Мъж Телец - 8

  • 47 294
  • 757
  •   2
Отговори
# 750
  • Мнения: 3
уууоооо след дългото затишие истинска буря Simple Smile))аз вече моето теле май ги прежалих........ноооо признавам го  оставяте следи....даже на моменти доста тежички Wink но пък и рядко се срещат напоследък мъже с такова силно естествено мъжко излъчване.
  Може да е странно , но покрай тези теми осъзнах доста неща за себе си ( въпреки , че не съм Телец  Rolling Eyes) така, че радвам се, че отново има живот тук Simple Smile

# 751
  • Мнения: 231
Хапвала мишка сиренце, хапнала котка мишката... Grinning

Заминал един мъж на гурбет в чужбина. След месец пише писмо:
"Скъпа, този месец не мога да ти изпратя пари. Изпращам ти 100 целувки. Иван."
Жената му отговаря:
"Благодаря, скъпи, за 100-те целувки. Ето отчет за разходите:
1. Млекаря се нави за две целувки на ден за бутилка мляко.
2. Ел.техникът дойде да оправи бушоните чак след седмата целувка.
3. Хазяинът идва всеки ден за неговите 3 целувки.
4. Собственикът на бакалията не дава нищо за целувки, наложи се дам и още нещо...
5. Други разходи - 15 целувки. Не се притеснявай за мен, имам още 25 целувки до края на месеца. За другия месец пак ли да планирам същите разходи?
Твоя любима Мими...
ооо горкото коте останало без опашка... Grinning Grinning Grinning признавам добър си Mr. Green
май е време за нова тема,че ще ни резнат квитанциите на тази... Grinning

# 752
  • Мнения: 0
май е време за нова тема,че ще ни резнат квитанциите на тази... Grinning

Кой ги клонира темите newsm78
Не съм запознат с битовизмите на клюкарника Thinking

# 753
  • Мнения: 0
...но пък и рядко се срещат напоследък мъже с такова силно естествено мъжко излъчване.

Говори ми, говори Laughing Laughing
От скоро съм по това пасбище... Но забелязвам, че много сте пестеливи на приказки! Защо така newsm78
Цензура ли се вихри тук, или...самоограничение newsm78 newsm78
Даже ви подтиквам да похвалите... ама йок Heart Eyes

# 754
  • Мнения: 3
Съжалявам, аз не съм човека...нямах достатъчно дълго наблюдения, мога само от първи контакти...и това е, просто сте секси, без да подскачате наоколо и да демонстрирате колко големи мъже сте. Стоите си  кротко и си го излъчвате Wink

# 755
  • Мнения: 152
Сетих се нещо друго да питам. За жените телци ми е ясно как седят нещата, но ми е интересно при мъжете как е. Значи моите приятели телета които още нямат 30 годинки са доста свалячи и играчи (чак се изненадвам), при положение, че знам че са имали сериозни връзки, които са приключили и после все едно са полудели. Т.е от много моногамни,изведнъж са станали истински свалячи. Мога да дам поне 5 за пример.
Интересно ми е, от мъжка гледна точка - телецът ако си има приятелка би ли й изневерил и защо? ( знам че отговори много,хиляди хора,хиляди причини, но може би си има и нещо по-специфично) ?

# 756
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Хайде аз ще ги похваля телетата  Simple Smile
Грижовни,стабилни,праволинейни,работливи,домошари,лоялни,заможни,умни,естествени,страхотни бащи,отговорни,забавни,наблюдателни,дипломатични.Поне мъжът ми е такъв  Grinning

# 757
  • Мнения: 231
клонирах темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=760502.0.....дерзайте...

Общи условия

Активация на акаунт