Евтините неща, от които сме доволни - 16

  • 85 235
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Препоръчайте ми ФДТ за нормална към суха кожа.  Praynig
Кожата ми винаги е била мазна,но сега се изсуши доста и нямам представа какво да си взема...мислех за Импала,но първия цвят ми е много светъл и розов,а следващия ми е тъмен.
Гледах някакви на Класик в сини тубички... Thinking или Мейбелин... newsm78

# 31
  • Deutschland
  • Мнения: 5 469
Лия, вземи си Мейбълин Афинитоун, няма да съжаляваш. Аз имах Импала, но ми стоеше като маска на лицето. Буквално приличах на призрак Shocked


Само да вметна, че Биотен е френска козметична компания. В началото се усъмних, имайки предвид ниската цена на продуктите, но е истина.

# 32
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Лия, вземи си Мейбълин Афинитоун, няма да съжаляваш. Аз имах Импала, но ми стоеше като маска на лицето. Буквално приличах на призрак Shocked


Мислех,че той е подходящ за по-мазна кожа.  Thinking

А този как е ?

# 33
  • Мнения: 2 157

Мислех,че той е подходящ за по-мазна кожа.  Thinking

А този как е ?

В момента съм с него. Доволна съм - определено по-добре от Импалата. Кожата ми е чувствителна, към суха. Обикновено го нанасям с хидратиращ крем преди това и съм нямала проблеми. Peace

# 34
  • Мнения: 1 110
Shanti_, Pantera 666 - благодаря за отговорите. Само да ви попитам, в кои магазини ги намирате. Май ще поръчвам от нета, понеже не съм ги срещала. Благодаря Hug

# 35
  • Варна
  • Мнения: 777
Тъй като предната тема завърши с питане за парфюм La Rive, давам положително мнение за въпросния и още един от същата линия (Cash или нещо подобно) - трайни са и двата, остават по дрехите и след изпиране.

Вече се похвалих с крем за лице Биотен, още след втората седмица ползване има видим резултат - "пачият ми крак" е почти невидим, доволна  Flutter

За сухи ръце - доволна съм от крем Atrix. Иска ми се да пробвам и нещо друго. Много се смях на Касита, че ръцете й били като на доячка и си намаза само "горните копита", но кой беше кремът?

# 36
  • Сливен
  • Мнения: 4 064


Вече се похвалих с крем за лице Биотен, още след втората седмица ползване има видим резултат - "пачият ми крак" е почти невидим, доволна  Flutter


може ли да споделиш кой е точно крема на Биотен?

# 37
  • Мнения: 2 029
Препоръчайте ми добра пяна за коса или друг подобен продукт.  Praynig
Имам права и тънка коса, но обичам да се къдря като я разделям косата на две и я хващам с шноли. Не държа толкова на силното фиксиране, колкото на естествения вид.   bouquet

# 38
  • Мнения: 2 157
Препоръчайте ми добра пяна за коса или друг подобен продукт.  Praynig
Имам права и тънка коса, но обичам да се къдря като я разделям косата на две и я хващам с шноли. Не държа толкова на силното фиксиране, колкото на естествения вид.   bouquet

На мен ми харесва на Гарниер пяната - тази с бамбука. Не я ползвам често, защото ме мързи, обаче в редките случаи, когато я ползвам, съм доволна. Wink

# 39
  • Мнения: 20 201
Ползвала съм я доста отдавна, тогава ми хареса.

# 40
  • Deutschland
  • Мнения: 5 469
Лия, моят е ФДТ е същият Peace Кожата ми е от нормална към суха. Сега погледнах шишенцето, никъде не пише за каква кожа е. Цвета е IVORY, ако има значение де

# 41
  • Мнения: 186
Приятно се изненадах от шампоан Здраве Бебе,направи суха и твърда меката ми лесно омазняваща се коса.
Скърцащият и опъващ ефект на лицето след измиване обаче ме кара да се усъмня в нежната му грижа към бебешката кожа newsm78

# 42
  • Мнения: 2 157
Приятно се изненадах от шампоан Здраве Бебе,направи суха и твърда меката ми лесно омазняваща се коса.
Скърцащият и опъващ ефект на лицето след измиване обаче ме кара да се усъмня в нежната му грижа към бебешката кожа newsm78

Аз тук нещо се обърках... Защо ще искаш косата ти да става твърда? newsm78

# 43
  • Мнения: 186
Защото е мека като памук.
И основната ми грижа е да я втвърдя Joy
Но си остана лъскава и жива,което е рядкост след по - силен измиващ продукт. bowuu

# 44
  • София
  • Мнения: 22 939

Аз го ползвам и съм много доволна от него!

Общи условия

Активация на акаунт