Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 64

  • 49 868
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Хатидже не е искала да убива Хю. Причини и амнезия- демек Хю няма да знае коя е и къде е, това тя смята за по- голямо наказание. Никой няма да знае какво и е на Хю, и тя няма да помни за да каже- следователно няма да могат да й помогнат.
Но с тъпата си глава Хатидже  не можа да разбере, че Хюррем отрова не я трови, нож не я пробожда, огън не я гори, та някакъв буламач ли ще я побърка newsm78
Ама и сценаристите и тях ги хванала пролетната умора- нищо смислено не могат да измислят.
Като цяло- много, много постен епизод.

# 736
  • Мнения: 13 563

Напоследък гледам стария филм на Халит Е. "Алие" или "Готова на всичко" ( Rolling Eyes Rolling Eyes)

Там има подобен интериор, но в съвременен вариант - луксозен ресторант... newsm78 newsm78


# 737
  • Мнения: 3 485
Хюрем : Къде съм? Какво ми стана? Как попаднах тук?


това е последната фраза......и СОН ....... hahaha

# 738
  • Мнения: 92
Абе vip42 как си с ръцете тези дни?
Бали Бей нещо много взе да ги сменя булките из кръчмите, та мисля да го сменям с Матракчика,
и се чудя много бой ли ще трябва да понеса за да стигна до него  Thinking newsm78


Имам големи ръце и тежки шамари..Обаче ще се радвам,че иначе излиза,че само аз съм най-простата тук и само аз харесвам Матракчъ..
О, не аз не мисля, че който харесва Матракчика - няма вкус - а точно обратното, аз лично си го харесвам още от самото начало, още преди да "цъфне" Балй Бей Simple Smile Само че, ти първа публично обяви вашата връзка и мен ме хвана шубето да се намърдвам във вашата връзка, ама като останах няколко четвъртъка без халвет, поради натовареността на Бали Бей и честото му посещаване на механата и си викам страх не страх - отивам при Матракчика  Grinning  bouquet Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 12
Сега Хатидже като разбере,че нищо не е станало и ще й се пръсне сърцето..И после да не питате що и как умряла,хората загатват..И откакто го няма Ибрахим ми се струва напълняла..

# 740
  • Мнения: 0
Аз пък не разбрах кога Рустем и Нигяр са се развели..За пръв път чувам,честно

За Нигяр Шах каза на Лютфи-Това е пайрясницата на Рустем- има се предвид-че тя е пайрясница- нали преди това е била жена на Матракчъ- затова се води пайрясница. А не че сега се е развела с Рустем. Рустем трябва да остане вдовец, а не разведен.

# 741
  • Мнения: 13 563

Нигяр освен че е погрозняла, е станала и много коварна предателка - не си спомня колко й е помагала Хюрем...  #Crazy #Crazy
Много черен образ! Twisted Evil Twisted Evil

# 742
  • Мнения: 12
Абе vip42 как си с ръцете тези дни?
Бали Бей нещо много взе да ги сменя булките из кръчмите, та мисля да го сменям с Матракчика,
и се чудя много бой ли ще трябва да понеса за да стигна до него  Thinking newsm78


Имам големи ръце и тежки шамари..Обаче ще се радвам,че иначе излиза,че само аз съм най-простата тук и само аз харесвам Матракчъ..
О, не аз не мисля, че който харесва Матракчика - няма вкус - а точно обратното, аз лично си го харесвам още от самото начало, още преди да "цъфне" Балй Бей Simple Smile Само че, ти първа публично обяви вашата връзка и мен ме хвана шубето да се намърдвам във вашата връзка, ама като останах няколко четвъртъка без халвет, поради натовареността на Бали Бей и честото му посещаване на механата и си викам страх не страх - отивам при Матракчика  Grinning  bouquet Heart Eyes


 Joy Joy Joy Joy  Hug Hug Hug

# 743
  • Мнения: 0

Нигяр освен че е погрозняла, е станала и много коварна предателка - не си спомня колко й е помагала Хюрем...  #Crazy #Crazy
Много черен образ! Twisted Evil Twisted Evil


Отврат! Толкова отблъскващ образ направиха от нея...

# 744
  • Мнения: 92

[/quote]


 Joy Joy Joy Joy  Hug Hug Hug
[/quote]
Ако това значи - да, отивам към хамама да се приготвя подобаваща за Великия Четвъртък!  newsm68 newsm44 newsm51

# 745
  • Мнения: 3 485
Хатиджето ако беше ухапала Хюрем ,сега Хюрем щеше да е мъртва ,нейната захапка е по-ефективна от отровата !  Mr. Green

# 746
  • Мнения: 0
Хатидже не е искала да убива Хю. Причини и амнезия- демек Хю няма да знае коя е и къде е, това тя смята за по- голямо наказание. Никой няма да знае какво и е на Хю, и тя няма да помни за да каже- следователно няма да могат да й помогнат.
Но с тъпата си глава Хатидже  не можа да разбере, че Хюррем отрова не я трови, нож не я пробожда, огън не я гори, та някакъв буламач ли ще я побърка newsm78
Ама и сценаристите и тях ги хванала пролетната умора- нищо смислено не могат да измислят.
Като цяло- много, много постен епизод.

С тази амнезия на Хю сериалът ще заприлича на латино-сапунка. Хю няма да помни нищо няма да познае никого, включително и СС, няма да го иска повече, и той ще се възползва от подаръка на ББ - новата наложница, която вече очакваме да се появи в следващата серия- много тъпо,ако така са го замислили сценаристите...

# 747
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
Заповядайте в новата тема! Grinning Hug  bouquet

# 748
  • Мнения: 0
Благодаря на Трендафилка и Даная за онлайн превода! Нямате стигане момичета.   bouquet

# 749
  • Мнения: 8
Хатиджето ако беше ухапала Хюрем ,сега Хюрем щеше да е мъртва ,нейната захапка е по-ефективна от отровата !  Mr. Green


 Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт