На море в Турция - тема 22

  • 80 527
  • 746
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 14
ние сме през септември (ох колко далече)в Дидим бийч. дайте отзиви като се върнете.
Здравей за този ли х-л имате резервация http://www.emeraldbg.com/hotel/61828/2/151/61982/67562/DIDIM-BEA … ESORT-&-SPA-5*.html
И нас много ни хареса ,но още го мислим и ние ако ходим ще е септември .
Да, от 13 септември, в същия хотел. За първи път отиваме там, резервацията ни е с "Емералд". Четох добри отзиви, но ще се надявам и на по-нови от хора, които ще бъдат там преди нас! Simple Smile))
Ние ще сме преди вас  Mr. Green със същата агенция в същия хотел  Peace В края на март нямаше места обаче за дата 06,09, намериха ни една стая, защото пътуваме с тях не за пръв път, още на следващия ден имах на мейла си резервация с 50% плащане до 5-ти април, а другите 50% по-нататък. Направиха ни компромис, ама да видим....
Ние направихме рано резервацията, но напълно целенасочено за средата на септември, че на моя съпруг иначе все му е много топло... Simple Smile

# 556
  • Мнения: 14
nefertari30, а какви са впечатленията Ви от "Емералд"? Ние досега не сме пътували с тази компания и ще ми бъде интересно да прочета и нечие лично мнение!  Благодаря предварително! Simple Smile

# 557
  • Мнения: 4 500
Анди66, здравей! Миналото лято пътувахме с тях до Кушадасъ, останахме доволни като цяло - от организацията и коректността чисто документално. Като минус отчитам гида им по времето на пътуването, който малко мрънкаше по микрофона в автобуса и това, че при планирано тръгване от там в 17 часа, ни събраха да си ходим в 15,30. Това обаче на нас ни се стори добре, защото багажа в хотела на рецепция и е кофти да висиш като луд до 17 часа в 37 градусовата жега. А да сме на плажа и после с пясъка в райса направо да пътуваме 1200 км - тц, мерси. Като пристигнахме там ни пое човек от Тез Тур - идваше в хотела ни от 10 до 12 часа, и от 18 до 20 часа. Всеки ден. Имаше си бюро във фоайето на хотела и питаше как сме, имаме ли нужда от нещо.....Не очаквах такова внимание. На мен даже ми се наложи лека оперативна намеса по нощите там, и ми съдействаха и от хотела, лекаря беше добър, даде ми лекарства даже  Crazy

# 558
  • Пловдив
  • Мнения: 1 938
http://www.orient99.com/early_booking/hotel.html?destination=%CF … 3&oid=1509162
На нас ни хареса и тук и в понеделник ще ходя дя видя как стоят нещата .
Някой ако е ходил да сподели .

# 559
  • София
  • Мнения: 4 330
Ironic на мен лично Gural Premier Tekirova по ми харесава,иначе мога да ти предложа още няколко хотела със доста пързалки
Rixos Premium- аквапарк Троя
Sueno Beach
Silence Beach Resort
Club Gural Premier Belek
Rixos Sungate
Delphin Botanic
Turan Prince World
Royal Wings
Благодаря, lora! Ще проверя къде от изброените има най-много пързалки. Ще очаквам още отзиви и препоръки.  bouquet

# 560
  • Мнения: 29
Да кажа вече официално че имаме резервация за Грийн Палас в Кунду. За пръв път ще ходим ,дано да сме направили верния избор.  Praynig

# 561
  • Мнения: 18
ние сме през септември (ох колко далече)в Дидим бийч. дайте отзиви като се върнете.
Здравей за този ли х-л имате резервация http://www.emeraldbg.com/hotel/61828/2/151/61982/67562/DIDIM-BEA … ESORT-&-SPA-5*.html
И нас много ни хареса ,но още го мислим и ние ако ходим ще е септември .
Да, от 13 септември, в същия хотел. За първи път отиваме там, резервацията ни е с "Емералд". Четох добри отзиви, но ще се надявам и на по-нови от хора, които ще бъдат там преди нас! Simple Smile))
Ние ще сме преди вас  Mr. Green със същата агенция в същия хотел  Peace В края на март нямаше места обаче за дата 06,09, намериха ни една стая, защото пътуваме с тях не за пръв път, още на следващия ден имах на мейла си резервация с 50% плащане до 5-ти април, а другите 50% по-нататък. Направиха ни компромис, ама да видим....
Ние направихме рано резервацията, но напълно целенасочено за средата на септември, че на моя съпруг иначе все му е много топло... Simple Smile

А някой от 26.08 няма ли? Да си правят децата компания  Laughing?

# 562
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
http://www.orient99.com/early_booking/hotel.html?destination=%CF … 3&oid=1509162
На нас ни хареса и тук и в понеделник ще ходя дя видя как стоят нещата .
Някой ако е ходил да сподели .
Някой по напред беше споменал,че е добър хотела обаче бил ориентиран повече към турските туристи.

# 563
  • Мнения: 5 476
  Момичета, четох доста от темите. Чудесни са! Hug
 
Това, което не можах да намеря е инфо за температурите и влажността през Август.

Интересуваме района на Анталия и Бодрум , къде е по-топло и влажно? Rolling Eyes

По здравословни причини не мога да издържам на висока влажност и задух, ще съм благодарна за някакво инфо по въпроса, за да направя своя избор.

Благодаря предварително!  Hug

Приятна бъдеща почивка на всички!  Hug  bouquet

# 564
  • София
  • Мнения: 4 330
Astrea ☼, в района на Бодрум ще се чувстваш по-добре.

# 565
  • Мнения: 14
Анди66, здравей! Миналото лято пътувахме с тях до Кушадасъ, останахме доволни като цяло - от организацията и коректността чисто документално. Като минус отчитам гида им по времето на пътуването, който малко мрънкаше по микрофона в автобуса и това, че при планирано тръгване от там в 17 часа, ни събраха да си ходим в 15,30. Това обаче на нас ни се стори добре, защото багажа в хотела на рецепция и е кофти да висиш като луд до 17 часа в 37 градусовата жега. А да сме на плажа и после с пясъка в райса направо да пътуваме 1200 км - тц, мерси. Като пристигнахме там ни пое човек от Тез Тур - идваше в хотела ни от 10 до 12 часа, и от 18 до 20 часа. Всеки ден. Имаше си бюро във фоайето на хотела и питаше как сме, имаме ли нужда от нещо.....Не очаквах такова внимание. На мен даже ми се наложи лека оперативна намеса по нощите там, и ми съдействаха и от хотела, лекаря беше добър, даде ми лекарства даже  Crazy

Благодаря! Ние досега сме пътували с Версо травъл (Кушадасъ) и общо взето организацията беше същата. Спазиха си всички посочени часове, само дето шофьорите доста бързаха и пропуснаха по една спирка на отиване и връщане, но като цяло всичко беше в рамките на нормалното. Явно всички компании се опитват да държат добро ниво.

# 566
  • Мнения: 5
Миналата година бяхме в този  BuyuK ANADOLU хотел, определено няма да ви хареса само има месни и е много пренаселено ориентирайте се към друг хотел

# 567
  • Yambol, Yambol, Bulgaria
  • Мнения: 44
Нашата почивка е в Дидим Бийч Елеганс от 06,09, пътуваме с Емералд. Миналата година пък пътувахме с тях до Кушадасъ, хотел Атлантик. Много ни хареса  Peace
И ние ще сме в този хотел , но по Великденските празници. За първи път ще ходим там, дано да е хубаво времето! Имате ли впечатления за хотела и града?

# 568
  • Мнения: 4 500
Нашата почивка е в Дидим Бийч Елеганс от 06,09, пътуваме с Емералд. Миналата година пък пътувахме с тях до Кушадасъ, хотел Атлантик. Много ни хареса  Peace
И ние ще сме в този хотел , но по Великденските празници. За първи път ще ходим там, дано да е хубаво времето! Имате ли впечатления за хотела и града?
За Атлантик ли питаш?  Simple Smile

# 569
  • Мнения: 1
Здравейте на всички морски ентусиасти,
нашата почивка в Дидим със собствен транспорт е в началото на юни и ще ползваме услугите на една В.Търновска фирма - "Вал Турс". Има ли във форума някой от старопрестолния град или поне, такъв, ползвал вече туроператора, за да ни сподели мнение. Благодаря предварително. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт