Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 60

  • 38 530
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 282
Дафне, аз съм сигурна, че Къванч и Берен няма да играят заедно. Берен в Отмъщението ще виси кой знае до коя година, а там Киво няма да го поканят, защото Кенан така ще се ядоса, че ще се наложи да сменят главната героиня с друга. Мен, ако ме питаш, съм с две ръце за Къванч - Берен , абсолютно до един, всички турски зрители искат да ги видят отново заедно, тогава рейтинга ще счупи рекордите. Това са звездите, там са и парите, там е всичко. Нали разбирате, че цялото общество в Турция е плакало за Бихтер, цялото. Това ви го казвам от сигурно източници, които са били там на финала на ЗП. Ще плаче ли, аджеба, народ с наложени обичай и разбирания, за една жена - прелюбодейка? Къванч - Берен , при тях всичко беше истинско, не игра, а истинско изживяване, затова и бяха толкова добри. Ако Берен влезе в Кузей Гюней, по което и време да излъчват филма, само той ще се гледа. Но и това няма да стане, за съжаление.  Peace Много се отплеснах.

Ще видим каква изненада са ни приготвили Ежде и Мелек, въпреки че може и в четвъртък да го гледам, защото в сряда ще е мъчение да гледам филм до късно и после на работа , та и на курс....  Peace
Абсолютно съм съгласна.

# 76
  • Мнения: 2 282
Ще търсиме любовни трепети в някакви разговори по скайпа.
Айде, нещо истинско!

# 77
  • Мнения: 0
Не ми се мисли какво ще се случи, ако Киво и Берен играят отново като двойка! Бомба ! Само тогава имат шанс с рейтинга, при това безапелационно ще счупят всички рекорди. Но, засега не се вижда на хоризонта такъв проект. Кенан няма да го позволи това.




Пълно разочарование от Кузей по форумите след последната обща сцена с Дж. В руския отдавна  имат резерви за неговите чувства към нея. Не могат да видят никаква любов. Учудена съм,обаче от реакциите в англ.форум. Те дори вече  не виждат  Кузей  и като приятел на Джемре, да не говорим,че с нищо не показва, че тя му е  любима. Не и помага в трудна ситуация.Оставил я е.Като в сън е. В първи сезон повече чувства. Гледа на Дж като предмет. Никаква ревност към Баръш, бута му я в ръцете. Кузей ги депресира.. Всички си уреждат живота, само той стои лежи на кревата с празен поглед. Скоро ще започнат да го мразят  щото наранява Джемре.
В руския форум има и обрат в отношението към Зейнеп,за разлика от англ., където ще й изядат и душата. В първия сезон не са я харесвали, но сега я разбират и се пробуждат симпатии. Защото е съвсем реален образ. Обидена, наранена, ревнува, желание за мъст. И въпреки, че любимка им е Джемре, имат желание да защитават Зейнеп.
Много по-различни усещания имат другите Джемрейки към филма,отколкото нашите. Тук си виждат любови, страсти, ревности, химии. В един разговор по скайпа. Joy Joy
Има подписи със снимката на Аби. Joy Joy Joy Joy

Hug Дафне, сигурно сме ги щракнали по едно и също време- Зейнеп съблича Джалмичка, а татко Кузей приготвя ваничката за бебка.   Joy Joy Joy

# 78
  • Мнения: 75
dterziiska, благодаря за снимките  bouquet. Точно си помисля, че Къванч няма накъде по-хубав да стане, и той ме опровергава Wink.

# 79
  • Мнения: 3 380
Къванч снима за ELLE





# 80
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Благодаря за новините за снимките   bouquet

И сега какво другата седмица в 22ч Българско време пред екрана аз неразбрах ще има ли озет в 22ч. Пффф за мен ще е 21ч. ама да видим дано да мога да го гледам щото на следващия ден съм от доста рано на работа.  Rolling Eyes

# 81
# 82
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10


Благодаря ти мила страхотна си   bouquet newsm51

# 83
  • Мнения: 8 562
Терзийска, благодаря.     bouquet

Крайно време беше да се промени часът, рейтингът е нисък за праймтайма.  За такъв рейтинг други сериали имаха много по-лоша съдба. Peace

