КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 609
  • 786
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 6 550
благодаря, момичета. нещо такова успокоително исках да чуя. ние пробвахме с художествена гимнастика, но в съседната зала има спортна и тя реши, че иска да опита и все за това говори. с художествената вече имаме проблема “хммм, дебела ли съм?". при спортната има ли го същото или натиска за теглото не е толкова изразен?

# 601
  • Сф
  • Мнения: 10 661
И ние сме в една зала с художествената на Илияна май.Е честно да ви кажа кво крещене и обиждане пада..В потрес съм! Детето ми се изплаши и аз!
Понеже моята тръгна на спортна късно още по тел.треньорката каза, че за високо спортно майсторство няма как да стане, от 4 годишни тръгват.Но моята е много гъвкава и амбициозна и за 2 месеца е на гредата, високата,подскача.Салто и е разрешено вече на батута, иначе у нас я сбарах на матрака да го прави и ревах 1 час от шубе.Но ММ е спортист и ме нахока едно хубаво.Иначе в групата има и пълни деца но тях просто не ги насилват, по скоро за спортна активност.Мисля че ако искате вие и детето да натискате за професионално, има време..Но в никакъв случай тормоза не е като при художествената!Гледам и отбора момчета и момичета на Левски и медалистки от спортната,съвсем нормално е отношението на треньорите.Художествената са  страхотия просто:sick:

# 602
  • София
  • Мнения: 212
Здравейте!
Дъщеря ми иска да спортува художествена гимнастика и я записах в Левски Триадица. Залата обаче е много мръсна и прашна, за това бих искала да я преместя, защото след тренировка започва да й тече носа - прави алергия към прахта. Бихте ли ми препоръчали някъде, където залата да е по чиста. На 8 години е.

# 603
  • София
  • Мнения: 6 260
Симона Пейчева води ХГ и в Mall Paradise, там не би трябвало да е прашно. За софийските зали знам, че е ремонтирана тази на Илиана (на Герена е, може би ще ви е далече), но скоро не съм ходила натам, така че не мога да кажа какво е положението в момента. А, ЛС Ил имат ХГ и на Спартак. Междудругото и на двете места (и в мола, и на Спартак) не може да се говори за високо спортно майсторство, ако това са амбициите на дъщеря Ви (на 8 е малко късно, но принципно не е и абсолютно невъзможно; така или иначе Симона при данни детето може да Ви прехвърли в Академик, а при Илиана - на Герена Wink ).
Здравейте!
Дъщеря ми иска да спортува художествена гимнастика и я записах в Левски Триадица. Залата обаче е много мръсна и прашна, за това бих искала да я преместя, защото след тренировка започва да й тече носа - прави алергия към прахта. Бихте ли ми препоръчали някъде, където залата да е по чиста. На 8 години е.

# 604
  • София
  • Мнения: 212
Спящата, благодаря Ви!  bouquet

# 605
  • Мнения: 201
Здарвейте, да се запиша и аз в темичката.
Дъщеря ми ходи на таекуондо три пъти седмично в СК Гладиатор и на плуване веднъж седмично в училището срещу нас. Синът ми ходи на лека атлетика 2, понякога и 3 пъти в седмицата в Дарко тийм на стадион В. Левски.

# 606
  • Мнения: 408
Здарвейте, да се запиша и аз в темичката.
Дъщеря ми ходи на таекуондо три пъти седмично в СК Гладиатор и на плуване веднъж седмично в училището срещу нас. Синът ми ходи на лека атлетика 2, понякога и 3 пъти в седмицата в Дарко тийм на стадион В. Левски.

Привет,
Можеш ли да ми кажеш, доволни ли сте от треньорите и подготовката в Дарко тийм? И ако знаеш, кога са тренировките им като часове, че търся на стадиона клуб по лека атлетика в момента, но повечето предлагат тренировки вечер само.

# 607
  • Мнения: 343
Здарвейте, да се запиша и аз в темичката.
Дъщеря ми ходи на таекуондо три пъти седмично в СК Гладиатор и на плуване веднъж седмично в училището срещу нас. Синът ми ходи на лека атлетика 2, понякога и 3 пъти в седмицата в Дарко тийм на стадион В. Левски.

Привет,
Можеш ли да ми кажеш, доволни ли сте от треньорите и подготовката в Дарко тийм? И ако знаеш, кога са тренировките им като часове, че търся на стадиона клуб по лека атлетика в момента, но повечето предлагат тренировки вечер само.
Аз също се интересувам от графика на Дарко тийм. Имат ли тренировки във вторник и четвъртък от 18.30 ч с 8 годишни. Знам, че бяха в понеделник и петък преди около месец, защото бяхме на пробна тренировка. Много му хареса на моето момче, но не ни устройваше графика. ще съм благодарна, ако някой публикува актуален график, че никъде в сайта им и във фейсбук страницата им не го пише.

# 608
  • Мнения: 201
Моят син ходи вторник и четвъртък от 18:30. Доколкото разбрах ще имат и в събота, но не всяка събота и ще се заявява предварително. Няма представа за възрастовата граница на тази група, обаче.
Синът ми е доволен и ходи с желание засега, не мога да дам отзиви, тъй като не присъствам на тернировките.

# 609
  • Мнения: 343
Моят син ходи вторник и четвъртък от 18:30. Доколкото разбрах ще имат и в събота, но не всяка събота и ще се заявява предварително. Няма представа за възрастовата граница на тази група, обаче.
Това в Дарко тийм ли е?
А сина Ви на колко е?

# 610
  • Мнения: 201
В Дарко е да, на 5г и 10м е Simple Smile

# 611
  • Мнения: 343
В Дарко е да, на 5г и 10м е Simple Smile
Вероятно е в по-малката група.
Бихте ли попитала какъв е графика за 8 годишните.
Дали и те са в същата група? Веднага ще го запиша, ако са ни удобни дните и часовете.

# 612
  • Мнения: 408
А знаеш ли за по-ранни часове, дали има?

# 613
  • Мнения: 201
Обикновено го води дядо му на тренировки и няма как да попитам. Но имам телефона на треньора и може да се обадите за информация.

# 614
  • Мнения: 343
Обикновено го води дядо му на тренировки и няма как да попитам. Но имам телефона на треньора и може да се обадите за информация.
Добре. Благодаря! Аз също го имам.

Общи условия

Активация на акаунт