Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 64

  • 49 874
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Някой знае ли дали днес ще има преведен епизод?  newsm78 newsm78

# 61
  • Мнения: 9 782
denisass   БЛАГОДАРЯ ЗА ПРЕВОДА НА ИНТЕРВЮТО С БУРАК Peace

Журналистите търсят сензации...и на мен не ми се вярва да е гей newsm78
Впечатли ме повече това,че обожава професията си , говори с любов за ролята си  Peace

Последна редакция: сб, 16 фев 2013, 11:20 от Lilims

# 62
  • София
  • Мнения: 228
denisass, благодаря за положения труд!

Истината за Бурак е нейде по средата най-вероятно, с една дума - бисексуален.

Аз от друго съм потресена! Тази неговата очевАдно му изневерява с Барбароса!!!  #Crazy


# 63
  • Мнения: 2 177
Добро утра момичета.Тук съм вече.
Искам и аз да изкажа мнението си.Според мен с това нападение над Хюррем "Династията" Хатидже си подписа смъртната присъда.Тя е обсебена от мисълта да премахне Хюрем, че не съзнава какво прави.Мисля, че този път СС няма да й прости, въпреки че му е сестра.Още много преди Ибрахим да си замине от този свят, за Династията премахването на "вредителя" Хюррем, защото тя не била част от това семейство.Според мен СС трябва да припомни на сестра си, че Хюррем и Хасеки султан,майка на 5 от децата му- те също са част от тази династия, от която е и Мустафа, че Хюррем управлява харема-този харем, в който Хати и да иска не може да казва какво да се прави. СС трябва да каже на сестра си, че също като Мустафа, децата на Хюррем са от тази династия. Хатидже трябва да разбере, че не трябва да обижда Хюррем, най-малкото защото тя е дала на СС четири принца и една принцеса. Ако бях Хюррем досега да съм поставила "Династията" Хатидже на мястото й, въпреки че е сестра на СС и нямаше да й позволя да ми се бърка в семейството, като праща някакви Фирузета, Мирузета и т.н
Аз смятам, че Хатидже трябва да си знае мястото и да си гледа децата, а не да се чуди само как да премахне Хюррем

# 64
# 65
  • Мнения: 14 464
Борянче,много бързо опатка олимпиадата-по какво беше и какво се падна-пиши ,че те хвърлихме в Босфора на бърза ръка Hug

# 66
  • Мнения: 12
Здравейте на всички!

Какво стана с Марияна,тя пита,аз отговорих,после ни обвини,че не я зачитаме..Прочете ли не прочете ли,хал хабер нямам..

# 67
  • Мнения: 82
Peace


Ей,очите ми останаха по най-горния кадър и Матракчъ го няма!

Остаря Матракчъ Насух ефенди.  newsm53 newsm53Ама не страдай! Ти си му верна, пък аз всеки ден му удрям по едно рамо в анкетката.

И да споменем Тодор Колев....



Поклон!

# 68
  • Мнения: 14 464
Да е жива и здрава!
Някой питаше как се пише Мерием-с Е!

# 69
  • Мнения: 2 177
Олимпиадата беше по география и имаше няколко гадни въпроса-но се справих. Дано да съм минала на областен кръг.

# 70
# 71
  • Мнения: 12
Peace


Ей,очите ми останаха по най-горния кадър и Матракчъ го няма!

Остаря Матракчъ Насух ефенди.  newsm53 newsm53Ама не страдай! Ти си му верна, пък аз всеки ден му удрям по едно рамо в анкетката.

Знаех си аз,че мога да разчитам на теб.Вчера гледах,че е дръпнал с три места напред..

# 72
  • Мнения: 12
Олимпиадата беше по география и имаше няколко гадни въпроса-но се справих. Дано да съм минала на областен кръг.


Малиии,Националния кръг ще е в Русе  newsm53

# 73
  • Мнения: 9 782
Олимпиадата беше по география и имаше няколко гадни въпроса-но се справих. Дано да съм минала на областен кръг.

Успех Peace

# 74
  • Мнения: 0
Добър ден, момичета!   bouquet

Благодаря на Корделия за преведената серия.
След като я изгледах, искам да споделя с вас впечатленията си от нея.

В този  диалог думите на Шах будят недоумение.

Ш. Дай ми принцовете.
Х. Не Султанке, аз няма да се разделя с децата си.
Ш. За Мустафа съм сигурна, но на какво е способна Махидевран, не е известно. Освен това знаеш  колко разгневена е Хатидже. Докато не дойдат достоверни данни от  Господаря, нашите принцове ще защитавам аз.
Х. Не Султанке, няма да позволя.
Ш. Кому е нужно твоето разрешение? В жилите им тече моя кръв и решението за тяхната участ трябва да вземеш не ти, а аз!
Х. Султанке, в краен случай, дайте ми малко време. Искам да помисля.

Истинската цел на целия спектакъл е била да се провокира Хюррем, като я постави в безизходна ситуация - от една страна Мустафа, който настъпва с войска към столицата. От друга страна – Сюлейман тежко ранен и неговата по-нататъшна участ е неизвестна. И двете „новини”, както Шах сама си признава, са дело на нейния пъклен ум, плана и цели Хюррем да издигне на престола един от синовете си и когато се завърне Сюлейман да я екзекутира за това. Нигяр услужливо подхвърля тази идея на Хюррем, да издигне сина си на трона, естествено Нигяр е част от плана на Шах, Нигяр действа по нейна заповед, със завидно усърдие. Жалко за Нигяр – сценаристите съсипаха един прекрасен образ. Нигяр и Сюмбюл бяха превърнати във второстепенни герои, а в първите два сезона грееха със собствена светлина.

Шах си признава пред Гюлфем и Нигяр, че не е очаквала Хюррем да е толкова силна!
За какво и бяха необходими на Шах  тези толкова сложни маневри? Сигурно за да задоволи жалките  си амбиции. Тя може би  си мисли, че пред Султана нейните думи тежат повече от тези на Михримах, Джихангир и Баязед, без даже да се упоменава за думата на Хюррем и Афифе.

А това са финалните закани на Шах към Хюррем...на които Хюррем и отговаря подобаващо и излиза с гордо вдигната глава

Ш. Това произшествие следва да ти послужи за урок на теб, не на мен, Хюррем. Защото Ибрахим Паша беше роб, като теб. Ако ти не знаеш къде ти е мястото и продължаваш да се считаш за незаменима ще се озовеш в земята.
Х. Оказва се, че сте ми били враг от самото начало. Вие казахте, че не приличате на Хатидже Султан. Да, права сте, но кълна се вашата съдба ще бъде същата!

Хатидже винаги научава новините  за похожденията на нейния Паша от Хюррем, даже и след смъртта му.
Мисля, че  Шах ще даде заповед на Нигяр да убие Хатидже, след това Диана трябва да убие Нигяр. Така тя се готви да си разчисти пътя към Топ Капъ – без Хюррем и Хатидже. Без Хюррем, защото за убийството на Хатидже тя ще направи необходимото  да падне  подозрението върху Хюррем...
Сценаристите са разбрали, че колкото по-кървав и по-зрелищен направят сериала, толкова по-висок рейтинг ще имат, за тях това е най-важно.





Общи условия

Активация на акаунт