КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 647
  • 786
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 591
Здравейте! И аз съм с питане за плуването... Живеем в Бели брези (София) и много ще съм ви благодарна да ми препоръчате близко място и треньор, с който децата се чувстват добре. Незнам към кой басейн да се насоча, а плуването ни е необходимо от здравословна гледна точка.
Благодаря!   bouquet

# 496
  • Мнения: 1 622
Някой има ли наблюдения върху работата на Мица Ненова, треньор по плуване в Спортната палата?

# 497
  • София
  • Мнения: 3 457
Аз търся отзиви и препоръки за треньор и клуб  за плуване.Ученето е между  Спартак и Мадара.Нямам наблюдение  за никоя от базите.

# 498
  • Sofia
  • Мнения: 291
Здравейте, в момента моята 5 годишна дъщеря ходи на следните спортове:

Есен/Зима:
- фигурно пързаляне (Зимен Дворец на Спорта) - 4-5 пъти в седмицата (Септ - Април)
- ски - на ски у-ще / ски ваканция
- спортна гимнастика  (НСА) - 1-2 пъти седмицата (Септ - Юли)

Пролет/Лято:
- конна езда - 1 седмично
- плуване - 2 седмично
Това лято ще продължи да ходи на гимнастика или на танци (иска да ходи на танци и ще видим може да ги сменим вместо гимнастика). Също ще пробваме и тенис това лято.

Много е доволна и и се отразяват много добре здравословно, за физическото развитие, дисциплината и социалния аспект. Аз играя ролята на такси но какво да се прави...Резултата е повече от задоволителен Simple Smile

# 499
  • Мнения: 5
Голямото- фехтовка и футбол- в училище. За футбола сам се бори да го посещава.
При добро време- конна езда. Перфектно уморява Simple Smile

Малкото- айкидо в детската градина.

Важен е спортът, за да не залитат по глупости по нататък.

# 500
  • Мнения: 847
Здравейте! И аз съм с питане за плуването... Живеем в Бели брези (София) и много ще съм ви благодарна да ми препоръчате близко място и треньор, с който децата се чувстват добре. Незнам към кой басейн да се насоча, а плуването ни е необходимо от здравословна гледна точка.
Благодаря!   bouquet
Има доста варианти в района. Най-близо ти е в комплекса на Феър плей в Борово, по-нагоре в Св.София на Мазнейкова,а в Бояна в х-л Берлин. И от трите места имам доволни познати.

# 501
  • Мнения: 2 037
В хотел "Берлин" вече не се провежда обучение по плуване.

# 502
  • Мнения: 6 551
във феър плей ми се струва, че е доста студена водата - 24-25°. моето дете не иска да ходи там, някои майки ме посъветваха да взема неопренов костюм.

# 503
  • София
  • Мнения: 1 977
Аз да попитам къде е това Феър плей в Борово и така ли се води самия басейн,защото с гугъл нищо не намирам за басейна,а ми стана любопитно.

# 504
  • Мнения: 847
Аз да попитам къде е това Феър плей в Борово и така ли се води самия басейн,защото с гугъл нищо не намирам за басейна,а ми стана любопитно.

Ето го: http://www.inergyfitness.com/bg/pages/swimmingpool.html?PHPSESSI … 6b44a80fabde9ead1

# 505
  • София
  • Мнения: 1 977
Мерси,този го знам,не знаех,че така се казва комплекса,но ми се вижда малко скъпичък.

# 506
  • София
  • Мнения: 4 025
Да споделя за лечебна физкултура в читалище "Светлина" в Стрелбище.
Дъщеря ми ходи от две седмици и й харесва, пък аз се надявам да предотврати неправилната стойка, която започна да заема напоследък. Понеделник и четвъртък са заниманията, на символичната сума от 5лв.

# 507
  • Мнения: 43
Здравейте момичета. Дъщеря ми е на 14 години  и е решила, че иска да тренира футбол (любителски) #2gunfire . Имате ли някаква представа къде в София може да тренира женски футбол? Или поне да ми дадете идеи къде да търся. Praynig

# 508
  • Мнения: 1 375
Здравейте! Да споделя и тук едно събитие, което си заслужава да се посети.  Simple Smile
https://www.facebook.com/events/1490757451146797/

# 509
  • Мнения: 4 204
Здравейте момичета. Дъщеря ми е на 14 години  и е решила, че иска да тренира футбол (любителски) #2gunfire . Имате ли някаква представа къде в София може да тренира женски футбол? Или поне да ми дадете идеи къде да търся. Praynig


Момичетата до тази възраст играят заедно с момчетата.

След 14 години на НСА .
Ако сериозно се интересува мога да потърся контакт на треньор/ ка.

Последна редакция: пн, 27 апр 2015, 22:06 от gerka

Общи условия

Активация на акаунт