Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 31

  • 54 299
  • 748
  •   1
Отговори
# 390
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички празнуващи!!!
Аленка,както винаги много нежна  Hug
Jassye, стра-хот-на!!! Heart Eyes Червилото розовее ли или така аз го виждам?
Аз да помоля за линк към суочове на тези ейвънски червила  Praynig Blush

http://irecommend.ru/content/trudno-otsenit-mne-etu-pomadu-sootn … ekh-24-kh-ottenko Peace

# 391
  • Мнения: X
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички празнуващи!!!
Аленка,както винаги много нежна  Hug
Jassye, стра-хот-на!!! Heart Eyes Червилото розовее ли или така аз го виждам?
Аз да помоля за линк към суочове на тези ейвънски червила  Praynig Blush
Малвинка , червилото няма нищо червено,нищо  че името му е такова. Наситен и много приятен розов цвят е  Peace. Освен това е плътно, на снимките е без молив ,че нямах подходящ.

# 392
  • Пловдив
  • Мнения: 1 583
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички празнуващи!!!
Аленка,както винаги много нежна  Hug
Jassye, стра-хот-на!!! Heart Eyes Червилото розовее ли или така аз го виждам?
Аз да помоля за линк към суочове на тези ейвънски червила  Praynig Blush

Малвинка, ето снимки http://www.album.bg/desidesita/images/30275230/

# 393
  • Перник
  • Мнения: 195
Момичета,благодаря ви   bouquet
Това на Джеси значи го поръчвам щом е наистина розово както го виждам и отивам да разгледам за още  Heart Eyes

# 394
  • Sofia
  • Мнения: 7 054
Честит празник на всички с пожелания за още повече любов!

След многобройните ми скъпи експерименти за откриване на продукт за "полиране" на скулите, намерих истината в един евтин руж на марка , която винаги съм подминавала с пренебрежение. Светло розово с фини златни и розови частици. Кожата изглежда влажна , блести като порцелан както в рекламните снимки. За жалост съм закъсняла с едни 10-15 г. и не мога да го ползвам на цялото лице, а само на гладката част на скулите.
Тествах на бузката на малчо (още не разбира и дава  Mr. Green) - страхотно стои на перфектна кожа.

# 395
  • Мнения: 176
Е кажи коя е де, не ни дръж в напрежение.  Laughing

# 396
  • София
  • Мнения: 1 594
Ееей, с ченгел трябва да ви вади човек думите от клавиатурата  Laughing

# 397
  • Sofia
  • Мнения: 7 054
От хвалби пропуснах да напиша какво е Laughing  - Gabrini terra cotta blush-on 105 за 7 лв.

# 398
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
О, аз имам такъв, но друг цвят Peace. Много е хубав, с изключение на аромата (ванилия). Но предполагам за повечето хора това е плюс  Simple Smile Peace
А на същата марка имам и един невероятен хайлайтер - много бляскав, без едри частици, нежна текстура, направо прекрасен! В същност то е бяла бляскава сянка, но като се постави е прозрачна. Слагам я като хайлайтер, когато искам да съм много ефектна  Laughing а също и върху всяка матова сянка, за да стане по-блестяща. С други думи - универсален и незаменим за мен продукт  Party  

# 399
  • Мнения: 331
Аз също се обзаведох преди 2 дена с 2 ружо-хайлатъри на Габрини и съм много доволна! Да не говорим, че за тази цена просто са перфектни!

И издирвам цвят  1 и 2 - ако някъде ги видите, моля пишете!

# 400
  • София
  • Мнения: 1 253
Отдавна не съм се включвала, но гледам да ви чета винаги, когато мога.
Скрит текст:

Продукти: Тату тоуп, Блекбъри молив, стик-каял на ГР.

# 401
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Норе, ти къде ги намираш? Аз след малко ще проверя в магазина срещу Центъра по хигиена  и ще докладвам после Peace

# 402
  • Мнения: 331
Норе, ти къде ги намираш? Аз след малко ще проверя в магазина срещу Центъра по хигиена  и ще докладвам после Peace
В едно малко магазинче (споделено от Адри) на ъгъла на Дондуков и бившата Волгоград (как се казва сега не знам  newsm78), до Виенската сладкарница.
Но нямаха цветове като показаниете 1 и 2.
Ноеми, в твоя магазин виждалал ли си ги ?

# 403
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Да, оттам съм го взимала. Сега ще погледна, че имам път натам.

Волгоград  Laughing Аз още казвам Ленин  Laughing

# 404
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Булевард Волоград е старото име на бул.Васил Левски, така се е казваше от Паметника към Сточна гара, а нагоре към НДК беше Толбухин  Heart Eyes

т.е. на ъгъла на Левски и Дондуков - северозападния (ако се идва от Сточна гара по Левски - към Дондуков се завива на дясно и се вижда сладкарницата  Peace)

ако се идва от моста Чавдар към центъра, като се пресече Левски - сладкарницата е в дясно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт