Истанбул и к.о.т.к.и.те му - 17 тема

  • 36 763
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • България, София
  • Мнения: 1 758
Шебече, благодаря за новата тема   newsm51 newsm51 newsm51
Ама човек не може да ви смогне, бе котки. Много пишете, едвам успях да ви догоня  Mr. Green
Чета ви тук и се чудя дали и тази година ще ме огрее един Истанбул. Аз ще искам много, пък току - виж станало. То и миналата година не се очертаваха такива изгледи, пък в един момент цяла тумба се замъкнахме, че и гид им бях на всичкото отгоре  Mr. Green Ще си се надявам силно, че пак ще видя любимия град  Hug

Нещо за среща се говореше  Peace Аз съм за. Да вземем да се повидим пак, че много време мина от последната  Hug

# 46
  • Мнения: 6 031

Алоооо, младши разхождаш ли си новите обувчици?  hahaha

# 47
  • Мнения: 4 575

Алоооо, младши разхождаш ли си новите обувчици?  hahaha
Колко много имаааммм! Всичките накуп са с мен!
Некои си разхождат обувките, други си разхождат новите обувки из Милано  Twisted Evil завид

# 48
  • Мнения: 6 031

Алоооо, младши разхождаш ли си новите обувчици?  hahaha
Колко много имаааммм! Всичките накуп са с мен!

Да имат път и към Истанбул тази година.  Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 4 767
Благодаря за новата тема! Отново е невероятна!  bouquet

От мен поздрав от парк Gulhane; там много ми харесва!



Тази година решихме да ходим август  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 37
Мили дами, и аз ще пътувам за фестивала на лалето до Истанбул на 18 04 13 г с БТур за 6 път- стана ми традиция. Ще посетя и Нишанташъ-благодаря за новата тема. Имам питане- от сп. Кабаташ до парка Йълдъз е ли пешеходно разстояние, или трябва автобус. Бъдете здрави.

# 51
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 461
 Hug Heart EyesШебечеджим  bouquet bowuu
На всички- newsm51 newsm51 newsm51

# 52
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 585
За Гюлхане ще си говорим през март, че като гледам към края на февруари ще трябва за друго да пиша  newsm78 Ако имате предложения казвайте - ама да са по приходни, та повече от четящите да идат.

Хелънче, и мене ли към кх кх кх старшите  Shocked Аз за млада се имам, едва на четвърт векЪ съм.  Laughing Пожелавам ти Истанбул на тебе - Милано го остай, там не е като покрай Босфора  Hug

Папурче, много интересна история   bouquet Ей това се вика съдба.

# 53
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 461
За Гюлхане ще си говорим през март, че като гледам към края на февруари ще трябва за друго да пиша  newsm78 Ако имате предложения казвайте - ама да са по приходни, та повече от четящите да идат.

Хелънче, и мене ли към кх кх кх старшите  Shocked Аз за млада се имам, едва на четвърт векЪ съм.  Laughing Пожелавам ти Истанбул на тебе - Милано го остай, там не е като покрай Босфора  Hug

Папурче, много интересна история   bouquet Ей това се вика съдба.


Абе не е като край Босфора,ама футбола,Картофени ниви,Ел периодиста Локо,Хелънче не я слушай...Катедрали,моди... Mr. Green Mr. Green Crazy

# 54
  • Берлин
  • Мнения: 4 517
Интересна история, Шебече, да, истинска при това...Дали да не се "продам" за някой сценарий в турското тв ooooh! хахаха а може да ми предложат екстри - престой в Истанбул с неограничена продължителност и финансова независимост... малиииииииииии  newsm78

# 55
  • Добруджа
  • Мнения: 216
Шебече, благодарности за новата тема   newsm51 smile3525 newsm51

Очертават се много пътувания за лалетата, ще гледаме снимки  Peace

# 56
  • Мнения: 0
А разходката с корабче по Босфора колко струва?

# 57
  • Мнения: 6 031
А разходката с корабче по Босфора колко струва?

От 10 лири нагоре. Зависи с коя фирма се возите.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 174
А разходката с корабче по Босфора колко струва?

От 10 лири нагоре. Зависи с коя фирма се возите.

А от Лалели/предполагаме че Б тур организират спането в Айма/ може ли сами да отидем до корабчетата на Босфора??
Къде е картографа да начертае???   bouquet

# 59
  • Мнения: 6 031
А разходката с корабче по Босфора колко струва?

От 10 лири нагоре. Зависи с коя фирма се возите.

А от Лалели/предполагаме че Б тур организират спането в Айма/ може ли сами да отидем до корабчетата на Босфора??
Къде е картографа да начертае???   bouquet

Чак от карта нямате нижда. Качвате се на трамвая и слизате на моста Галата. Там от двете страни на моста са двете фирми предлагащи транспорт. Освен тях има и други частни фирми предлагащи разходки по Босфора.

Общи условия

Активация на акаунт