Пазаруване от френски сайтове - 6

  • 47 875
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10
може ли и за мен покана на wild_flame@mail.bg за tati.fr - с долна чертa e

Имам вече. Благодаря, Снежана!

Последна редакция: нд, 07 юли 2013, 08:49 от Dalenka

# 706
  • Мнения: 4 238
Моля за покана в тати и за мен


Получих покана. Много благодаря

Последна редакция: сб, 06 юли 2013, 22:00 от Stryper

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Отстъпката за този, който кани е под формата на код, който се появява пак в раздела PARRAINAGE, но най долу на страницата. Там има списък с клиентите, които си поканил, кои от тях са си активирали профила в сайта, кои са пазарували за повече от 30Е и код, който можеш да ползваш, но само ако и твоята поръчка е за над определена сума.
Да Благодаря,списъка го знам,тоест видях го,видях и мястото за код,но то е празно на всички,а поне едната покана е към мой втори мейл,от където също имам поръчка от 30 евро,но код нямам,явно ще си се каня на всичките си мейли.
В Тати поне аз никъде не видях да имам клиентски номер,така че на смарта пиша 000 и от долу в поясненията,че сайта няма клиентски номер  Hug

# 708
  • София
  • Мнения: 178
Някой може ли да ми каже какви са тези размери Т1, Т2, Т3........... в Тати

# 709
  • Мнения: 1 288
Някой може ли да ми каже какви са тези размери Т1, Т2, Т3........... в Тати


S,M,L и т.н

# 710
  • София
  • Мнения: 178
Някой може ли да ми каже какви са тези размери Т1, Т2, Т3........... в Тати


S,M,L и т.н

Благодаря много за бързия отговор   bouquet  bouquet  bouquet

# 711
  • Мнения: 184
Как протичат по принцип  намаленията в Тати? Ще има ли по-висок процент на намаление от този и има ли вероятност да намалят други различни артикули? Колко време е намалението в сайта?

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 48
Безплатна доставка до френски адрес в тати - валидно до 8 юли
LPRS13
Успешно пазаруване на всички!

# 713
  • Мнения: 35
Безплатна доставка до френски адрес в тати - валидно до 8 юли
LPRS13
Успешно пазаруване на всички!
Доставката с този код е безплатна до пункт, а не до адрес и пак е за покупки над 30 Евро, така че който има код за -8 Евро по-добре да си ползва него и да избира доставка до адрес.  bouquet

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 685
само да споделя,че все пак за поканите които направих днес получих и кодове,на мейла явно действат със закъснения от по 4-5 дена Simple Smile

# 715
  • Мнения: 287
Някой скоро да е пазарил от brandallеy.fr  - не ми приема плащане нито с pay pal , нито  директно с карта ?
Как да разбера какво става ?

А можем ли да пазаруваме от http://www.morgandetoi.com - опитах но не можах да се ориентирам - иска ми магазин в който да доставят нещата и не видях да има плащане с pay pal ?

# 716
  • Мнения: 40
Моля за покана за tati.fr на email atanasova_tan@abv.bg

Получих покана. Много благодаря.

Последна редакция: чт, 11 юли 2013, 09:41 от tania66

# 717
  • Мнения: 1 288
Някой скоро да е пазарил от brandallеy.fr  - не ми приема плащане нито с pay pal , нито  директно с карта ?
Как да разбера какво става ?

А можем ли да пазаруваме от http://www.morgandetoi.com - опитах но не можах да се ориентирам - иска ми магазин в който да доставят нещата и не видях да има плащане с pay pal ?


да можем  Peace,аз пазарувах на скоро от там и платих чрез pay pal, LIV00JV13 код за безплатна доставка до френски адрес  Hug

# 718
  • Мнения: 287
Някой скоро да е пазарил от brandallеy.fr  - не ми приема плащане нито с pay pal , нито  директно с карта ?
Как да разбера какво става ?

А можем ли да пазаруваме от http://www.morgandetoi.com - опитах но не можах да се ориентирам - иска ми магазин в който да доставят нещата и не видях да има плащане с pay pal ?


да можем  Peace,аз пазарувах на скоро от там и платих чрез pay pal, LIV00JV13 код за безплатна доставка до френски адрес  Hug


Благодаря ти , не знаех за код - но аз пуснах за сума без доставка- с колисимо - доставка до адрес. В регистрацията искат попълване на адрес на магазин и за това се обърках в началото.

# 719
  • Мнения: 332
Здравейте, може ли една покана и за мен за TATI:
lusy_jil@abv.bg   (с долна черта е). Благодаря предварително  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт