КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 452
  • 786
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 408
ЗДравейте, интересувам се от лека атлетика за 7-годишния ми син. Дали записване може да стане по това време на годината или трябва да изчакаме до новата учебна година. Някое дете ходи ли на такъв спорт? Ще съм благодарна на всякаква информация.

Здравей
Моят син ходи на стадион В.Левски - в Приорити клуб. Той е на 6. Тренировките за тази възраст са всеки делничен ден от 16:30 и от 18:00, събота и неделя от 11. Много сме доволни. Треньор е Маги Христова, страхотена е и има подход към децата. Може и да има и часове предиобяд, но не съм се интересувала, тогава е на училище. Можеш да ги потърсиш в нета, ако искаш мога да ти дам номер на треньорката. Може да се запишете по всяко време. Таксата е 40 лв на месец без значение от броят на тренировките. Ако иска, може и всеки ден да ходи.

# 631
  • Sofia
  • Мнения: 4 466
Благодаря за отговорите? Стадион Васил Левски е подходящ като локация за нас. Въпросът е, че детето е на училище до 17 ч.
Прочетох за школа Дарко тийм.

# 632
  • София
  • Мнения: 2 271

Здравейте, може ли да споделите подробности около записване на дете на 11год. за трениравки по баскетбол.
Може да ми напишете на ЛС как се процедира, с кого да се свържа от клуба, дали ще го приемат по средата на годината?
Благодаря, предварително!
Вашата информация е много важна за мен!



И мен ме интересуват същите въпроси.

# 633
  • София
  • Мнения: 30 107
Нас ни насочиха към БК "Спортни таланти". На сайта има тел., звъниш и там ще ти дадат нужната информация.

# 634
  • Мнения: 408

Здравейте, може ли да споделите подробности около записване на дете на 11год. за трениравки по баскетбол.
Може да ми напишете на ЛС как се процедира, с кого да се свържа от клуба, дали ще го приемат по средата на годината?
Благодаря, предварително!
Вашата информация е много важна за мен!

И мен ме интересуват същите въпроси.

Моят син тренира втора година в БУБА на националният стадион "В. Левски". Много сме доволни и двамата. Детето е много запалено. Аз съм много доволна от условията и професионалното отношение на треньорите. Страхотни педагози, с много добро отношение към децата. Предразполагат ги и се държат добре с тях, но и не допускат лиготии. Тренировките са сериозни и децата научават много неща. Няма нищо общо с училищните тренировки. Записват се деца по всяко време на годината. Има тренировки всеки ден без понеделник и четвъртък. Треньорите са на място в залата почти през целия ден. До колкото знам около 08-09 часа започват сутрешните тренировки и са в залата до около 16 часа. Децата ходят на тренировка преди или след обяд, в зависимост, кога са на у-ще.
Най-добре е да отидете на място с детето.

# 635
  • София
  • Мнения: 38 419
Да похваля дъщерята - вече е официално в отбора на волейболен клуб Звезди 94.
Освен това тръгна и на плуване в Българското школо /клуб Нерея/.

# 636
  • Мнения: 357
Някой има ли впечатления от спортовете в зала Триадица? Различни школи ли ползват базата? Баскетбол има ли?

# 637
  • Sofia
  • Мнения: 4 466
ЗДравейте, интересувам се от лека атлетика за 7-годишния ми син. Дали записване може да стане по това време на годината или трябва да изчакаме до новата учебна година. Някое дете ходи ли на такъв спорт? Ще съм благодарна на всякаква информация.

Здравей
Моят син ходи на стадион В.Левски - в Приорити клуб. Той е на 6. Тренировките за тази възраст са всеки делничен ден от 16:30 и от 18:00, събота и неделя от 11. Много сме доволни. Треньор е Маги Христова, страхотена е и има подход към децата. Може и да има и часове предиобяд, но не съм се интересувала, тогава е на училище. Можеш да ги потърсиш в нета, ако искаш мога да ти дам номер на треньорката. Може да се запишете по всяко време. Таксата е 40 лв на месец без значение от броят на тренировките. Ако иска, може и всеки ден да ходи.

