VIP АГ Варна - 3

  • 108 638
  • 785
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 005
Да,моето секцио беше при д-р Александров.Имах уговорка с него за планово секцио и въпреки ангажираността си дойде и ми направи секцио по спешност.Много съм му благодарна.Най-добре говорете с него дали ще ви поеме.

# 631
  • Мнения: 243
А д-р Танев може ли да ми води ЖК а да родя при друг евентуално?

# 632
  • Мнения: 4 005
Да,вие си избирате при кого да родите.

# 633
  • Мнения: 25 739
А д-р Танев може ли да ми води ЖК а да родя при друг евентуално?
Той не води ЖК, и изражда само секцио.

# 634
  • Мнения: 243
А д-р Танев може ли да ми води ЖК а да родя при друг евентуално?
Той не води ЖК, и изражда само секцио.
Защото чета, че доста жени са наблюдавани от него и след това ги е израждал, щом не води ЖК на частни прегледи ли ходят при него или как? Нещо се обърках Simple Smile

# 635
  • Мнения: 243
Да,моето секцио беше при д-р Александров.Имах уговорка с него за планово секцио и въпреки ангажираността си дойде и ми направи секцио по спешност.Много съм му благодарна.Най-добре говорете с него дали ще ви поеме.
[/quote
А вие при кой доктор се следяхте, защото той не работи със ЗК? И имахте ли някакъв проблем през бременността или просто се съгласи да ви изражда?

# 636
  • Мнения: 25 739
А д-р Танев може ли да ми води ЖК а да родя при друг евентуално?
Той не води ЖК, и изражда само секцио.
Защото чета, че доста жени са наблюдавани от него и след това ги е израждал, щом не води ЖК на частни прегледи ли ходят при него или как? Нещо се обърках Simple Smile
Не води ЖК, ходи се на прегледи при него ако решиш той да ти прави секциото. Приема всеки четвъртък от 13 до 18ч в клиниката в дясно от входа на АГ болница. Мен ме следеше последните 6 седмици защото имах усложнения, ако всичко е наред може да се видиш с него в края на 8ми месец.

# 637
  • Мнения: 4 005
Бях записана при друг на ЖК,а се следях на частно при д-р Александров.Той ме следеше от самото начало и родих при него.Пациент съм му от преди това покрай проблемното забременяване.Ако не беше той нямаше да го има детето ми.

# 638
  • Мнения: 243
Благодаря, разбрах всичко, а някой може ли да ми препоръча доктор, при който да се запиша на ЖК защото никак не съм доволна от сегашния?

# 639
  • Мнения: 25 739
Благодаря, разбрах всичко, а някой може ли да ми препоръча доктор, при който да се запиша на ЖК защото никак не съм доволна от сегашния?
Аз не съм доволна от моята и няма да я препоръчам. До 6тия месец беше ОК, но като ми отказа направление (което ми беше наистина необходимо) после ми отказа болничен, и това предвид, че всеки път си плащах по 30лв за ехограф, не бих я препоръчала...иначе е добра, гледа, следи, разбира си от работата.

# 640
  • Мнения: 574
Супер добри отзиви имам от много близка приятелка за д-р Славчев от Окръжна.

# 641
  • Мнения: 4 005
Доли,ако не държите да сте на ЖК при специалист в Аг мога да препоръчам в дкц Света Марина,но да не оспамвам темата.Ако искате мога да ви пиша на лични.

# 642
  • Мнения: 243
Доли,ако не държите да сте на ЖК при специалист в Аг мога да препоръчам в дкц Света Марина,но да не оспамвам темата.Ако искате мога да ви пиша на лични.
Ами не че държа, но там ходя да ме следи доктор на частно веднъж в месеца и ми е по-удобно, по принцип нямам претенции за болница, и МД съм била, там също има професионалисти може би, просто аз не съм попадала на тях Wink

# 643
  • Мнения: 8
Здравейте, и аз имам няколко въпроса. Задължително ли е да си избираш екип ако искаш да си на 7мия етаж? Какво става, ако когато дойде момента няма свободни стаи? Колко по- рано е нужно да се консултирате с избрания лекар (ако има такъв) ако става въпрос за нормално раждане? Извинете, че така заливам със въпроси, но малко се колебая как точнода постъпя Simple Smile

# 644
  • Мнения: 397
Здравейте, и аз имам няколко въпроса. Задължително ли е да си избираш екип ако искаш да си на 7мия етаж? Какво става, ако когато дойде момента няма свободни стаи? Колко по- рано е нужно да се консултирате с избрания лекар (ако има такъв) ако става въпрос за нормално раждане? Извинете, че така заливам със въпроси, но малко се колебая как точнода постъпя Simple Smile

Като бях на деня на отворените врати  питах точно това старшата "Какво правим ако сме нормално и като тръгнем да раждаме няма място на 7мия?". Каза, че всеки ден се изписвали родилки и нямало уж как да стане. Каза също с екип или без цените на 7ми са тези. Аз за нормално раждане се срещнах за пръв път с лекаря, който исках в 33 г.с. в общи линии осмия е добре вече да имаш уговорка, че всичко става не една бременна е родила първата седмица на 9ти месец. И пак зависи колко е натоварен дадения лекар колкото повече толкова по-рано. Аз мислех за Мирчева първо с нея направих контакт жената ми каза през март ще имам ангажименти и не мога да поема нормално, ако е секцио ще се планува.   

Общи условия

Активация на акаунт