КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 544
  • 786
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 3 181
Ако имате възможност да го водите не виждам причина да чакате 1 година.
Аз заради натоварването се чудя. Все пак ще са сериозни тренировките. Но най-вероятно ще се съглася, защото и той, и баща му много искат.
Може ли повече инфо за групата 2008г? Кога са тренировките на стадион Славия? Такса/ прием?

# 421
  • Мнения: 1 508
Искам да запиша детето на някакъв спорт. Той няма още никакви интереси и аз се чудя на къде да го побутна.
Мисля да пробваме с някакъв боен спорт,карате евентуално. Ще съм благодарна ако има някой от Варна да ми подаде информация за клубове и т.н.

# 422
  • София
  • Мнения: 7 673
Ако имате възможност да го водите не виждам причина да чакате 1 година.
Аз заради натоварването се чудя. Все пак ще са сериозни тренировките. Но най-вероятно ще се съглася, защото и той, и баща му много искат.
Може ли повече инфо за групата 2008г? Кога са тренировките на стадион Славия? Такса/ прием?
Мъжът ми е говорил и не знам много подробности. Доколкото разбрах, можело да започне след НГ.

# 423
  • Мнения: 6 549
момичета, да  споделя за художествената гимнастика, ако някой се интересува.
момиченца от 3 г. приемат в "левски-триадица", а от 4 г. - в "славия".

# 424
  • Мнения: 1 622
Здравейте, бихте ли ми дали телефон на учител по плуване в БСФС за индивидуални занимания?
Благодаря

# 425
  • Мнения: 1
За всички родители от Пловдив, които желаят за запишат своите момчета да тренират волейбол -
ВК "Локомотив" Пловдив сформира нови подготвителни групи за начинаещи.
Клубът селектира момчета, родени след 01.01.2022г (набори '02, '03, '04 и '05).
За контакти - 0887 456 251.

# 426
  • Мнения: 4 204
Ако имате възможност да го водите не виждам причина да чакате 1 година.
Аз заради натоварването се чудя. Все пак ще са сериозни тренировките. Но най-вероятно ще се съглася, защото и той, и баща му много искат.
Може ли повече инфо за групата 2008г? Кога са тренировките на стадион Славия? Такса/ прием?

Нямам такава подробна информация. Синът ми тренира на друго място.
По принцип на тази възраст няма прием. Отивате на стадиона, търсите треньора на 2008- ма и той ще ви каже часовете. 40-50 лева е таксата.

# 427
  • Мнения: 4 204
Има ги все още, но не са безплатни. Мисля, че през изминалата година беше 25лв месечна такса.
Тренировки има всеки ден, но ти си избираш кои 2 или 3 дни / не помня/ да ходи детето.
Ако ви трябва телефона на треньора мога да го дам.
А по обедно време ли са пак? Има ли съботно-неделни?

Миналата година не бяха по обедно време.
Тази година синът ми няма да ходи и не знам графика, но може да се обадите на треньора.  Wink

# 428
  • Мнения: 15 379
А случайно някой да знае бокс за 7-годишно момче - къде?

# 429
  • Мнения: 59
Синът ми е 8 клас в ЕГ" Пловдив" и тренира футбол в Локомотив Пловдив. Има тренировки всеки ден и почти никакво свободно време. Надявам се тази година да издържи физически и психически на натоварванията в гимназията и на терена.
Дъщеря ми е на 6 години и тренираше плуване и гимнастика, но се отказа, искала танци. От другия месец ще пробваме в салса клуб Каза де Куба. Ако някой може да ми предложи и друг хубав клуб по латино танци, ще съм благодарна.

# 430
  • Мнения: 6 549
Чери, не знам дали ти е удобно, но бокс за малки момчета има на славия.

# 431
  • Мнения: 15 379
Чери, не знам дали ти е удобно, но бокс за малки момчета има на славия.

Брагодаря! Не ми е удобно...търся нещо в идеален център, Лозенец...
Той ходи на Алианс 2 пъти седмично, отделно плува и бокс ми се иска много, и той иска, ама да е близо, защото става много обикалянето...

# 432
  • Мнения: 6 549
Чери, сещам се за стадион "васил левски". клубът се казва abc fight club, имат и зала на "драган цанков" (виас). със сигурност имат кик бокс, но за бокс не знам, може да им се обадиш.

# 433
  • Мнения: 15 379
Върши ми работа, ще се обадя да питам.

# 434
  • Мнения: 550
Mоля за отзиви за боксов клуб Национал в НДК. Дали е подходящо място за 14- годишно момче?
Изобщо треньорите как са?

Общи условия

Активация на акаунт