Заведох детето в понеделник, добре мина общо взето. Ще видим дали ще продължи интересът му. Иначе съм потресена от мръсотията. Rolling Eyes Благодаря за помощта ти!

# 638
  • Мнения: 408
ЗДравейте, интересувам се от лека атлетика за 7-годишния ми син. Дали записване може да стане по това време на годината или трябва да изчакаме до новата учебна година. Някое дете ходи ли на такъв спорт? Ще съм благодарна на всякаква информация.

Здравей
Моят син ходи на стадион В.Левски - в Приорити клуб. Той е на 6. Тренировките за тази възраст са всеки делничен ден от 16:30 и от 18:00, събота и неделя от 11. Много сме доволни. Треньор е Маги Христова, страхотена е и има подход към децата. Може и да има и часове предиобяд, но не съм се интересувала, тогава е на училище. Можеш да ги потърсиш в нета, ако искаш мога да ти дам номер на треньорката. Може да се запишете по всяко време. Таксата е 40 лв на месец без значение от броят на тренировките. Ако иска, може и всеки ден да ходи.

Заведох детето в понеделник, добре мина общо взето. Ще видим дали ще продължи интересът му. Иначе съм потресена от мръсотията. Rolling Eyes Благодаря за помощта ти!

Къде ти е направило впечатление, че е мръсно? Защото офисът им ми се вижда ок, навън пистата също. Горе на закритата писта ли? Аз там съм се качвала само веднъж, но не ми е направило впечатление.
Стана ми интересно, защото точно когато го водих във вторник и като ползвах тоалетните преди коридора си мислех, колко е чистичко и подредено Simple Smile Но и аз сравнявам с баскетболната зала, където ходи синът ми в останалите дни, входът е от към другите стълби. Там съблекалните са под всяка критика. Повечето деца не ги ползват изобщо. А тоалетните са ужас. Не знам, дали се очаква частно клубовете да си ги поддържат или  от стадиона, след като са под наем, но разликата е драстична.

# 639
  • Sofia
  • Мнения: 4 466
За закритата писта говоря, то там едва ли някога е чистено. Голям прахоляк е. Иначе ок изглеждат нещата и в тоалетни, и в офиса, и в съблекалнята.

# 640
  • Мнения: 408
За закритата писта говоря, то там едва ли някога е чистено. Голям прахоляк е. Иначе ок изглеждат нещата и в тоалетни, и в офиса, и в съблекалнята.

А там, май и прозорците не се отварят...

# 641
  • София
  • Мнения: 2 768
За закритата писта говоря, то там едва ли някога е чистено. Голям прахоляк е. Иначе ок изглеждат нещата и в тоалетни, и в офиса, и в съблекалнята.
Може ли да споделите колко е дълга Закритата писта?

# 642
  • Sofia
  • Мнения: 4 466
За закритата писта говоря, то там едва ли някога е чистено. Голям прахоляк е. Иначе ок изглеждат нещата и в тоалетни, и в офиса, и в съблекалнята.
Може ли да споделите колко е дълга Закритата писта?
За съжаление, не мога. Оттам, откъдето се влиза, не й се виждат двата края. А и да ги видя, няма да мога да преценя. Във формата да дъга е.

# 643
  • Мнения: 408
За закритата писта говоря, то там едва ли някога е чистено. Голям прахоляк е. Иначе ок изглеждат нещата и в тоалетни, и в офиса, и в съблекалнята.
Може ли да споделите колко е дълга Закритата писта?

Мисля, че е 200 м. Детето веднъж беше разказвало, че правили 4 дължини, които се равнявали на 2 обиколки навън. Но не съм сигурна, че си спомням правилно, мога да го попитам пак.

# 644
  • София
  • Мнения: 2 768
За закритата писта говоря, то там едва ли някога е чистено. Голям прахоляк е. Иначе ок изглеждат нещата и в тоалетни, и в офиса, и в съблекалнята.
Може ли да споделите колко е дълга Закритата писта?

Мисля, че е 200 м. Детето веднъж беше разказвало, че правили 4 дължини, които се равнявали на 2 обиколки навън. Но не съм сигурна, че си спомням правилно, мога да го попитам пак.

Ще ти бъда благодарна, ако разбереш  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт