Училищата в район Младост, София- ІІ част

  • 62 638
  • 962
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 277
  Валя, за кой салон пишеш, че е затворен в 125-то? Защото общината направи ремонт на големия салон преди 2 години. Имаше проблеми с изпълнителя и за това ремонта се забави, но синът ми зимата /миналата/ имаше физическо в него.

# 256
  • СОФИЯ
  • Мнения: 876
Физкултурният салон в 125, който е в занималнята работи.

# 257
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 531
Има ли някакъв тест за да ги приемат в 125-то и 144-то  у-ще  децата или събеседване, интервю.

# 258
  • Мнения: 10 545
За 125-то се изискват просто родители, които обичат да спят на палатка. Препитване няма.

# 259
  • София
  • Мнения: 2 275
Има ли някакъв тест за да ги приемат в 125-то и 144-то  у-ще  децата или събеседване, интервю.

В 144 има изпит!

# 260
  • София
  • Мнения: 4 041
Само да уточним, че в 144то изпита е според профилите, а не е събеседване по общообразователните предмети.

# 261
  • Мнения: 851
А можете ли да ми помогнете тъй като не виждам къде в сайта са посочени датите, на които ще се проведат изпитите за първи клас? Благодаря!

# 262
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 141
Има ли някакъв тест за да ги приемат в 125-то и 144-то  у-ще  децата или събеседване, интервю.
В 144 има изпит!

По-скоро е тест-проверка на способностите...
http://144sou.bg/?content=reception_sub&sid=56&lang=bg&a … rom=reception_det

# 263
  • Мнения: 1
И все пак, най-важното нещо за първокласника е учителката! Има ли начин да разберем нещо за началните учителки, които ще водят първи клас в 125 училище например?

# 264
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 468
И все пак, най-важното нещо за първокласника е учителката! Има ли начин да разберем нещо за началните учителки, които ще водят първи клас в 125 училище например?


Учителките - класната и тази, при която ще бъде след обяда.

Неофициално изискване за първокласниците в 125-то - детето да може да чете.

П.П. Познати с кандидат-първокласник есента споделиха, казаха, че са говорили с учители от училището.

Последна редакция: вт, 26 мар 2013, 15:30 от jd

# 265
  • Мнения: 10 545

Неофициално изискване за първокласниците в 125-то - детето да може да чете.

Така ли? Дори получих упреци, че детето е преполовило материала за първи клас.

# 266
  • Мнения: 1 884
На изпита по музика в 144 училище трябва ли да се носят медали, дипломи и грамоти от конкурси? В събота детето се яви на първия си конкурс  " Орфеева дарба " и спечели сребърен медал и диплом за второ място.

# 267
  • София
  • Мнения: 4 041
На изпита по музика в 144 училище трябва ли да се носят медали, дипломи и грамоти от конкурси? В събота детето се яви на първия си конкурс  " Орфеева дарба " и спечели сребърен медал и диплом за второ място.
Не, не важат. Само ако е било в 59то ОДЗ и там е посещавало някое от съотвените извънкалсни занимания се приемат удостоверенията за това и детето се класира с пердимство.

# 268
  • Мнения: 1 884
На изпита по музика в 144 училище трябва ли да се носят медали, дипломи и грамоти от конкурси? В събота детето се яви на първия си конкурс  " Орфеева дарба " и спечели сребърен медал и диплом за второ място.
Не, не важат. Само ако е било в 59то ОДЗ и там е посещавало някое от съотвените извънкалсни занимания се приемат удостоверенията за това и детето се класира с пердимство.
И какво му е толко специалното на това 59 ОДЗ, по-точно на извън класните му занимания? Че само техните удостоверения да важат. Crossing Arms

# 269
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 141
И какво му е толко специалното на това 59 ОДЗ,

шефство...
Ама не само неговите Сертификати важат... И от всичко останали ДГ се приемат.
Вела, отиди на теста. Няма начин да не се класирате.

Общи условия

Активация на акаунт