"Столичани в повече" - 5 сезон - новото начало - 1 тема

  • 61 388
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 563
Някой може ли да ми каже къде изчезна Мария? Пропуснах серии и последно като гледах нея вече я нямаше, а и не се споменава нищо. Благодаря   bouquet

# 736
  • Мнения: 2 286
Някой може ли да ми каже къде изчезна Мария? Пропуснах серии и последно като гледах нея вече я нямаше, а и не се споменава нищо. Благодаря   bouquet

Остана си във Франция. След като мъжа й видя снимките, дето французина инсценира, че все едно е спал с нея, тоя рошльо (забравих му името Embarassed ) й каза, че иска развод и всичко между тях е приключило. И тя реши да остане във Франция.

Последна редакция: пн, 10 юни 2013, 21:57 от hailie

# 737
  • Мнения: 563
Мерси hailie   bouquet

А ето и:

ЕПИЗОД 13, СЕЗОН 5   http://bt.wrzru.com/details.php?id=104824 

ЕПИЗОД 14, СЕЗОН 5   http://bt.wrzru.com/details.php?id=104825

регистрацията в сайта е бърза и лесна  Wink

# 738
  • sf
  • Мнения: 10 251
Изгледах три сезона на един дъх и вчера изгледах и последната 14 серия  Mr. Green
Оставането на Мария във Франция много тъпо ми се видя, но прочетох че актрисата е напуснала/изгонена от сериала, та ми стана ясно.
Ох, така съм се смяла на Спас и Гришата, то не бяха статуи, чайки, яйца  Joy но омлета за 15 бона ме разби  hahaha
За Йовка ми стана жал,но и Лютови ги разбирам, все пак бебето наистина е на друг  Rolling Eyes
Гълъбина,Пацо, Зоя ми стават все по-досадни.
Нямам търпение за следващия сезон  Mr. Green

# 739
  • Мнения: 11 607
Питам се - има ли смисъл от нова тема?

# 740
  • Мнения: 4 864
Не още. Нека се чуе за новия сезон, тогава

# 741
  • Мнения: 2 216
Тази вечер ли ще е последната серия?
Иначе днес чух реклама, че през лятото ще повтарят сериите по БТВ Комеди

# 742
# 743
  • Мнения: 108
Аз съм голям карък. Чак когато продължението е под въпрос намерих темата  Laughing Трябва ми помощ за една песен, която звучи докато Димо е с пръстена пред езерото в 6 епизод от първи сезон. Засичала съм я също на интимни моменти между Андрей и Мария.

# 744
# 745
  • Мнения: 108
  bouquet
Очаквах нещо любовно, пък то Mr. Green

Премиерата я дават за 18 септември.

# 746
  • Мнения: X
е,мелодията е любовна Grinning

# 747
  • Мнения: 625
Moмичета, може ли линк с полседния епизод на сезона? Благодаря!

# 748
# 749
  • Пловдив
  • Мнения: 41 010
Нещо ми се мернаха наште хора оная вечер по ТВ-то... newsm78 Реклама ще да е било,а?

Общи условия

Активация на акаунт