КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 728
  • 786
  •   1
Отговори
# 270
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Цитат
Много съм доволна от Айс Блейд Peace.
А какви са им цените,можеш ли да дадеш някакво инфо,че не видях на сайта им.Simple Smile
10 лева е за един час, дават кънки.

# 271
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
.......
Сменят обаче спортовете, което за мен е ок, стига да се движат.
Моите също - големия миналата година спортуваше карате, тази година - плуване.  Peace

# 272
  • Мнения: 37
искам да питам някой знае ли нещо за новата ледена пързалка в МЛАДОСТ??

# 273
  • София
  • Мнения: 1 055
От днес Калоян се запали по кънки на лед и сега и с това ще се занимаваме  Grinning Заведоха го с негови приятели на Ариана и сега вече пита кога пак ще ходи на пързалката.

Последна редакция: пт, 03 яну 2014, 19:56 от valya_v

# 274
  • София
  • Мнения: 1 735
Вече 3 пъти ходим на ледена пързалка,дъщеря ми е много доволна.В детската ходи на плуване,йога и танци.И аз искам да ходи на кънките с треньор/но тя не иска/.Иначе на свободните пързалки на Славия не е чак лудница и за начинаещи става също.Аз искам просто треньор да я научи да кара правилно.

# 275
  • Мнения: 37
много се интересувам от ледените пързалки - ходихме в мола на България на изкуствената - но ми се иска на истинска - пишете ми, не е ли прекалено претъпкано на Ариана /страх ме е,че може да се блъснат, паднат и наранят, ако има много деца/

# 276
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Moят младеж отскоро започна да ходи в един квартален фитнес салон.
Семпъл и малък, но цената е супер - около 3 лв.  Peace

# 277
  • София
  • Мнения: 7 242
Питала съм, но пак да попитам (моля за извинение). Някой да знае футболен клуб, който тренира и момичета и взима и 6-годишни? Може отборът да е смесен, но все пак да има повече от едно момиче...

# 278
  • София
  • Мнения: 6 260
Питала съм, но пак да попитам (моля за извинение). Някой да знае футболен клуб, който тренира и момичета и взима и 6-годишни? Може отборът да е смесен, но все пак да има повече от едно момиче...

Лъвчета се занимават с 6-годишни момичета (в ДГ на каката едно момиченце от нейната гр. тренираше с тях)  Peace По принцип знам, че са на Спартак лятото (има минифутболно игрище на кортовете), но не знам дали в мом. водят някъде футбол, особено "женски".

# 279
  • София
  • Мнения: 1 735
много се интересувам от ледените пързалки - ходихме в мола на България на изкуствената - но ми се иска на истинска - пишете ми, не е ли прекалено претъпкано на Ариана /страх ме е,че може да се блъснат, паднат и наранят, ако има много деца/
И в МОЛ България ли има пързалка?Ние пробвахме тази в Парадайз център и всъщност там детето се запали,но на лед си е истината Simple Smile

# 280
  • Мнения: 212
и моето се запали по тази в мола. но дали така ще на истински лед и аз се чудя??

# 281
  • Мнения: 212
иначе е почти на 6 и спортува "карате" в един клуб от миналата година..

# 282
  • Мнения: 847
Искам да попитам за тенис на корт на закрито за 5 годишните-къде има и от къде сте доволни.

Ние ходим в тенис клуб Малееви, но нещата са прекалено меркантилни и хич не ми допадат. Таксата е месечна и се плаща предварително, което е ок, хората искат да си гарантират бюджета, но от там нататък:
въпреки че има 3 пъти седмично, ти можеш да избереш само определен ден и час и никакви изменения по никакви причини не се приемат /въпреки че децата са в група, която не е пълна/. Ако детето пък е болно, директно си губиш таксата и не могат да се вземат тези часове пак при никакви условия, нито да се наваксват. И последното, от което не съм доволна е, че децата се преобличат във фоайето и принадлежностите им се мятат кой, където свари без никакъв надзор. Та с няколко думи, много съм разочарована и искам да сменям мястото.

# 283
  • София
  • Мнения: 168
Дъщеря ми ходи на спортни танци, тренира редовно от 4 години. Също така 5 години ходи на латино танци. Simple Smile

# 284
  • Мнения: 395
Мойта дъщеря, която е на 6год, тренира футбол и имат още две момичета в отбора. Това е в нашето училище във Волуяк, но тренъора им знам, че има деца и в някои училища в Люлин и Надежда и мога да го попитам, дали има някъде момичета. Клубът се казва Щурчета.
А, иначе в Обеля в един детски кът, открих йога за деца, всяка събота от 10 до 12часа и е 3 лв, за двата часа.

Общи условия

Активация на акаунт