ЛюбоФ,сърца и Купидони,тръшкам съ да си мИчтая за винУ,мързел и кило бУМбони-34

  • 29 813
  • 695
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 21
Ох, ох, ох, идвам с бързия влак и аз  Joy Joy Joy
Бобче, ама ти голяма примоция си ударила, да знайш!  Hug Hug Hug Пак най-убавата зодия си забърсала, аз ни знам по-убави и скромни от нас да има на таз земя  Joy Joy Joy ( е, питай Бената, ако не вярваш  Mr. Green Mr. Green)

Да ти е жив и здрав Бобчев и много да те слуша, и за женското и аз съм ЗА  Peace Peace




Зузана още нищо не е казала за пижамата, много мъ притеснява обаче  newsm78 newsm78

# 676
  • Мнения: 11 885
Момичета благодаря за пожеланията  Hug

Ох, ох, ох, идвам с бързия влак и аз  Joy Joy Joy
Бобче, ама ти голяма примоция си ударила, да знайш!  Hug Hug Hug Пак най-убавата зодия си забърсала, аз ни знам по-убави и скромни от нас да има на таз земя  Joy Joy Joy ( е, питай Бената, ако не вярваш  Mr. Green Mr. Green)


Точе скромни сте личи ви  hahaha, а иначе сериозно хубава ви е зодията аз за това и детето си го поръчах тази зодия  Peace

# 677
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Бенчури,
МноУ Убичам....ИрЛанскУ...каВе Wink Hug

Бобек,
Честит да муЙ рУжденният ден на БобУФ!!! Здравичък, палавичък Winkусмихнатичък, с многУ добри хора около мУ. Все така да се обичате и взаимнУ на ръце да сЪ носИтИ thumbsup И късмет, мноУ късмет!!!

                   

мУмичИта, аз до сЯ вършах У къщи....нищУ, чИ мЪ мързя....Чакам гИртрудата да УпИре слИТ малкУ и бЕгам на Въшката. СлИт тВа чакам да ми звънни Ина аверка и пак да Укна, може би ощИ Ут Въшката. АкУ не...си идвам и шЪ вЪ наобичам. ...сЯ нямам времИ, щот шЪ прУстирам. дЪн закъснявам, чИ в 11 часЪ миЙ фризьорствУтУ newsm49

# 678
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
А прЮвет.
Днес сбалин ходихме да земим на Йоан секрет оъ нуса, чи се е хремъФ. Пучти ни рива в кабинета, ма то щото докторката и сестрата бяха с маски прутиФ гриП и той не ги пузна.

Ай ся да видя ко е станалу тук.
Бубани, да ти е жив и здрав мъжа. НОу да та радва и ноу да та слуша, ку не слуша - бой!

Посли ши мятам плакати, ся мъ мързи.

# 679
  • Мнения: 7 118
Цецуняк, ай да няма буби у секрета на зверунчо Praynig Hug

Аз кат' гледам можИ и днес да опаткам новата тема, както е тръгнало  Mr. Green

# 680
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Дай да пуработим за новата тема и баба ви Марта.

Зу, що тъй гледаш, пак ли та стресира оня у офиса?


Бобата пак ядец на яденету. Ма па кви нахални има, ни дават на Бобата да зобне.


Нерата и Маргаритка дремят. Неруу, драсни някуй ред.


Бената и Бенев денсат, шото мина карантината.


Фейту, ноу са е издукарал Пламчиту, ма да земи си сложи ини гащи, чи лятуту ощи ни е душло. Ши му измръзни....


Лилиту, ут де са напомпа тъй у зилену?


Точката ут как убяви стачка, не я търсети, нещу я мързи.


Скарлитиньо, що са бийш?


Елисаветууу, туй ква хумеопатия е, чи тъй далдисъ?


Тук на някуй, аку му са гледа китка...
Скрит текст:

Ние с прекия ут вчера сми у разправии, начии иди ми да го ритнъ, но па иначи гу убичам пунякуга.

# 681
  • София
  • Мнения: 7 168
Наздраве, Бобе! Да ти е жив и здрав Бобев, много да се слушате и да се обичате Heart Eyes!

 
Ей така да те изненада като се прибере    bowuu

# 682
  • Мнения: 11 885

....... дЪн закъснявам, чИ в 11 часЪ миЙ фризьорствУтУ newsm49

амчи цветно ти се е получило сякъш  Thinking Crazy hahaha


Цецуня дойде фърли малко плакати и пак отиде да работи  hahaha hahaha


Бене толкоз ли студено при вас бе душа  Shocked hahaha hahaha


Ели жива ли си  Whistling hahaha hahaha

мерси за пожеланието и на вас пожелавам такава вана  Hug

Зузулина кви са тез работи от теб  Shocked Whistling hahaha

# 683
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Бобче, да ти е жив и здрав половинът!
Малииии, перфектна почерпка ни удари, #Crazy #Crazy насълзиха ми се зъбите бе моме  Whistling Whistling  Joy



Бене, честита ти свобода. Майната му на дъжда, мятай се навън.
Прочетох снощните ви премеждия с Мончи днес. Ама как не си оплюх монитора не знам  hahaha hahaha

# 684
  • Мнения: 79

Лилиту, ут де са напомпа тъй у зилену?


И аз сА чудя, ама Ут хумиупатията ша е, ни шА е саму ут фитнеса...

# 685
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Опа, кой обядвал - обядвал.

Бобич, паркирай са най-накрая!


Тука на отборно ходене на манжда ли си?


Точето пак на ласки с гаджето.


Бено, ши са завиваш ли или ша са скриваш дукат ни та е набарал Мончи.


Длетиня на раздумка с кулежки.


Зюза вече перкуляса ут тоя шеф.


Време е да поработя.

# 686
  • Мнения: 7 118
Ай да видя кво прайтиии Mr. Green


Хади дееееее, пишети, че новата тема чака  Mr. Green Гутова съм, само чакам още страница-две да изпишем и я пльоскам  Mr. Green

Цеце, за среща ли бързаш, душа newsm78


Бенке, пУкрай тез карантини май си забравила що е то дубро възпитание  hahaha hahaha hahaha


Делтата е на тренинг hahaha


Точке, кой тъ милва тъй Joy


Бобе, ядем ли hahaha




# 687
  • BG
  • Мнения: 2 458

Бенке, пУкрай тез карантини май си забравила що е то дубро възпитание  hahaha hahaha hahaha



Ам ко да прая, кат се ощи си вубразявам, чи ма сърби насякъди.... Close

Неска напрайх тържествена обиколка из службътъ, придружена с мощни и дълбоки вдишвания и издишвания при разминаванету си с колегити!  bowuu

Цеце, умури мъ от смях с тея маски, дет детету не познало дофтурката и сисрата  hahaha Joy Joy Joy

# 688
  • Мнения: 7 118
Бенче, измори се от разходката и поседна ли, душа hahaha hahaha


Ели се освежава Mr. Green

Ели, много набързо мина нещо Thinking Hug

# 689
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Цеце, умури мъ от смях с тея маски, дет детету не познало дофтурката и сисрата  hahaha Joy Joy Joy
Мчи тъй си беши. Иначи риве кат истиричну магари ут влизаниту в кабинета ду излизаниту, независиму дали гу събличат, убличат, ваксинират или саму гу гледат. Днес доктурката му каза "келеш", смятам, чи следващия път ши риве ут убидата. hahaha
А и пу куридора на Токуда пререваше на секи в бяла пристилка, койту му са види пудузрителен, ама те нямаха маски....

Общи условия

Активация на акаунт