Гласът на България - 2 сезон - 1 тема

  • 33 592
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Мерси, la-la-la   bouquet

# 76
  • Мнения: 7 201
Малко късно след старта се включвам, но все пак ..
Благодаря за темата, Мамо Цоцоланка! Hug
Вярвам, че пак ще има забавни анкети, прекрасно оформление и много забава тук.  bouquet

# 77
  • Мнения: X
Много хубаво момче, съгражданин, този Божидар, ама не знам само на мен ли ми се чини, че силно го надцениха за сметка на някои други... Thinking
Такива възклицания, таквози чудо за такова посредствено изпълнение на песен, в която и няма как да изпъкнат особени гласови данни.
Да не би да ги е страх да не останат без мъже в отборите.

# 78
  • Мнения: 11 769
Много хубаво момче, съгражданин, този Божидар, ама не знам само на мен ли ми се чини, че силно го надцениха за сметка на някои други... Thinking
Такива възклицания, таквози чудо за такова посредствено изпълнение на песен, в която и няма как да изпъкнат особени гласови данни.
Да не би да ги е страх да не останат без мъже в отборите.
На мен така ми се стори и при Божидар и при Тодор (май така се казваше).
Никакъв диапазон не демонстрираха с избора си на песен. Според мен неподходящи песни за кастинг.
Чух за Божидар като каза Миро, че пее отлично и в ниския и високия регистър, което е рядкост.
Но пък и двамата са големи чаровници, та няма да им липсват фенки, независимо как пеят.

Мен лично Милен хиляди пъти повече ме впечатли с изпълнението на италианската песен. Демонстрира силен и висок глас, техника, и вложи емоция в изпълнението. Simple Smile

# 79
  • Мнения: X
Милен извади невероятна бленда. Чак по едно време се чудех, защо не се обръщат.
А те го били мислели за жена... Rolling Eyes И какво ако беше жена? Добре, че Миро се обърна.

Вики според мен много не е за ментор, като се има предвид колко посредствена певица е самата тя, но пък ако може да продуцира певци пак е нещо.
И онова с женския фалцет дето го измисли, съвсем ме хвърли в оркестъра. Добре че чичко Караджов й обясни разликата.

Имаше едно момче, което пя Lanje Moje, и то доста добре, но на него дори един от тях не му се обърна. Струва ми се, че по рекациите на публиката разбират, когато някой не изглежда добре и в такива случаи си траят дори да им харесва пеенето.

Последна редакция: сб, 16 фев 2013, 09:44 от Анонимен

# 80
  • Мнения: 4 607
Оо, на мен това момче, което пя "Лане мое" въобще не ми хареса. Много фалшив беше. Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: X
Оо, на мен това момче, което пя "Лане мое" въобще не ми хареса. Много фалшив беше. Rolling Eyes
Мм..не повече от Божидар с прекрасния тембър.
Като цяло набедените за много добри изпълнители от мъжки пол не бяха никак по-добре от отхвърлените кандидати. Поне по мое виждане. Може пък аз нещо съществено да не долавям с ушите си. Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 11 769
Оо, на мен това момче, което пя "Лане мое" въобще не ми хареса. Много фалшив беше. Rolling Eyes
Мм..не повече от Божидар с прекрасния тембър.
Като цяло набедените за много добри изпълнители от мъжки пол не бяха никак по-добре от отхвърлените кандидати. Поне по мое виждане. Може пък аз нещо съществено да не долавям с ушите си. Rolling Eyes
Явно сме две. Rolling Eyes
Изключвам визията на участниците.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 509
Оо, на мен това момче, което пя "Лане мое" въобще не ми хареса. Много фалшив беше. Rolling Eyes
Мм..не повече от Божидар с прекрасния тембър.
Като цяло набедените за много добри изпълнители от мъжки пол не бяха никак по-добре от отхвърлените кандидати. Поне по мое виждане. Може пък аз нещо съществено да не долавям с ушите си. Rolling Eyes
Явно сме две. Rolling Eyes
Изключвам визията на участниците.
И аз не ги намирам за добри.

# 84
  • Мнения: 4 607
И аз не ги намирам за нещо кой знае какво. Гласът на Божидар е много хубав, поне според мен. Има харизма момчето, но от песента не можах да разбера дали в действителност е добър певец. Тодор не ми направи кой знае какво впечатление... Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 3 181
Преслава и Виктория не ми харесват в ролята на жури, само се оглеждат и следят реакцията на околните, сякаш нямат лично мнение.

# 86
  • Мнения: X
Ами тя Преслава сякаш най-рядко се обръща от всички.
Очаква тълпи от диви чалгари, които да присъедини в групата си ли, що ли?
То може и да е имало такива, ама от БТВ да не искат да ги излъчат, за да не развалят реномет на предаването.

# 87
  • София
  • Мнения: 7 970
Аз пък сигурно съм останал с погрешно впечатление, че понякога се обръщат по двойки. Й.Караджов и Преслава или пък Миро и Вики. Даже много често дори не успявам да видя кога другия е натиснал бутона и имам чувството, че някой вместо тях ги обръща.

Пък като почнат да се превъзнасят и лигавят от журито докато са обърнати с гръб към изпълнителя та направо се дразня да ги гледам.

# 88
  • Мнения: X
И аз много често се бъркам, че някой се е обърнал, а той всъщност не е.
Според мен засега Данчо Караджов най-адекватно се държи.

Миро направо преиграва на моменти с неговата...еуфоричност. Макар, че аз ако съм един изпълнител и някой ме гледа с такъв ентусиазиран поглед, бих дала най-доброто от себе си.

# 89
  • Мнения: X
Е, бива ли точно за Гласът да прекъснат за извънредни новини?
Иначе турския сериал можаха да го пуснат навреме  Crossing Arms
Много ме е яд.
Сега не знам дали да чакам или да ходя да върша нещо друго.

Общи условия

Активация на акаунт