 371
Ми, ти пък, Лагуниии ! Изобщо няма да се стигне до там - аз сама ще се дам ! Crazy
Пък, ако трябва, ще се превъплатя в ролята на Зейнеп/ щото нали, като я предпочитам, не блестя с особени морални качества и ценности  Mr. Green/ и ще взема да попреча на ВНЛ-то, както аз си знам ! bowuu

 Heart Eyes Лошо момиче! Heart Eyes Попречи, Госпожата!Белким видим една наистина остнователна пречка за ВНЛ-то.Щото до сега аз не виждам ни една такава.Така или иначе това ВНЛ няма да го бъде, ами поне наш човек да се окаже истинската пречка. Hug

Нали ?! Поне със сигурност ще свърша работа, викаш ! Wink

# 26
  • Мнения: 2 282
Роминка,  bouquet благодаря за темата! Hug
От мен за Кузей едно скромно подаръче- да си го води по баровете:
Скрит текст:

Малка, сладка Джалма  Joy Joy Joy
[/b]
Йесссссссс! Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 0
Hug Дафне, сладки са нали?Следващия колаж ще бъде с кокиченца.Да е актуален. Joy
Hug Лагуни, на твоя колаж Кузейката абсолютно се е отнесъл и съвсем е изключил за Джемре.
Наистина е намерил забрава при Зейнеп. Поне едно мерси да и беше казал.

Да беше, ама не ще. Mr. Green Щото е недодялан като татко си.И щото това си е негова работа. Joy Joy Joy Ама я гледай Сами как се промени като го одрязаха най- безцеремонно. smile3555 Кузей и той по примера на баща си ще върви.Ще се извинява за това, че не прощава смятам.

Госпожата, Heart Eyes страхотна премяна!Честито!  bouquet

Бяхме я позабравили Джалма.Шани супер , че ни я припомни. Hug Много сладка тая Джалма! Party

# 28
  • Мнения: 3 371
Благодаря ти, Лагуниии! Heart Eyes Тематична е ! Wink
Дами,  Hug пожелавам ви лека нощ и татлъ сънища !

# 29
  • Мнения: 123


Romina , Супер колаж за Новата , тема  Peace Благодаря за труда и красотата за темата... Hug


Последна редакция: вт, 05 фев 2013, 23:59 от Добро Утро

Общи условия

Активация на акаунт