За празника на любовта у нас, ще гука СЕПТЕМВРИйче мъничко със нежен глас!

  • 18 450
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 175
Чудесна тема сте захванали  Heart Eyes Поздравления за инициатора   bouquet
Чудени истории прочетох!  newsm51
Когато се запознах с Мъжо по него време бях с едно момче от 4 години, голяма любов беше  Simple Smile.
Ако момчето не замина за Германия и не беше почнал да пести всеки цент и ме беше взел при него, нямаше да срещна ММ.
Една  петък вечер в голяма компания в едно  модерно заведение се запознах с сегашната ми любов.
Аз издокарана от горе до долу, 50 килограмова мацка с прическа, маникюр, педикюр и не тежък грим, хубав тоалет и на високи токчета (с който не можех много да ходя  Joy, ама нали гъзария  Crazy) поклащах гъзе в бара и после дискотеката  Joy
Много танци и сладки приказки...така започна нашата любов..
В продължение на може би година не можех да реша с кого да избера  да остана...  #Silly
Силната любов и отдаденост на ММ ми помогна в решението. Разбирахме се без думи, обичахме се лудо и правихме любов още по лудо  Blush Любов ли бе да я опишеш  Laughing
Решихме да създадем плод на нашата любов. Първи месец  опит - бебе, но не за дълго, 6м. пауза и наново опит- бебе от раз, но последва отново загуба.... Измина тежка една година, безброй изследвания, лечение, сълзи..... и година по късно уж открили проблема решихме да пробваме пак  Heart Eyes  Месец по късно на  Коледа  вече имах  положителен  тест  newsm44. Много чакана, много желана, с шепа хапчета и ежедневни инжекции имам най-прекрастната дъщеря със също толкова прекрасното име Емма  Heart Eyes newsm51

# 61
  • Мнения: 2 802
Как къде сме ... мерим улиците  Mr. Green то на това хубаво време е срамота да се затворим вкъщи  Crazy Аз вчера пропуснах, но днес си наваксах. Сега се прибрахме, оправям малкия, отивам да взема ММ от работа и при ортопеда.  Whistling

Поколоко ... до къде стигна със докторите софиянци  Rolling Eyes Hug

Страхтни истории чета ... става още по влюбено  Heart Eyes

А ще празнувате ли някъде? ... ние тази, както и миналата година няма, че този празник не ни е много на сърце Mr. Green щото всеки ден си казваме, че се обичаме и ни е все тая, но за някой е важен ден  Hug Като бях по-малка много го харесвах този ден, щот гаджета маджета, това онова  Crazy ама сега съм си седнала на Д-то и ми е все тази  Heart Eyes

после по обстоен преглед ще направя  search

# 62
  • Мнения: 224
Аз съм тук, беба спи и не я изведох навън... Пък и настроение нямам никакво.
За празнуване... Не, никъде  Naughty Друга година се старая, приготвя нещо или пък поръчам, а на ММ му е все тая. Аз не толкоз заради самия празник правя нещо, а защото имам РД. Тази година ще го видя дали ще се сети с нещо да ми го направи празник.... Имам подарък, аз си го избрах, ама искам нещо по-любовно... не мога да го обясня и аз...

# 63
  • Мнения: 2 802
Ех Ева ... и ти не си минала по лекия път за да стигнеш до тук  Tired
важен е обаче финала  Hug

Еее Стаси ... ама ти на 14-ти имаш РД ... ще те запомня и първа ще рипам за почерпката  Mr. Green нали отложих диетата за на пролет ... ий я де е ... само 37 дена още  Joy Joy Joy

# 64
  • Мнения: 510
Бънджи- Хапсурд  Crazy В никакъв случай!
Проходилка- По-скоро не, освен ако някой не ми подари към 8-9-ти мес. С големия ми бяха дали една и аз като майка праска к'во се спънах и седнах в/у нея  Mr. Green И до там с употребата й  Mr. Green Пое пътя за контейнера...
Каишки за прохождане също не- голяма измишльотина са ми и създават лъжливо чувство за сигурност. Който има куче да ползва, детето не е куче  Naughty  Laughing
Сок- Не. Големия не помня кога започна да си иска, но след 1г и 6м ще да е щом вече е говорел. И сега си иска като види в магазина, но често го разубеждавам. Казвам му, че в нас има дом. компот, който е по- хубав (ама той компот не пие, а и докато се приберем вече е забравил  Mr. Green)

# 65
  • Мнения: 526
Мози, мажа с Бочко, а по време на кризите с Калгел
Евввва давам сок от ябълка и малчо добре го приема  Peace
За новите вкусове добавят се с 1 лъжичка към настящия, напр. 1 лъжичка морков към картофено пюре. Така поне аз знам.

# 66
  • Мнения: 369
Ох, Стасии яко на 14 февруари си се родила! Определено си плод на любовта  Heart Eyes Heart Eyes

Нямам време да чета назад...отчет след хилядите прегледи, увеличен ляв бъбрек, сочен беше със запушени каналчета, след 5 дни лекарства е по-добре. Отделно инфекцията и тя отшумява. От антибиотика дриска яко, кво ли не дадох и все си дриска...трябва да мине просто. До края на годината ще сме под наблюдение на бъбречето.

