Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 31 ~

  • 67 602
  • 727
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 5 138
Напих се , виното свърши и почвам 54 тъжен епизод, май ще му ревна даедно с Емирчо то друго те остана  Cry
наборе двете сме пийнали значи......не плачи много,после се оправят....и е хубаво ама за малко Whistling
Знам наборче, гледам го за втори път душицо златна, много хубави колажчета правиш, но защо са мътни, сигурно е от програмата.
Аз зацепих къщата на Корай къде съм я виждала, това е къщата на оная лудата сестра на първата любов на учителя Мурат/Джансел Йълчин/ в Пленителката  Peace

# 376
  • Мнения: 727
айде лекар с нож Mr. Green...може и Халил с нож...както пожелаете
аз лично искам Чаги с меч Whistling


 Joy Joy Joy Joy Joy

# 377
  • Мнения: 727
Напих се , виното свърши и почвам 54 тъжен епизод, май ще му ревна даедно с Емирчо то друго те остана  Cry
наборе двете сме пийнали значи......не плачи много,после се оправят....и е хубаво ама за малко Whistling
Знам наборче, гледам го за втори път душицо златна, много хубави колажчета правиш, но защо са мътни, сигурно е от програмата.
Аз зацепих къщата на Корай къде съм я виждала, това е къщата на оная лудата сестра на първата любов на учителя Мурат/Джансел Йълчин/ в Пленителката  Peace
аз от нета ги слагам,не мога да правя гифчета Embarassed

# 378
  • Мнения: 149
Напих се , виното свърши и почвам 54 тъжен епизод, май ще му ревна даедно с Емирчо то друго те остана  Cry
наборе двете сме пийнали значи......не плачи много,после се оправят....и е хубаво ама за малко Whistling

Заради вас с това вино и аз си сипах и май взех да се напивам вече! За субтитрите да питам. Понеже във файла от фейса не са по реда на сцените в епизода та да ги подреждам ли или да пиша сцена еди коя си?

# 379
  • Мнения: 727
Напих се , виното свърши и почвам 54 тъжен епизод, май ще му ревна даедно с Емирчо то друго те остана  Cry
наборе двете сме пийнали значи......не плачи много,после се оправят....и е хубаво ама за малко Whistling

Заради вас с това вино и аз си сипах и май взех да се напивам вече! За субтитрите да питам. Понеже във файла от фейса не са по реда на сцените в епизода та да ги подреждам ли или да пиша сцена еди коя си?
карай поред,както са...сега и да ги наместваш ще е играчка

# 380
# 381
  • Мнения: 10
Иве,ама как си барнала...браво...можеш и да надникнеш и в целувката!  smile3555 thumbsup smile3555
Английските,американските,гръцките,френските,турските и т.н.фенове са поели кампания да поканят ФЕмир в Щатите и да покажат на Аксой,как продължава сериала АФК ...Това е голяма сила.М/у тях има и богати,и влиятелни личности...незнам  newsm78.Ще чакаме...и ще се  Praynig


Как гледка Пиги и готви пъклените си планове... #2gunfire

# 382
  • Мнения: 727
Иве,ама как си барнала...браво...можеш и да надникнеш и в целувката!  smile3555 thumbsup smile3555
Английските,американските,гръцките,френските,турските и т.н.фенове са поели кампания да поканят ФЕмир в Щатите и да покажат на Аксой,как продължава сериала АФК ...Това е голяма сила.М/у тях има и богати,и влиятелни личности...незнам  newsm78.Ще чакаме...и ще се  Praynig


Как гледка Пиги и готви пъклените си планове... #2gunfire
вай бе....луди ли са???

дано,макар да не вярвам Tired

айде аз се махам вече.......

# 383
  • Мнения: 16 938
Ще е интересно да е на английски вместо на турски.Както казват руснаците паживюм па видюм.
Лека нощ и от мен.

# 384
  • Мнения: 10
Лека момичета!И аз лягам...сладки сънища!



# 385
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 404
Офффф докато ви изчета и кое време станало.Благодаря на момичетата за преводите снимките и доброто настроение в темата.
Сега лека и от мен.Отивам си при моето мъжле в леглото.

# 386
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
      Добро утро!Аз съм най-ранобудна днес  Grinning Grinning Grinning 

# 387
  • Мнения: 4


Крал и Кралица Съррафооулу

# 388
  • Мнения: 727


ние пием вече кафенце....

# 389
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Добро утро!  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт