Пазаруване от френски сайтове - 6

  • 47 878
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Здравейте,
може ли покана за tati.fr на mar@hotmail.com
Благодаря предварително!

Получих покана, благодаря Pavlina!

Последна редакция: чт, 11 юли 2013, 23:01 от mariLina

# 721
  • Мнения: 74
Eдна покана и за мен за tati.fr, моля.
Мейлът -на лични.

# 722
  • Мнения: 1 399
Момичета, случайно някой от вас да има регистрация в  Cache Cache http://www.cache-cache.fr/ Не ми приема телефонния номер на Смарт Деливъри и не мога да си пусна поръчката... всякак пробвах, не става и не става...  Tired

# 723
  • Мнения: 623
Момичета, имам върната пратка от Франция, на нея видях, че е Collissimo. Имате ли идея, дали задължително е с проследяващ номер? На пратката имаше баркод, но беше сериозно задраскан с химикалка.

# 724
  • София
  • Мнения: 9 519
Момичета, имам върната пратка от Франция, на нея видях, че е Collissimo. Имате ли идея, дали задължително е с проследяващ номер? На пратката имаше баркод, но беше сериозно задраскан с химикалка.
честно казано, нищо не разбрах  Peace

# 725
  • Мнения: 623
Момичета, имам върната пратка от Франция, на нея видях, че е Collissimo. Имате ли идея, дали задължително е с проследяващ номер? На пратката имаше баркод, но беше сериозно задраскан с химикалка.
честно казано, нищо не разбрах  Peace
Извинявайте. Въпросът ми беше, това, че пратката е Колисимо означава ли, че е задължително с проследяващ номер? Проследяващият номер излежда като баркод на колета.
Моята пратка, която още не съм получила, но зърнах в пощата, имаше баркод, но беше задраскан.
И се чудя, дали е с проследяващ номер или не.

# 726
  • София
  • Мнения: 2 296
Проследяващ номер на колисимо има, но проследяването е възможно единствено  в рамките на Франция.
Всички пратки, които съм получавала от Франция са с баркод.
В пощата получавам пратките само от Джавари.

# 727
  • Мнения: 623
Проследяващ номер на колисимо има, но проследяването е възможно единствено  в рамките на Франция.
Всички пратки, които съм получавала от Франция са с баркод.
В пощата получавам пратките само от Джавари.
Мерси, значи, ако са помотае достатъчно дълго може и да не се види точно къде е.

# 728
  • София
  • Мнения: 2 296
Не мога да разбера какво точно те интересува...
В пощите не получаваме поръчки от Франция по принцип. Получаваме ги с превозвачи, които не работят с БПощи.
Какво точно си видяла и къде си го видяла... Ако си сигурна, че е имало твоя пратка, защо не си накарала пощаджийката да ти я даде? И какво значение има дали баркода е задраскан.... newsm78

# 729
  • Мнения: 623
За мен има, защото се опитвам да не я получа.
Мерси за отговорите.

# 730
  • София
  • Мнения: 9 519
ако има пратка за теб в пощата, ще те търсят по адреса, не по баркода - в БП не могат да проследяват по френски баркод.

# 731
  • Мнения: 0
Здравейте дами!През коя посредническа фирма мога да си поръчам от Ив Роше?Благодаря ви!  bouquet

# 732
  • Мнения: 1
Здравейте дами!През коя посредническа фирма мога да си поръчам от Ив Роше?Благодаря ви!  bouquet

никоя Naughty

# 733
  • Плевен
  • Мнения: 992
Здравейте,
Видях,че в предишния курс на Франсето има пратка от ДЖ с моите имена като непотърсена, все още е такава...Тогава реших, че е дублаж на имената, но сега все пак реших да си проверя акаунта (не съм пазарувала оттам от година) и гледам в суивито има поръчка с дата 10.06.В нея има тези неща:
    
RÉCAPITULATIF DE VOTRE COMMANDE
Votre numero Client :
   
394328340
Date de commande :
   
10/06/2013
Commande numéro :
   
3943283400210
Article    Libellé    Quantité
20522    SERUM STIMULATEUR JEUNESSE   1
20756    CR HYDRATANTE EXPRESS MAINS   1
57446    EDT ROUGE PASSION   1

VOTRE ADRESSE DE LIVRAISON


Моля ако някой си ги познае да се обади на Франсето, предполагам е преплитане на акаунти Peace

# 734
  • Мнения: 184
На мейла получих да попълвам анкета за артикулите в Тати и ми дадоха 10 точки бонус, които ми се заредих в профила. Те за какво служат?

Общи условия

Активация на акаунт