Домакини - първи сезон / пети епизод

  • 23 167
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Върнахме се ние. Расте ми госпожицата, качила е кило и малко, и е порастнала с 5 см за месец. Но докторката като ѝ заби иглата за ваксината така изплака, че исках да я обезглавя на място и да я излежа с чиста съвест!!!
Марѝ, така е с "приятелите" - само истинските остават в трудните времена. Не се плаши, ние всички тук сме с теб, с вас!  Hug

# 691
  • Мнения: 991
Но докторката като ѝ заби иглата за ваксината така изплака, че исках да я обезглавя на място и да я излежа с чиста съвест!!!

Не помня коя се слагаше първо, но да знаеш че тези петвалентните много болят!
Тя лекарката както и да я сложи все ще реве за съжаление, все ще я боли.

Иначе браво за растежа, нека папа и расте и да е много здрава!  Hug

# 692
  • при късмета
  • Мнения: 24 122
Ангелче, аз по същия начин щях да ударя една безцеремонна сестра още в болницата. Само два пъти до сега съм виждала да ми бодат детето,изживяването е отвратително, имам фобия към игли.
На всички ваксини мъжа ми оставаше в кабинета, а аз излизах. Беше на 1г. и 4м. като за първи път го заведох сама на консултация и се оказа, че ще ни слагат ваксина, вместо след два месеца. Тогава го оставих на докторката и излязох за ваксината. Браво, хубаво си наддавате.
Мари, мога само да те прегърна виртуално, мила Hug
Мен ме чака още готвене, спагети е поръчал малкия

# 693
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ангелче Hug чак мен ме заболя  Rolling Eyes
Мари съвсем скоро го преживях това предатество, а когато е от хора с еднаква съдба ако знаеш,. как боли  ooooh!
мама коко пак си творила днес  Hug
Бонболина ако смяташ, че ще се справиш яхай я тази работа и им покажи коя си ти Peace

# 694
  • Мнения: 991
Пък в нашето семейство аз съм "хладнокръвния тип", че таткото е супер зле в това отношение.
Малкият беше на две седмици и ми се обадиха от Педиатрията да ми кажат, че нещо изследванията не са наред и да ходим пак да вземат кръв. Първият път беше от петичката, а следващия от главата, че като са мънички само там се виждат хубаво вените!  ooooh! И в двата случая таткото излезе, а аз седях вътре при него, не ме питайте какво ми беше ...  Sad

# 695
  • Мнения: 4
Привет и от мен!  Hug
♥snow_angel♥, браво на малката госпожица! Едно килце си е сериозен показател!  Peace Все така да върви!
И аз на опашката за кюфтета - от двата вида,ако може...
Марѝ, дано да спрат тези болки...мисля ви и аз. А за приятелите-точно в трудните моменти човек отсява истинските си приятели.За едното питие и за маса-хора бол...когато,обаче имаш нужда,разбираш човека отсреща. Животът е като виенско колело-никога не се задържаш само горе или само долу...всичко минава!  Hug
Скрит текст:
И в действителност е така: Всичко минава!
И доброто, и лошото са нещо временно...
Затова, нека в трудни дни да не се отчайваме, а в моментите на радост и щастие да не се самозабравяме! Защото... "и това ще мине!"
Хубава и уютна вечер ви пожелавам!  Hug

# 696
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Леле, че сте бъзли.Аз ако ви кажа какви неща съм гледала направо ще припаднете.Това вземане на кръв и бодене за ваксина си е като пиене на кафе за мен. Grinning

# 697
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Креми, мен не ме е страх, жал ми е! За мен няма проблем, дори на операционната надничах да погледна, че ми беше любопитно. Но мъничката... Глави късам за нея!

# 698
  • Мнения: 991
Аз след една случка преди три години хич не съм добре с нервите, та и тея процедури са ми предостатъчни, нищо че ги приемам що - годе спокойно. Предпочитам да не ги тествам още  тея нерви ...
Оф, дано Бог даде здраве на всички дечица, те да са добре, пък другото не е толкова важно!
Е ... и ние да сме здрави да ги гледаме разбира се.

# 699
  • Мнения: 15 619
Ех, Куини... какво значи едно и също си повтаряш. Ами какво друго да кажеш. Аз съм доволна, че има някой който да пита за нас. Много хора за които мислехме, че ни бяха приятели ни забравиха... Confused

Както и да е.
Heart Eyes Не ги мисли, Мари! Може и да не се усещат, че са нужни, и с дума дори. Може да се червят от неудобство, че не могат да помогнат, като си мислят за по-голяма помощ, а не се сещат за подадена ръка за подкрепа, не за даване. Човек носи доброто в себе си, но по-често го води объркването и страхът. Ти пък недей! spoko Не се поддавай на отчаянието! Но в тревогите си да не забравиш себе си!!! Пази се!



Гледам, че кюфтета размятате. Не, няма да цъкна на снимките. Crazy Гладна съм. Joy

# 700
  • Мнения: 2 169
Ванко пък не ги усещаше ваксините, дори и двойните (Ангелче, има и такива). Та си има и чалъм, де  Peace
А иначе между мен и мъжа ми определено аз съм "по - серт" (на чист български), особено пък що се отнася до малкия. Нали ви разказвах наскоро как плака, когато Ванко беше вдигнал температура...
Мари, прегръщам те, мила! Кураж!  Hug

# 701
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Безкрайно сте мили всички. Hug Heart Eyes Много от нещата са ми ясни, но просто понякога се натъжавам.

Обаче откакто намерих вас ми е много по-леко.

Понякога съм на ръба, после си казвам, че не това е правилното и че мога още и продължавам.

Всички вие много ми помагате да преодолявам тези тежки мигове, а те няма да са вечни. защото животът наистина е колело.


Та сега синчето замина за трета поредна нощна, ние сме си тук Mr. Green, по-късно ще си пусна един душ и ще легна да гледам някой филм и така. Защото...няма спанеее, нямаааааа... Mr. Green

# 702
  • Мнения: 991
Бар на 20-тия етаж на небостъргач. Пияница седи на бара и пие текила. Барманът му прави компания. По едно време в бара влязъл някакъв човек. Отишъл до бара и си поръчал едно уиски. Пияницата се обърнал към него и му казал:
- Ей пич. Скучно ми е. Искаш ли да се хванем на бас?
- Искам. За какво ще се обзалагаме?
- Аре на бас, че ще скоча през прозореца и след 3 секунди ще се върна обратно.
- Да бе, да. Глупости! Как мислиш че ще стане тая работа?
- Ами айде да се хванем на бас на по 100 лева и ще видиш, че мога.
- Окей съгласен съм – казал човекът.
Хванали се на бас. Барманът прибрал залозите. Пияницата се засилил и скочил през отворения прозорец. След 3 секунди се върнал обратно и тупнал вътре в бара.
- Егаси – останал потресен човека! - Как го направи бе?
Пияницата прибрал парите от бармана и казал:
- Как съм го направил, си е моя работа. Ако искаш, айде пак на бас за 100 лева, че мога да го направя пак.
- Айде - казал човека ентусиазиран, че пияницата няма да повтори номера.
Пак се хванали на бас. Барманът пак прибрал залозите. Пияницата пак се засилил, скочил през прозореца и след 4 секунди се върнал обратно, и тупнал вътре. Човекът останал като гръмнат:
- Леле, тоя ме разби.
Пияндето прибрал парите и седнал да си допие. Човекът се замислил и решил, че пияницата е хванал някакъв порив на вятъра и затова успява да направи номера. Ядосан, че е загубил 200 лева, човекът предложил да го направи и той:
- Искаш ли да се хванем на бас за 200 лева, че и аз мога да скоча през прозореца и да се върна обратно?
- Искам. Хайде - казал пияницата.
Пак се хванали на бас. Човекът се засилил , скочил през прозореца и се размазал долу на тротоара.
Пияницата прибрал и тоя залог от бармана и започнал спокойно да си допива питието. По едно време барманът казал:
- Супермен, когато се напиеш ставаш страшно леке! Grinning

# 703
# 704
  • София
  • Мнения: 2 265
 Joy Joy Joy

Момичета, днес не съм много активна.

Ангелчето, много се радвам, че бебето напредва добре.

Мари, много ме боли за вас. Колко ми се иска да отшуми всичко по-бързо. Много си силна. Hug

QueenBee, Коконче, Вио, Креми, Ерма, Мама-коко, Миленче   Hug Heart Eyes

Аз днес издържах 1-ят ден без прегрешения Peace

Лека нощ на всички. С малчо ще лягаме...

Общи условия

Активация на акаунт