КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 673
  • 786
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 746
Аз търся тренировки по тенис на маса,в района на Люлин,или около него.

# 331
  • Мнения: 13
Здравейте! Моята Елица мисля да я пращам на плуване! Доста се запали по плуването с баща си миналото лято! Незабравими моменти. Heart Eyes Та тя тренира балет от няколко месеца и се опитваме да поддържаме форма!  Flutter
                                                                                                                           Поздрави: Диди.

# 332
  • Мнения: 11
Привет! Моето момиченце ходи на зумба танци и много се забавлява там. Танците са в dance center suerte. Simple Smile

# 333
  • Мнения: 23
Имам дъщеря на 12 години  от 1 до 4 клас ходи на хореография /народни танци/.В началото на тази учебна година ходеше на плуване за 1 месец но  сега не играе физическо затова искам да я запиша на някакъв спорт

# 334
  • София
  • Мнения: 1 020
Дъщеря ми е предучилищна и ходи два-три пъти в седмицата на плуване. Искаше ми се и тенис да пробва, но търся нещо, което да е близко да Надежда, София. Ако някой има информация, моля да сподели!

# 335
  • В реалния живот
  • Мнения: 304
Препоръчвам този клуб за таекуондо - http://taekwondo-fitness.org/?page_id=81 .

Замислила съм се за тренировки на открито за периода май-юни. Търся тренировки по лека атлетика или нещо друго без големи натоварвания.

# 336
  • Мнения: 5
Бягане, колело, плуване и тенис  newsm68 newsm68 newsm44 newsm44

# 337
  • София
  • Мнения: 803
Плуване на басейна в 22 СОУ много съм доволна от резултатите, по програмата Научи се да плуваш. Вече бяха на състезание и имат медали, което за краткия период  е много като постижение.
Катерене в Бонсист, но по мое мнение е прекалено скъпо като тренировка ( Money комерсиално е подходено наем на зала и цена на тренировката), което в дългосрочен план не е добре. Търся катерене, което е или по някаква европ. програма или с опция за карта , да е човешки поносимо.

# 338
  • Мнения: 132
Здравейте!
Някой има ли информация за програмата "Научи се да плуваш" за деца конкретно за плувен басейн Академика. Интересуват ме групите, треньорите, телефони за записване. Благодаря предварително на отзовалите се!

# 339
  • София
  • Мнения: 208
Здравейте!Някой да знае нещо за  курсове по плуване в 145 СОУ в Младост 1А? Басейнът дали е добър т.е топъл и удобен?И дали може да запиша детето си сега м.април т.е дали записват в средата на годината,защото съм чувала,че записванията стават на 1 октомври.Колко е таксата и въобще някой нещо ако знае или пък ходите там,дайте инфо.Аз имам някакъв телефон,но нещо не вдигат.Благодаря ви... Peace

# 340
  • Мнения: 31
Дъщеря ми от 5 клас тренира фехтовка към клуб Етрополски, сама си избра спорта и е доволна. Сега е 8 клас ходи на състезания, цяло лято почти ходи на спортни лагери. Лятото имат тренировки по 3 пъти седмично.

# 341
  • София
  • Мнения: 3 457
Бихте ли ми разяснили как се процедира със записването по тези програми. Към министерството на младежта и спорта...Виждам че има възползвали се.За какъв период може да се ползва?каква е интензивността на тренировките? Поколко посещемия се полагат на едно дете.Как става записването Rolling Eyes

# 342
  • София
  • Мнения: 7 242

Катерене в Бонсист, но по мое мнение е прекалено скъпо като тренировка ( Money комерсиално е подходено наем на зала и цена на тренировката), което в дългосрочен план не е добре. Търся катерене, което е или по някаква европ. програма или с опция за карта , да е човешки поносимо.

И аз имам две дъщери, които катереха в Бонсист и все още искат да се катерят, но също ми идва вповече... При положние, че са две, ходиха дълго време 2 пъти седмично и на едната беше предложено да се картотекира за състезател, се надявах на някаква отстъпчица, но уви, не.... От другата година искат да се занимават отново сериозно. Сега ходят епизодично в Боудърленд, където е по-евтино, но заниманията не са съвсем като тренировка, а по-скоро за забавление: http://boulderland.eu/prices/ Имат и клуб 42+. Специално за малката (6 г) се интересувах какви са условията да стане член и каква отстъпка ползва. Отговорът беше много мъгляв. разбрах, че отстъпка има, но няма други желаещи на тази възраст?, разбрахме се да ми се обадят, ако се съберат (което беше преди месеци и разбира се никой не ми се е обадил). Ако някой има инфо или иска детето му да се занимава сериозно (вкл. да ходи по състезания) и е на сходна възраст, може да се поинтересуваме. В НСА също има тренировки, но там ми се струва, че са по много деца. Не знам за друго място, където да се тренира сериозно. Ако някой знае, ще съм благодарна да сподели Simple Smile

# 343
  • София
  • Мнения: 1 735
След като се отказахме от плуването и йогата,в момента дъщеря ми е на вълна класически балет.Много и харесва,даже и зимните кънки леко вече отстъпват като голямо удоволствие.

# 344
  • София
  • Мнения: 803
Лекси, след дълго проучване и аз стигнах до Болдерленд. Станахме членове на този клуб 42, срещу 30лв. на дете на година, в резултат на което картата за вход за залата е 21лв. на дете на месец и 50лв. за 8 тренировки на месец с треньор, т.е. 71лв. на дете за 8 тренировки по 1 час, което за мен е приемливо. В случай , че бъдат включени в отбора се плащат 100лв. на дете и тогава тренировките са по-често и по-дълги. За момента първата схема по-ми оттърва  Laughing Peace
Мойте момчета са на 6 също и ги одобриха за членство веднага, не са ни поставяли условия. А в Бонсист на състезанието за купа Алтиус, в което участвахме, имаше дечица и на по 5 годинки от различните клубове....не би трябвало да е проблем Peace

Последна редакция: вт, 22 апр 2014, 10:46 от pitia

Общи условия

Активация на акаунт