Всичко за Всички марки гел лакове - 2

  • 144 331
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 102
Здравейте момичета,изчетох с интерес всичко написано от вас,което е и много полезно,за да не направи човек грешка.Ще ви помоля и аз за вашето професионално мнение,тъй като все още съм пред дилемата кое да бъде.Избрах си да си купя лакове,база и топ на Ez Flow,но коя лампа да си взема за тях-обикновена 36 W, LED сърце или Led лампа като от сайта на Red Carpet,която намерих в Продавалника на много ниска цена http://prodavalnik.com/led-lampa-za-manikyur-9w-samo-za-49lv-i32762081.Благодаря ви и очаквам мненията,за да напазарувам. Simple Smile
Тази лампа не знам дали е точно същата като на Ред Карпет,но е възможно и да е такава PeaceЛед лампите ще ти свършат работа,сърцето е по-малко,тази на Ред карпет е малко по-висока,ама не знам дали тази която си показала е абсолютно същата като на Ред карпет

# 706
  • Мнения: 1
Не виждам никаква разлика http://www.rcm.bg/cgi-bin/index.pl?_state=ProductDetails&pro … =3113&LANG=bg,просто не бях сигурна дали Ez Flow се пекат на лед лампа.Много хвалят тази във формата на сърце.

# 707
  • Мнения: 1
А за тези лакове  някакво мнение?Продаваха ги в Nail Harmony ,но ми казаха оттам,че сега са ги поизоставили,вероятно заради другите техни марки.

# 708
# 709
  • Мнения: 60
Ред карпет са много добри, бих казала на нивото на Gelish, но излизат скъпи, имайки предвид малкия грамаж - 9 гр за 32.95 лв

# 710
# 711
# 712
  • Мнения: 60
Последните два си ги поръчах от тук http://www.ebay.com/usr/nikobeauty

# 713
  • София
  • Мнения: 2 102
Вчера видях в Парадайз някакви нови гел лакове на Малинка-италианска фирма,по 18 лв бяха 10 мл,имаше много цветове ,но нямах много време да ги гледам CrazyНо пак ще отида,знаете ли ги?

# 714
  • Мнения: 60
danielad къде в парадайс, за първи път ги чувам, но искам да пробвам  Crazy A как точно се изписва името им, за да ги гугълна Simple Smile

# 715
  • Мнения: 1
kuki_kuki това английския или американския ибей е?

# 716
  • Мнения: 60
американския, ез съм си поръчвала само от него, по-евтино ми идват  Peace

# 717
  • Мнения: 1
Момичета какво мислите за това?http://www.vipnokti.com/bg/products/category72/product3145.html
Тук има и други примамващи предложения и като гледам цените и сравня с реалните,това са си направо подаръци.

# 718
  • Мнения: 1
Някой може ли да даде линк на изгодни цени на лакове Ez Flow от Ebay  и да ви попитам за всеки лак поотделно ли ви таксуват опаковка или като са повече бройки  цената е една,че три долара и малко искат за опаковка на един лак.Благодаря ви

# 719
  • Мнения: 65
Момичета какво ви е мнението за гел лаковете на Голдън Роуз  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт