Юнче през зъбчета се смее, на слънце да играе то копнее.

  • 25 809
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 404
Kristianni, тъй, тъй...  Tired  di_p Аман от този монополист!  Twisted Evil Скоро май няма да изпълнят поетия ангажимент така или иначе, а пътищата пред нас не са много  Rolling Eyes но ще го мисля още. Мерси за менията  Hug
И ние днес направихме една разхода, купихме си и пюрета, и една нова каша с какао, за 8+ месеца, но засега няма да  давам  Laughing А от понеделник ще оптаме кухнята, задължително ще се похваля/оплача. Peace

# 61
  • Мнения: 2
Merlinski ще чакаме с нетърпение да кажеш как е приела бебка д.кухня.Габи за сега и харесва пу пу само събота и неделя и давам пюренца.Имало каша на Слънчо Зърнин М с 11 вритамина била уникална.Моята братовчедка е купувала а тя има доста възможности финансово но ми каза че била много добра дори и от скъпите каши.Аз ще купя да я пробвам а ако някои е дава може да сподели.
Термометър Beurer немски и съм доволна.Поръчах го на оферта от 90 намален на 45 лв.Това е от нас отиваме да се сменяме Simple Smile
 

# 62
  • Мнения: 162
Аз колко много информация съм изпуснала...  Joy Направо е възмутително поведението ми.  Embarassed Почти не съм гледала новини от както забременях, че само се разревавах. Но преди покрай колеги, в уни, все научавах актуалното.  Но сега ТВ е само на бейби ТВ или на БТВ Комеди. Зачудих се какво е станало и влязох в новинарски сайт да проверя, ще понаваксам. Не може така да не се информирам, но пък винаги се намира някоя идиотска новина или трагедия...
Сега се върнахме от кожен лекар - имахме лишей или екзема на вратлето. Овладяхме положението с кортикостероид, нямаше как. Но остана проблема с подсеченото дупе - има 2-3 точки, които не се оправят. Казаха ми да взема памперси за чувствителна кожа и имаше само на Pampers. Но сега вкъщи като се загледах в опаковката пише Prima Pampers. Това същото ли е, да не съм взела не каквото трябва?

# 63
  • Мнения: 872
.:Bianca:,сигурно си взели премиум пакета.Памперс имат май три вида - стандартните зелени,премиума - в бяла опаковка и слип енд плей.
  Kristianni,имаш предвид масажи за заличаване на белега или за възстановяване на по-дълбоките тъкани. Ако е за белега можеш да се консултираш с някой дерматолог.

# 64
  • Мнения: 170
После ще пиша повечко,
но току що видях на слабините на малката 4-5 ситни червени пъпки и 4-5 отзад на кръстчето..Вчера за втори път дадох елда...нищо друго не съм въвеждала..
Според вас алергия ли е или нещо се е претоплила?

# 65
  • София
  • Мнения: 77
Не, di_p,  имам пред вид за възстановяване на по-дълбоките тъкани. Интересувам се от VBAC, вагинално раждане след цезарово, и масажите много помагали за това.
Micah Lawrence, не съм имала такъв случай, но може и алергия да е  Sad

# 66
  • Мнения: 3 404
Micah Lawrence, ние сме имали ситен обрив от претопляне  Peace

# 67
  • Мнения: 872
Kristianni , напълно е възможно вагинално раждане след цезарово сечение,особено,ако са минали 2 години от операцията.Дали ще помогнат тези масажи -не знам.Но зависи основно от собствените ти тъкани.И зависи дали водещият раждането ще се навие на такова.А също зависи и каква е била причината за предходното секцио.

# 68
  • Мнения: 50
maimunki, от коя кухня даваш на Габи?

# 69
  • Мнения: 2
от кухнята на Данайл Николаев Simple Smile знаеш ли я

# 70
  • Мнения: 50
Не Simple Smile Държавна ли е или частна? Аз събирам отзиви за частните

# 71
  • Мнения: 975
Да кашата на слънчо Зърнин М е чудесна,стои много пухкава като се направи.Ние много я харесваме.На слънчо пак бисквитената също е чудесна.Скакаото обаче ми се стори че ни излязоха някакви червени петънца по вратлето и спрях за сега снея.
Бианка ,и ние така ,за всичко ревем ,ама вярно сега по се трае Laughing.
За попарата по мои наблюдения -повечето бебета в началото й се мръщат .но след 3-4 предлагане им се услажда.
Имен новините ме подтискат ,но такава е реалноста  за съжаление.
ХУБАВ ДЕН.

# 72
  • Мнения: 872
Дано да й хареса някой ден попарата,защото днес за втори път давам, тоя път пасирана и пак не я хареса.
  Имам чувството,че нещо бъркам в начина на хранене и възпитавам злоядо дете.Правя се на маймуна,само и само да лапне още една лъжичка.Знам,че колкото повече я насилвам да яде,толкова повече ще злоядства,ама как да стоя безучастно,като на 8 месеца е 6 килограма и нещо ,тоя месец май нищо не е наддала. Кака й беше същата ,но вече съм вдигнала ръце.Явно аз някъде бъркам.
  Оплаках се  Tired

# 73
  • Мнения: 170
Di_p  и аз съм така,то не са играчки,телефони,ключове докато се храни,само и само да хапне и съответно цялата е омазана ..дрехите също.
Кашата в 18 часа е най-смисленото хранене през деня,на обяд я хапне 100-120 грама ,я не!Докато цока много се разсейва,особено сутрин,преследваме се ...

Днес сме на консултация и ще питам и за фонтанелата и за пъпчиците.Не дадох елда вчера..Днес почти ги няма тези на слабините й ,но тези на кръстчето / малко над дупето/ са си още там..

Кристиани,най-добрата ми приятелка роди със секцио първото бебче,за второто посещаваше един от светилата в Шейново / бяха сигурни за второ секцио уж и ,накрая роди нормално в Окръжна болница без шевове Simple Smile Разликата между двете бебенца е 3 години ако не се лъжа Simple Smile
Не съм чувала за тези масажи ...обаче  Hug

След консутлацията ще пиша пак..

# 74
  • София
  • Мнения: 929
Micah Lawrence, мисля, че тези пъпчици може да са реакция от елдата. Знам, че от претопляне може да избият по вратлето. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт