Канадска СвВалентинска тема 53

  • 41 119
  • 710
  •   1
Отговори
# 705
  • Canada
  • Мнения: 231
kambanka 2304, мерси за мнението. Ето, за животозастрахователите не се бях сетила...
То неприятното в случая е, че те уведомяват, че ти дори да откажеш, информация така или иначе ще се събира и става "Пей ли си Пенке ле...". От друга страна са плюсовете, като например, недай си Боже! човек постъпи в болница в безсъзнание след инцидент и без да се губи ценно време те имат достъп до досието му... Не съм решила още, мисля по въпроса.

# 706
  • Монреал
  • Мнения: 84
Сега като споменахте, имам някакъв смътен спомен за писмо за мед. досиета, но не помня какво отговорихме  Rolling Eyes
Ние сме вече българчета  Heart Eyes Още от снощи ни подхванаха с трапезите, не ми се мисли какви заоблени ще се завърнем.
Кака Дора, мерси!

# 707
  • Мнения: 24
Благодаря за отговорите, имах нужда да прочета нещо положително.   bouquet

# 708
  • Canada
  • Мнения: 231
Подарявате ли нещо на учителките и на жените в сервиз дьо гард за края на учебната година?
Ще ми е интересно да прочета мнения и на хора, които са от двете страни - родител и учител/възпитател/пазач за обяд. Има ли очаквания за подаръци и масово ли се правят? И ако да, какво?
Утре ако не забравя и колежки ще питам и ще пиша за техния опит.

# 709
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 375
Не е масова практика и учителите не очакват кой знае какво. Като родител съм подарявала дребни подаръци, като хубав тефтер, глинена карта на България от магазин Балкан (нещо българско). Като учител не съм получавала, защото работя е секондер, а там нищо не се подарява вече, но от колеги съм чувала, че са получавали рисунки, картички, бонбони, плюшени играчки.
На сервиз дьо гарда не съм подарявала, но Ники ходи само на обяд, така че прекарва много малко време с тях.

# 710

Общи условия

Активация на акаунт