Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 64

  • 49 875
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 12
Даная

Специално за теб -БЛАГОДАРЯ!   bouquet
И за теб,Трендафилка!
 newsm51 smile3525


Благодаря ви Даная и Трендафилка  lovekiss lovekiss lovekiss Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart..Супер сте..и Бали бей е добре,ама да му бяха смъкнати мъъъничко дънчиците  newsm78

# 721
  • Мнения: 92
Абе vip42 как си с ръцете тези дни?
Бали Бей нещо много взе да ги сменя булките из кръчмите, та мисля да го сменям с Матракчика,
и се чудя много бой ли ще трябва да понеса за да стигна до него  Thinking newsm78

# 722
  • Мнения: 92
Даная, trendafilka - сърдечни благодарности и от мен  за постоянно полагащият труд  bouquet Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 3 485
Хюрем- Сюмбюл отивам при Михримах в Мраморната вила

Шах- Къде е  Хатидже ? Веднага ми викнета Гюлфем
Гюлфем- Какво има Шах султан къде е Хатидже?
Шах- това ти ще ми кажеш, какво има на ум? Къде е отишла сама с доверената си слугиня.

Хюрем- Хатидже султан ?! Какво става тук?
Хатидже - Не се безпокой Хюрем,
искам малко да си поговорим
Спомняш ли си понякога Ибрахим? Аз всеки ден си спомням..
Искаш ли да уузнаеш как съсипа живота ми? Искаш ли да чуеш за безсънните ми нощи?Да чуеш за огъня който ме изгаря
За тъгата която изпитвам?.

Спомняш ли си ,бях ти казала, че така ще съсипя живота ти че ще ме молиш да ти подаря смъртта.

# 724
  • София
  • Мнения: 228
Даная

Специално за теб -БЛАГОДАРЯ!   bouquet
И за теб,Трендафилка!
 newsm51 smile3525


Благодаря ви Даная и Трендафилка  lovekiss lovekiss lovekiss Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart..Супер сте..и Бали бей е добре,ама да му бяха смъкнати мъъъничко дънчиците  newsm78
Ама как му върви чалмата на дънките!  Joy
И от мен благодарности момичета мили!!!  Hug

# 725
  • Мнения: 73
E какво беше това "убиване" на Хюрем, та Хатидже даже не успя да я изплаши като хората, че бързо припадна. Или е някакво бавно био оръжие ....

# 726
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Да питам и в тази тема. Какво се оказва? Хюрем уж разказа на СС какво е направила Шах, че е направила план. Което би значело, че е било само игра и Мустафа не е тръгвал. Много ясно, че ако се провери, той ще си е там и никога не е мърдал. А и Шах на какво се надяваше, нали уж тя имаше нов план как да се измъкне? Може би след превода ще стане ясно.

# 727
  • Мнения: 12
Абе vip42 как си с ръцете тези дни?
Бали Бей нещо много взе да ги сменя булките из кръчмите, та мисля да го сменям с Матракчика,
и се чудя много бой ли ще трябва да понеса за да стигна до него  Thinking newsm78


Имам големи ръце и тежки шамари..Обаче ще се радвам,че иначе излиза,че само аз съм най-простата тук и само аз харесвам Матракчъ..

# 728
  • Мнения: 12
E какво беше това "убиване" на Хюрем, та Хатидже даже не успя да я изплаши като хората, че бързо припадна. Или е някакво бавно био оръжие ....
[/quote








Билките изветрели се оказва.. :35 или са объркали пропорциите :[/b]

# 729
  • Мнения: 2
За Трендафилка са благодарностите тази вечер!

# 730
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
E какво беше това "убиване" на Хюрем, та Хатидже даже не успя да я изплаши като хората, че бързо припадна. Или е някакво бавно био оръжие ....
[/quote








Билките изветрели се оказва.. :35 или са объркали пропорциите :[/b]

Направо са я телепортирали в двореца и в кревата!

# 731
  • Мнения: 13 588

Доживяхме да видим и нещо "еротично" ! Joy Joy Joy hahaha

# 732
  • Мнения: 3 485
Абе vip42 как си с ръцете тези дни?
Бали Бей нещо много взе да ги сменя булките из кръчмите, та мисля да го сменям с Матракчика,
и се чудя много бой ли ще трябва да понеса за да стигна до него  Thinking newsm78


Имам големи ръце и тежки шамари..Обаче ще се радвам,че иначе излиза,че само аз съм най-простата тук и само аз харесвам Матракчъ..
Да допълня нямаш конкуренция ,поради което никой не смее да ти се изпречи на пътя! Hug   bouquet

# 733
  • Мнения: 12
Аз пък не разбрах кога Рустем и Нигяр са се развели..За пръв път чувам,честно

# 734
  • Мнения: 6
Май само я упоиха с кърпата и до колкото разбрах май не си спомня нищо .Нали в предните епизоди и султана го тровиха с нещо та мисля ,че е твърде вероятно това да и се случва в момента .Някъде в темата май четох ,че преди да умре е имала болки в корема и други такива .Иначе се радвам ,че не съм се родила по това време и на това място -аз едва ли бих оцеляла  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт