Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 31 ~

  • 65 956
  • 727
  •   1
Отговори
# 585
# 586
  • Мнения: 727
айде да се завръща малко в публичното пространсво,че много тайни се трупат от чисто незнание...къде,какво и кой....ИСКАМ нов проект,много се натвари вече АФК...да супер успешен е,няма спор,но мина....няма да се завърне от мъртвите Ферия...нито ще заличат излагацията на ПЕ...та така,на нова сметка да се мятат нови идеи и нови Чаатайски погледи и усмивки да виждаме Party Crazy

# 587
  • Мнения: 11 820
ехееееееееееееее. оставих ви за няколко часа и сега не мога ви настигна  Mr. Green

# 588
  • Мнения: 0
Наде Hugблагодаря Hug
Скрит текст:
ела на скайпа Rolling Eyes


Илда от нощеска Laughingблагодаря  Hug

# 589
  • Мнения: 16 938
Съгласна съм да спрем да пишем за 3 сезон ПЕ просто исках да си каже мнението тъй като видях че се коментира.
И така утрешния епизод нямам думи за него че ми се преривава.

# 590
  • Мнения: 5 138
Бясна съм на Ферия,
Скрит текст:
нали му обеща на Емко че ще е до него като се роди бебето, защо си отиде, остави го сам в болницата, престори се че спи вместо да го посрещне да го попита нещо, да му сподели как се чувства, а не само на Левент да споделя, тя не умее да разговаря с Емир, все му скача, а той горкия се сви на земята като котенце  Cry ми стани прегърни го дайте си сила един на друг, за да се справите  Tired

# 591
  • Мнения: 6 529
Е то бива честност и гордост, ама чак пък толкоз  ooooh! Значи синът на портиерите може да се развява с някаква метреса, дъщерята не може  ooooh! Зехра ходи поне да чисти в богаташките домове и там вижда, че никой не се събува, пък големите претенции,че бащата на Емир не се бил събул, че и абсолютно убедени и двамата в НЕправотата си и вратата му сочат  ooooh! Малко му беше боя на Мехмед, ама  да вземат да отупат и татко му и майка му да вразумят като се прави на много праведна, а иначе умело прикриваща дъщеря си  Peace Най-много ме е яд на такива  #Cussing out

# 592
  • София
  • Мнения: 30 144
Съгласна съм да спрем да пишем за 3 сезон ПЕ просто исках да си каже мнението тъй като видях че се коментира.
И така утрешния епизод нямам думи за него че ми се преривава.

защо?

# 593
  • Мнения: 11 820
охо Клоди, много си  Embarassed честит ти гащок  Peace

# 594
  • Мнения: 16 938
Относно Фериха в 59 серия.
Скрит текст:
И двамата са инати и това им пречи.Но тя си тръгна тъй като видя изражението на Емир когато бебето проплака и предпочете да си тръгне другото което е и Емир никак нея улеснява заради това което каза защо останала той си намери убежище в гнева и не помисле че тя е самотна и е останала не заради хорското мнение а защото го обича.  
Не я оправдавам.

# 595
  • Мнения: 21 201
Наде Hugблагодаря Hug
Скрит текст:
ела на скайпа Rolling Eyes




Готово.
И аз благодаря на момичето за превода.   bouquet

В Халилудковата къща. Rolling Eyes

# 596
  • Мнения: 11 820
 и аз искам нещо ко си пращате  Mr. Green

# 597
  • Мнения: 6 105
Рени, пак съм те пропуснала,честито облекло  Hug

# 598
  • Мнения: 16 938
Защо ли..... Защото мисля че в момента трябва да се коментира ОС с Емир и Фериха а не Емир и Гюнеш не е редно а и нека бтв да стигнат до там и ще видим. А и няма какво толкова да му коментираме на ПЕ каквото имахме го казахме поне аз. И колкото и да сравнявам Емир в 1 и 2 И 3 сезон.Емир в 3 сезон е друг човек.

# 599
  • София
  • Мнения: 30 144
Защо ли..... Защото мисля че в момента трябва да се коментира ОС с Емир и Фериха а не Емир и Гюнеш не е редно а и нека бтв да стигнат до там и ще видим. А и няма какво толкова да му коментираме на ПЕ каквото имахме го казахме поне аз. И колкото и да сравнявам Емир в 1 и 2 И 3 сезон.Емир в 3 сезон е друг човек.

Неееее, защо ти се реве от утрешния епизод (това питах)? Нали предстои
Скрит текст:
да се сдобрят скоро
.

Общи условия

Активация на акаунт