На море в Турция - тема 22

  • 83 625
  • 746
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 210
vany6a , вие кога ще сте там?

# 361
  • Пловдив
  • Мнения: 1 372
Живот и здраве на 25.08 трябва да сме там. За сега ще пътуваме със собствен транспорт, но заради децата бих се навила и на самолет, ако има такава опция. Може ли някой по-запознат да ме ориентира къде да погледна?

# 362
  • Мнения: 131
Хайде и аз да се похваля тук...направихме си резервация за IC GREEN PALACE за края на май.Чета ,че хотела много се харесва и нямам търпение.Не знам водата как ще е само...

# 363
  • Мнения: 253
Живот и здраве на 25.08 трябва да сме там. За сега ще пътуваме със собствен транспорт, но заради децата бих се навила и на самолет, ако има такава опция. Може ли някой по-запознат да ме ориентира къде да погледна?
Не знам дали ще ви е удобно със самолет. До колкото знам полетите са до летището на Бодрум и ще е много далечен трансфера с автобус.

# 364
  • Пловдив
  • Мнения: 1 372
Благодаря за отговора. Явно с кола ще е най-добре.

# 365
  • Мнения: 14
Благодаря, дами, за отговорите за Дидим Бийч Елеганс! С една дума - въпрос на късмет, а и може би на известен натиск?! Simple Smile Успокоихте ме много с инфото, че и в стаите има безжичен нет, защото в сайта на хотела не го пише, а от агенцията не бяха сигурни!

# 366
  • Мнения: 262
Хайде и аз да се похваля тук...направихме си резервация за IC GREEN PALACE за края на май.Чета ,че хотела много се харесва и нямам търпение.Не знам водата как ще е само...
Поздравления. Вие май сте първи там,ще чакаме отзиви от мястото,защото ние пътуваме на 07.06. за Грийна. thumbsup

# 367
  • Мнения: 449
Благодаря, дами, за отговорите за Дидим Бийч Елеганс! С една дума - въпрос на късмет, а и може би на известен натиск?! Simple Smile Успокоихте ме много с инфото, че и в стаите има безжичен нет, защото в сайта на хотела не го пише, а от агенцията не бяха сигурни!

Мисля, че не във всички стаи има нет. Но на рецепциите и на двете има. Два дни имаха някакъв проблем и никъде нямаше, но после се оправи  Simple Smile

# 368
  • Мнения: 107
Хайде и аз да се похваля тук...направихме си резервация за IC GREEN PALACE за края на май.Чета ,че хотела много се харесва и нямам търпение.Не знам водата как ще е само...
Поздравления. Вие май сте първи там,ще чакаме отзиви от мястото,защото ние пътуваме на 07.06. за Грийна. thumbsup


И аз ще чакам с  нетърпение отзиви (не че няма достатъчно в нета, де Grinning). Ние сме там от 11.06. newsm18

Използвам случая да попитам тези, които вече са били в IC Green Palace има ли удобен превоз до Анталuя? Rolling Eyes

# 369
  • Мнения: 29
"удобен превоз до Анталuя?" - ами естествено собствения,но за сега неможем да си го позволим -ние ще пътуваме с автобус на Емералд.Като гледам доста хора сме избрали тази година IC Green Palace, явно хотела си заслужава.Пожелавам на всички приятна почивка и времето да бъде с нас  sun

# 370
  • София
  • Мнения: 352
И аз ще чакам с  нетърпение отзиви (не че няма достатъчно в нета, де Grinning). Ние сме там от 11.06. newsm18

Използвам случая да попитам тези, които вече са били в IC Green Palace има ли удобен превоз до Анталuя? Rolling Eyes

Вероятно имаш впредвид от хотела до гр.Анталия. На място попитайте за маршрутки до града. На рецепцията ще ви дадат разписанието. В сезона вероятно има на 30 мин., но там ще се ориентирате. Цената от Лара очаквам да е около 2-3 лири в посока на човек. Лара е най-близко до Анталия -  на около 30-40 мин.

# 371
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Здравейте - тази година отново съм избрала Турция за лятната ваканция! Можете ли да ми помогнете с коментари за хотел  Grand Blue Sky в Кушадасъ? Благодаря предварително!  Simple Smile

# 372
  • Мнения: 131
Наистина доста хора са си избрали IC GREEN като чета...което е супер,после ще споделяме впечатления. Simple Smile
Ние ще пътуваме с кола за пръв път до там...да видим как ще е .И наистина се моля за хубаво време,че все пак ще е  май.Вие ,които сте си избрали юни, няма за какво да се притеснявате.
Нямам търпение вече.... Simple Smile
Между другото гледах някой от новите хотели ,които ще отворят сега 2013,но не ми се рискуваше.Миналата година гледах мнения за новооткрит хотел и повечето бяха не добри,с оглед на това че не е бил изцяло довършен .
Има ли такива от нас,които ще почиват в някой от новите за сезон 2013 хотели?

# 373
  • Мнения: 4 627
Ние се чудим за два новооткриващи се - Титаник Инфинити в Белек, или Кристал Сънсет в Сиде за м.септември, но първият е доста скъп, и не ми се дават чак толкова много пари, а за втория - не знам все още дали ще бъде достатъчно озеленен и голям като площ, много малко е инфото, има само интериорни снимки, но сигурно до края на април-май трябва да се ориентираме за някой хотел.

Тези, които са избрали Грийна - няма да съжалявате изобщо. Доколкото си спомням на 2 спирки с долмуша има доста шопинг центрове - преди 2 г. не бяха доста скъпи, но ние ги ползвахме по-скоро като идея за разходка - за тези, които не се интересуват от вечерната анимация.

# 374
  • Пловдив
  • Мнения: 691

Ние ще пътуваме с кола за пръв път до там...да видим как ще е .
     Пътищата им са много хубави. Ако минете през Истанбул е по- леко.  Почти до края е с по 3 ленти в двете посоки. Само към края преди Анталия има едни 100км съвсем в планината, но пътят е доста широк и няма проблем. Има много указателни табели. Ние се бяхме подготвили и с навигация и карта и отделно и пътя бяхме описали и не се наложи да ги ползваме. Тази година живот и здраве, поне за пътя няма да се притесняваме Grinning

Общи условия

Активация на акаунт