Бебан е добре, пее постоянно разни неща хихи  Laughing Нещо пак го хвана мързела, и поспря да се обръща, ма важното е да му е кеф.

# 67
  • Мнения: 47
Ех, този 21.09 е паметен за много от нас  Hug  Heart Eyes

Фейтче, 4 дни давах картоф и хич не й хареса. Сега с моркова ни е 4-ти ден и е по-добре и може още 2 дни да дам, че имам купено бурканче или пък да стартирам тиквата утре. Ще го помисля  newsm78

Evvaa, на мен педи ми каза по-натам да давам плодови между храненията, да не замествам ядене с тях, напр. 1/2 буркаче преди обед, 1/2 следобед.

# 68
  • Мнения: 478
Ева 82 напълниха ми се очите със сълзи от разказа ти,важното че е с хепи енд Hug
Стаси ти направи сладичката торта,пък  твоя мъж ще  ти поднесе най-романтичната изненада Wink
Лъки викаш стовари си Д-то върху проходилката hahaha
Ние излязохме в 12,ходихме с 2 приятелки на пицария,добре че Маги спеше,после се разходихме по магазините,взех си една мн фешън блуза и една жилетка,и естествено едно сладко боди за нея.Сега чакам мъжете да си дойдат и отивам в една приятелка,покани ме на по бира,а може и винце Grinning

# 69
  • Мнения: 217
Фейтче, софийски доФтори много са заети ,не мога да се свържа със заветният, който ми трябва  newsm78

# 70
  • Мнения: 4
чак на 5-та стр. успявам да се запиша  Grinning
повивалникът си го ползвам още, ако много подскача му пъхам бибата в устата и му давам дрънкалка   Hug
с ММ се запознахме на обща командировка в държава, различна от нашите  Mr. Green голяма любов беше  Heart Eyes

аз досега не бях поръчвала от сайтове в чужбина, но ме светнаха...и сега чакам 3 чифта обувки  Whistling

# 71
  • Мнения: 478
оооо Анхелка да подробности,от кой сайт,какви обувки Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 4
Ън  на Ecco - преди съм си купувала от София от тази марка, но сега поръчах от Англия - последни бройки и затова намалени http://www.ecco-shoes.co.uk/search?search_text=sculptured&su … ;submitsearch.y=0  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 294
аз досега не бях поръчвала от сайтове в чужбина, но ме светнаха...и сега чакам 3 чифта обувки  Whistling

Хехехе, браво ама внимавай, че то така се започва и после няма спиране  Mr. Green Heart Eyes

Сок- Не. Големия не помня кога започна да си иска, но след 1г и 6м ще да е щом вече е говорел. И сега си иска като види в магазина, но често го разубеждавам. Казвам му, че в нас има дом. компот, който е по- хубав (ама той компот не пие, а и докато се приберем вече е забравил  Mr. Green)

Не е ли малко крайно това, само вода ли пие детето, а и вие като пиете други неща той не си ли иска, едва ли ще му стане нещо от една чаша сок, от какво го предпазваш по този начин

мама Зайка бързо да му минава на малкия сладур и да не се разболява никога вече  Hug

Аз също съм против бънджи и проходилка, за сега не мисля да използвам  Peace
За зъбите, използвам Калгел и Дентокинд, май му минава от тях  Heart Eyes

Белли добре расте Виктория, фина мацка ще е  Heart Eyes

Бяхме днес на разходка, при нас времето вече е пролетно, чак не ми се прибираше, ама трябваше да се кърмим  Grinning

# 74
  • Варна
  • Мнения: 773
Здравейте момичета
Днес ходихме на консултация. Ева е 69 см и 7 800 кг. Този месец е качила добре. Отложихме ваксината, понеже каката е в рисковата варицелена група  Mr. GreenДадоха ни направление за изследванията, пълна кръвна картина и урина. Купих колекторчета и сутринта започвам пробите . Дано успея да събера някакво количество, че като се сетя с каката какви мъки бяха. Ева е с леко зачервено гърло. Дано и мине бързо. От два дни е нетърпима. Вика и реве постоянно. Снощи почти не съм спала. Tired

С мъжа ми се запознах чрез познати. Бяхме на гости и бяха поканили младежа да го сватосват за едното момиче. Той обаче не я харесал , а хвърлил око на мен. Да си призная и мен много ме впечатли  Wink Започна после да звъни, но аз отказвах да изляза, защото ми беше неудобно от момичето. Ще кажат, че й крада гаджето Mr. Green Той обаче настоятелен. Продължаваше да звъни, чакаше ме пред офиса след работа и на края се предадох. Имаше малко сърдити ама в крайна сметка няма да си съсипвам моя живот я. Та това става 2002 г., после живяхме на квартира и 2005 се преместихме в наш апартамент.

Общи условия

Активация на акаунт