Всичко за Всички марки гел лакове - 2

  • 144 331
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1
Здравейте на всички и благодаря за отговорите.Междудругото питах жената,която продава лаковете http://prodavalnik.com/uv-gel-lak-ezflow-i33134623 какви са по народност и ми каза,че са американски.Тези лакове ги продаваше вносителя на Ред Карпет,но  той ми обясни,че в момента ги е занемарил заради Gelish .Дали да не взема един да пробвам,тъй като преди шефката работеше с тях ,но не помня какви бяха отзивите.

# 736
  • Мнения: 5 890
Аз имам проблем, и моля за мненията ви!
Лампата ми беше 12 вата,и от известно време след изпичане на топ-а,той си стоеше лепкав..-тоест,след почистване на лепкавия слой,се матира и лепне.Взех си 36 ватова лампа,употребявана,на която крушките не са сменяни скоро и резултата дори и след 10 минутно печене на топ-а,е същия.
Според вас,проблема в лампата ли е,или пък в топ лака,а може би и в течността за лепкав слой? Thinking
Аз пека с 9В и ми се изпича идеално...

# 737
  • Мнения: 32
Аз имам проблем, и моля за мненията ви!
Лампата ми беше 12 вата,и от известно време след изпичане на топ-а,той си стоеше лепкав..-тоест,след почистване на лепкавия слой,се матира и лепне.Взех си 36 ватова лампа,употребявана,на която крушките не са сменяни скоро и резултата дори и след 10 минутно печене на топ-а,е същия.
Според вас,проблема в лампата ли е,или пък в топ лака,а може би и в течността за лепкав слой? Thinking
Аз пека с 9В и ми се изпича идеално...
Не знам,защо се получава така!В началото ми се изпичаше,дори и с по-малката лампа.Да взема да пробвам с друг топ,или пък да сменя крушките на лампата?На колко време се сменят крушките на 36В лампи?

# 738
  • Мнения: 5 890
По принцип на 6, но аз сменям на 4. Като почне да ми се отлепва гела 2-3 дни след изпичане или да не се изпича хубаво и равномерно значи е време.  Peace

# 739
  • Мнения: 2 631
Дами, имам питане. Сложих класическо червено на CND Shellac (база, топ и цвят на CND) и го изпекох на УВ лампа 11 вата. Обаче на 4тия ден от единия нокът ми се отлепи лакът на цяла люспа (все едно съм сложила обикновен лак). Къде е проблемът според вас?

# 740
  • Мнения: 18
Здр дами имам и аз въпрос,дали сам разбрала правилно че,на лампа ЛЕД
се купуват срециални гел лакове?

# 741
  • Мнения: 7 465
Здр дами имам и аз въпрос,дали сам разбрала правилно че,на лампа ЛЕД
се купуват срециални гел лакове?
Мда, обикновен лак няма какво да му печеше на лампата.

Има ли някаква информация и линкове, които смятате, че е добре да са на първа страница? Защото е време за нова тема.

# 742
  • Мнения: 60
според мен е добре да се сложат стъпките за слагане  и сваляне на гел лак. Освен информация за shellac да добавим списък с останалите гел лакове, от които сме доволни, тъй като темата вече не е само за Shellac. Както и да бъде маркирано за кои от лаковете сме сигурни, че се пекат и на LED.

# 743
  • Мнения: 7 465
По принцип съм съгласна, но ако имаш конкретни линкове ще е най-добре, защото аз тази информация не мога да я изровя всичката. Или ако желаеш можеш да се заемеш с оформлението на темата.

# 744
  • Мнения: 60
честно казано никога не съм стартирала тема  Embarassed Ако си ок довечера ще ти пратя инфо за първата страничка, а след това ти я започни.

# 745
  • Мнения: 7 465
Добре Simple Smile
Ако някой друг има предложения с конкретни линкове или текст може да ги пусне тук или да ми пише.

# 746
  • Мнения: X
Това не са EzFlow лакове, това са поредните китайски ментета с опаковка на гелиш и име на американската марка EzFlow Trugel. Има такива лакове в подобна опаковка и какви ли не имена и в някой евтини салони предлагащи Gelish маникюр с ваучер, аз преди време си патих точно от такъв.
Ето още ментета от тях http://prodavalnik.com/uv-shellac-ezflow-i33330007. Може и да са хубави ама за тая цена най-вероятно са доста редички и нетрайни, за съдържанието и дали са вредни за здравето съвсем не е ясно Simple Smile

# 747
  • Мнения: 937
Момичета какво мислите за това?http://www.vipnokti.com/bg/products/category72/product3145.html
Тук има и други примамващи предложения и като гледам цените и сравня с реалните,това са си направо подаръци.

Благодаря ти за линка наистина като смяташ от сайта на стар нейлс, че само 1 лак ти е 30 лв. а тук са 5 броя цената е много добра. Ако си го поръчала били споделила, защото и аз се чудя към коя марка да се насоча и търся да си закупя цялото оборудване.
Задължително ли е ползването на една и съща марка от основа, лак, топ?

# 748
  • Мнения: 7 465

Задължително ли е ползването на една и съща марка от основа, лак, топ?
По принцип не съвсем. Аз ползвам база и топ на RCM и цветове на Гелиш. Но всеки производител ще те посъветва да не го правиш.

Нова тема

Общи условия

Активация на акаунт