Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 64

  • 49 860
  • 752
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 208
Хатидже не е искала да убива Хю. Причини и амнезия- демек Хю няма да знае коя е и къде е, това тя смята за по- голямо наказание. Никой няма да знае какво и е на Хю, и тя няма да помни за да каже- следователно няма да могат да й помогнат.
Но с тъпата си глава Хатидже  не можа да разбере, че Хюррем отрова не я трови, нож не я пробожда, огън не я гори, та някакъв буламач ли ще я побърка newsm78
Ама и сценаристите и тях ги хванала пролетната умора- нищо смислено не могат да измислят.
Като цяло- много, много постен епизод.

С тази амнезия на Хю сериалът ще заприлича на латино-сапунка. Хю няма да помни нищо няма да познае никого, включително и СС, няма да го иска повече, и той ще се възползва от подаръка на ББ - новата наложница, която вече очакваме да се появи в следващата серия- много тъпо,ако така са го замислили сценаристите...
  Аз пък мисля,че амнезията и ще бъде времена,просто няма да си спомня какво е станало,но иначе,е и е всичко наред.Предполагам,че ако не бяха я открили навреме тогава ,щеше да има ефект от упойващото средство и Хатидже на това се е надявала,но те я намериха веднага.В книгата не пише подобно нещо.Нали тя дефакто управлявала със Сюлейман и той се е допитвал до нея за много неща.Тя умира от сърце,защото не може да понесе смъртта на Мехмед,после на Джихангир.сиnewsm78

# 751
  • Мнения: 3 675
Аз харесвам също Матрака, но няма да се бия за него, ще си чакам реда на ББ.

# 752
  • Мнения: 3 504
Някой знае ли дали днес ще има преведен епизод?  newsm78 newsm78


мисля, че не, в събота или в неделя

Общи условия

Активация на акаунт