КARADAYI с Кенан Имирзалъоулу - Тема 8

  • 73 999
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 472
Може ли някой да ми каже участва ли Явуз Бингьол в този филм или не? Навсякъде го споменават, ако отворите Гугъл, ще видите. Написан е дори  сред актьорите в сайта Аси под филма.Според мен, изобщо не участва. А може би в бъдещо време?

И аз го срещах тук-там и също така се зачудих, но щом досега го няма, предполагам, че няма да се появи. Сигурно в началото са спрягали името му, но впоследствие е отпаднал. Това обаче, са си мои разсъждения, може и да не съм права.

# 31
# 32
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Якашамлар къзлар

Съжалявам, че джанджазъма кат се напи не се свитна в главата.
После се надах да се дотърка докат кара със затворени очи по джадето...ама нейсе...тва не мре...сега требе да зимам уроци при него за кране на кола докат се гримирам...явно става, ама аз не мога.
Оня бастун Орхан май завиде на абито.
Фериде се оказа много настъпателна...а ся кво да прай Махир с тая женица...той не ще да я отразява, ама тя не взима НЕ за отговор...ама нали са си каръци тамън да се цунат и тока спре...па тва ако тръгнат да къртат ламперията ще придойде замръзналото езеро...

Душинката кат некъв нещастник...първо отиде да си тръсне ухото на баба, после на Сехра...егати мекотелото.  

# 33
  • Мнения: 12 827


Зизу Hug Hug Hug Hug Hug

Е как ще ни лиши от удоволствието да ни лази по нервите от екрана Mr. Green

# 34
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Те, тамън да изкъртат ламперията....и....немааааааа....ех, тая Фериде...тцтцтцттцтцтцтц.

# 35
# 36
  • Мнения: 12 827
Сехра подозираше, но сега вече се увери, че  на Тургут  не му пука за нея. набра скорост, която ще повлече след себе си и прокурора....


Гадняр, как се мазни, като видя на къде отиват нещата

# 37
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Сехра подозираше, но сега вече се увери, че  на Тургут  не му пука за нея. набра скорост, която ще повлече след себе си и прокурора....


Гадняр, как се мазни, като видя на къде отиват нещата

А, пръстена бил оборотен, къде му върже, там го дава....хаххахаха
Е тая вечер Душко тресна коня с лопатата с тва обяснение.

# 38
  • Мнения: 12 827
Бахар е много сладка.
А двамата демонстративно се връщат в съда. Не се ли страхуват от ,,какво ще си помислят хората,, все пак са 70 години, а в Т-я е важна дистанцията. Осъвременили са момента

# 39
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Бахар е много сладка.
А двамата демонстративно се връщат в съда. Не се ли страхуват от ,,какво ще си помислят хората,, все пак са 70 години, а в Т-я е важна дистанцията. Осъвременили са момента

Ферда е надскочила времето си...така кат я гледам как натиска Салих се чудя що му отказа да й отвее плявата....хахаххахаха

А, суриката Айтен у кво палтенце се спретна...Ашкъма бая се е изръсил.хахахахха

# 40
  • Мнения: 12 827


А, суриката Айтен у кво палтенце се спретна...Ашкъма бая се е изръсил.хахахахха

Joy Joy Joy Joy Joyмного и ходи Joy Joy Joy Joyнай-накрая някой да я обича истински, подплатено Joy Joy Joy Joy

# 41
  • Мнения: 12 827
Двамата са големи актьори, невероятно излъчване

# 42
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055


А, суриката Айтен у кво палтенце се спретна...Ашкъма бая се е изръсил.хахахахха

Joy Joy Joy Joy Joyмного и ходи Joy Joy Joy Joyнай-накрая някой да я обича истински, подплатено Joy Joy Joy Joy
Ей, ако се беха отразилииии...ся щеше да има "Язиор, язиооор", поне некоя свестна новина у тоя вестник, че то как върви само рецепти за сладко от сливи...хахааха

# 43
  • Мнения: 445
А, суриката Айтен у кво палтенце се спретна...Ашкъма бая се е изръсил.хахахахха
[/quote]

Хахахахахахахха, смях се с глас, чак мъжа ми ме изгледа странно - суриката Айтен  Joy hahaha Mr. Green

# 44
  • Мнения: 12 827
Какво рови Орхан при Айтен,  абито спрягат - ашкън йок

Общи условия

Активация на акаунт