РУСЕнска дружина

  • 43 877
  • 712
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 820
Да пръскат, че детето ми на градината вчера е нахапано и не искам да ви кажа как са му ръцете и краката ...

# 691
  • Мнения: 1 270
Те хубаво пръскат, но ефект ще има ли??? Или краткотраен за 2-3 дни...или само до изборите  #Cussing out

# 692
  • Мнения: 250

Да пръскат, че детето ми на градината вчера е нахапано и не искам да ви кажа как са му ръцете и краката ...
Моите деца, както и аз също сме доста нахапани  ooooh!
Към 8ч. ходих до магазина-мутантите все още си хвърчат и хапят  Mr. Green

# 693
  • Мнения: 115
Вчера вярно напръскаха. Целите крака на дъщеря ми са нахапани. Вчера бяхме на рожден ден на Дунавски кът, посрещнаха ни със спрей за комари. Вкъщи влизат през мрежите имам чувство. Да видим днес ще има ли ефект от изненадващото среднощно пръскане.

Последна редакция: чт, 02 май 2013, 10:09 от gery_dobreva

# 694
  • Русе
  • Мнения: 633
Телефони имате ли на Даскалова и Такова? И на мен ми се налага да търся лекар, но в Мобил мед не ми се ходи. Новакова я няма наистина, а тя беше моята надежда.

# 695
  • Мнения: 1 015
Телефони имате ли на Даскалова и Такова? И на мен ми се налага да търся лекар, но в Мобил мед не ми се ходи. Новакова я няма наистина, а тя беше моята надежда.

пратих на лични .....аз един път ходих в мобилмед и няма да повторя

# 696
  • Мнения: 250
DENICA3, ако имаш телефона на Такова, ще ми го пратиш ли и на мен, моля!

# 697
  • русе
  • Мнения: 1 317
Честито на всички именници!                                                                                                                               какво мазило или спрей използвате против русенските комари? newsm78

# 698
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Честито на всички именници!                                                                                                                               какво мазило или спрей използвате против русенските комари? newsm78
А-У-Т-А-Н  спрей  Grinning
Скрит текст:
И вече на няколко аптеки ми отказаха поради липса на наличен такъв....А моят е на свършване  ooooh!
Нашите врабци-комари явно тормозят всички  Mr. Green

# 699
  • Мнения: 2
Преди няколко дни си купих спрей Аутан от аптеката до Куинса там има Peace много хубаво ухае.

# 700
  • русе
  • Мнения: 1 317
качили са   нови примерни тестове за 4 и 7 клас http://www.minedu.government.bg/top_menu/general/assessment/

# 701
  • Мнения: 1 015
DENICA3, ако имаш телефона на Такова, ще ми го пратиш ли и на мен, моля!
нямам на Такова аз ходя при Даскалова

# 702
  • Русе
  • Мнения: 116
Тези тестове не са ли качени отдавна? Сега в нета има вече и електронни тестове, малката по-ги харесва, щом са на компютъра и веднага й ги проверяват  Wink

# 703
  • русе
  • Мнения: 1 317
къде са  качени електронните тестове?

# 704
  • Мнения: 250
Дайте идеи за заглавие на новата тема.....

Общи условия

Активация на акаунт