# 84
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
·٠•Snejka•٠·  много си красива Simple Smile


Баръш ще предаде Кузей като убиец поне така изглежда чудя се дали Джемре няма да каже,че тя е убила Ферат и да влезе в затвора.  Много е побеснял Баръш...
А Гюней готов за изневяра с властната господарка очаквах го  Peace

# 85
  • Мнения: 8 562
·٠•Snejka•٠·  много си красива Simple Smile
Благодаря. Flutter  bouquet

# 86
  • Мнения: 0
Терзийска, благодаря ти от сърце за всичко! newsm51 newsm51 newsm51

Фрагманът е наистина много интересен!Баръш , както се предполагаше е бесен  на Дж. и изпълва заканата си да навреди на Кузей.Малеее, такъв развихрен не сме го виждали никога джентълментина. Wink И с каква омраза гледаше компаса.
Гюнейчо явно е успял да влезе под кожата на Мелда.Щото нали и той е женен, какъвто е Баръш, ама на него му се пуска, не си търси оправдания, както при предния.Или всичко е въпрос на мръсни сделчици.От едно тесто са месени Мелда и Гюней.Мн. си пасват де.Да не се окаже само това романтиката по случай деня на влюбените. Joy Joy Joy
Този момък дето хваща ръката на моето момиче, галиба е Бурак бей. Joy Нали преспа с Венус и Зейнеп вече беше аут и от този клон. Thinking Изглежда, че той я сваля в случая. newsm78 Да видим дали тя ще си изпълни думите изречени пред Джемре.Иначе Кузей наистина ще нокаутира Шереф. ooooh! Голям кибрит, голямо нещо!

Промяната на часа на излъчването е неприятна, но щом няма достатъчно рейтинг, какво да се прави.Оказва се, че в първи сезон с Фърат, Али и Зейнеп имаха по- голям успех.Ами дано да вкарат истинска романтика във филма, че да се пораздвижат нещата малко.Предлагам Джалма като начало да се появи. Wink Крайно време и е.

Последна редакция: ср, 06 фев 2013, 18:30 от sinq laguna

# 87
  • Мнения: 1 012
Кралицата, съгласна съм, тук, в Турция, настроенията са същите, Къванч и Берен най-искат да ги гледат. А тези исмислици на двете кипри, Джемре ми, Зейнеп ми, хич не се котират. Не се учудвам за смяната на часа, чух тук, че и Къванч не е доволен от сценария. Прави човекът каквото може, ама една лястовица пролет не прави....  Crossing Arms

# 88
  • Мнения: 2 282
Цветя за Терзийска и за Лагуни, която позна, че Баръш ще обвини Джемре за ризата.

# 89
  • Мнения: 0
Кастинга за сериала на мен ми харесва.Всички играят много добре.Къванч е звездата, но всички останали са на супер ниво.Страхотни са!На мен не ми допада  главната героиня и актриса, която никак не си пасва с Къванч.Мое мнение. Peace Няма романтика, няма двойка и любовна история , която да ти спре дъха и затова не се получават нещата с рейтингите според мен.Иначе сценарият тръгна много добре.За мен нещата се движат логично и все още, но на зрителя му омръзна да слуша само за олмази и да гледа "романтика".Трябва да се действа повечко.Олмаз- ок, олмаз, но да е категоричен, подкрепен с действия.Пада олмаза- ок, пада, но отново да е подплатен с действия, тоест романтика, нежност, страст и т.н.Ще гледаме романтиката на Сами и Айнур и на Венус и Бурак. Joy Лошо няма, но те да си текат на фона на една наистина разтърсваща любовна история, ако филма в крайна сметка действително третира трудната любов на К. и Дж., а не взаимоотношенията на двама братя, минали през много и влюбени в една жена.Още повече , че в главната роля е Киво.Каквито и силни роли да прави, които да изключват любовни нюанси, то зрителите винаги ще очакват от него да изиграе нещо любовно.Защото това амплоа му е като втора кожа.Роден е за такива роли.Отново мое мнение.
Роминка, аз бях останала с впечатлението, че турците много харесаха също Берен в тандем с Енгин.

Дафне,  Hug

Последна редакция: ср, 06 фев 2013, 18:09 от sinq laguna

Общи условия

Активация на акаунт