Вагинални капсули

  • 1 173
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте, дами! От три дни използвам вагинални капсули "Макмирор". Гинекологът ми каза да си слагам по една всяка вечер преди лягане. В този форум, но в някаква стара тема, прочетох, че се слагат преди лягане, защото изтичат ако след това се стои в право положение. На сутринта/поне при мен/ има доста изтекло. Знам, че е нормално да изтича, а и предишния ми гинеколог ми е казвал, че дори и да изтича все пак нещо остава вътре Simple Smile . Но проблема ми е, че утре вечер съм на рожден ден, който съм почти сигурна, че ще продължи до сутринта. Та аз мога преспокойно да си сложа една капсула, но се притеснявам да не изтече всичко след това, тъй като няма да имам възможност да легна, а и да легна то ще е за не повече от половин час. Искам да попитам по - запознатите, дали има вероятност капсулата да не подейства. Другият ми въпрос е: да листовката пише, че трябва да се избягват полови контакти, но лекарката ми не спомена нищо за това, макар че й казах, че водя полов живот. Може ли да стане нещо повече, освен приятелят ми да се изцапа? /този въпрос е по - скоро от любопитство, тъй като на листоката не пише "не трябва", а "да се избягва"?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 261
Здравей и аз ползвам в момента същите капсули ...на мен лекарят ми каза ( много пъти ) да няма полови контакти и да не се пие алкохол , освен това не е хубаво да се прекъсват ( при мен се наложи заради цикъла , но се посъветвах с гинеколога за това ). Успех и дано ти помогнат.

Общи условия

Активация на акаунт