Дерма ролер за микроиглена мезотерапия?

  • 66 128
  • 161
  •   1
Отговори
# 105
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 745
Да споделя отново. Вече ползвам дермаролерът с по-голяма сигурност. Засега успявам да прилагам третиране само веднъж на седмица,но то е поради липса на време. Усещам невероятно подобрение. Но докато на лицето не стигам до силно зачервяване на деколтето зачервяването минава чак след ден. Започнаха да ми намаляват и разширените пори,кожата става все по-чиста. Отначало беше малко суха,но сега слагам и малко крем,така че всичко е окей. Ще се опитам да направя и някоя снимка, но понеже после трябва да имам време и да я изтрия ,се налага да намеря време и за двете операции-качване и изтриване Wink

# 106
  • софия
  • Мнения: 1 707
Чудесно ще чакаме да видим

# 107
  • Мнения: 208
Да споделя отново. Вече ползвам дермаролерът с по-голяма сигурност. Засега успявам да прилагам третиране само веднъж на седмица,но то е поради липса на време. Усещам невероятно подобрение. Но докато на лицето не стигам до силно зачервяване на деколтето зачервяването минава чак след ден. Започнаха да ми намаляват и разширените пори,кожата става все по-чиста. Отначало беше малко суха,но сега слагам и малко крем,така че всичко е окей. Ще се опитам да направя и някоя снимка, но понеже после трябва да имам време и да я изтрия ,се налага да намеря време и за двете операции-качване и изтриване Wink
danilu,  какъв е твоя дермаролер, какъв серум ползваш и какъв е ефекта при теб към момента, че отскоро се замислям и аз да си взема дермаролер за белези от акне и фини бръчки...като цяло ми се иска да ми се поосвежи кожата Simple Smile

# 108
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 745
Извинявай,Лили,ама чак сега виждам поста ти.


Ето го моят уред.
Серумът е на Poppy Austin с acido ialuronico ,витамин С, естракт от зелен чай и жожоба. Много съм доволна. Който не ме е виждал отдавна ми прави комплименти. Изобщо не е толкова страшно и като му свикнах ми е даже много приятно да правя масажа.

# 109
  • Мнения: 208
Извинявай,Лили,ама чак сега виждам поста ти.


Ето го моят уред.
Серумът е на Poppy Austin с acido ialuronico ,витамин С, естракт от зелен чай и жожоба. Много съм доволна. Който не ме е виждал отдавна ми прави комплименти. Изобщо не е толкова страшно и като му свикнах ми е даже много приятно да правя масажа.

Благодаря за отговора! Ще потърся този серум. Твоя дермаролер каква марка е и от BG ли го взе? Извинявай ако вече си писала какъв е , но много изчетох и вече се обърках кой какво е писал Simple Smile

# 110
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 745
Не помня марка. Купих го онлайн. Понеже има три приставки, та затова. Всъщност ползвам само едната, ама от мързел да сменям. Не е трудно да се смени,но все отлагам да посветя повече време за третиране и с трите глави.
Купувай смело. Резултатите са много добри.

# 111
  • София
  • Мнения: 4 313
И аз започнах да се чудя дали да не пробвам. Много е полезна информацията в темата, но имам някои въпроси...
Колко време може да се ползва една глава на дерма ролера? Някъде четох, че е препоръчително да се сменят на 4-5 ползвания, което не го прави много изгоден.
Имате ли препоръки към марки, които са ок с оглед на метала, от който е напревен (да не е рисков по отношение на нежелани реакции на кожата)? И дали в България има добри попадения на продукти?

# 112
  • Мнения: 42
Чувала съм, че мезотерапията върши чудеса и много освежава кожата. Вкъщи обаче не бих рискувала сама, защото всеки един опит за домашно разкрасяване ми е завършвал плачевно. То не случайно си има центрове за разкрасяване. А и напоследък май излизат доста изгодни промоции и цените са добри. Влизам в темата с едно питане обаче. Мезотерапия прави ли се през лятото?

# 113
  • Мнения: 817
Преди няколко дни и аз си закупих дерма ролер.Просто го видях в един магазин и без да съм много запозната го взех.Само че сега чета,че с иглички 1.5 не е препоръчително да се прави на лицето,а на моята опаковка пише,че е за лице.Вчера си взех и серум,но не знам дали да почвам?

# 114
  • Мнения: 10 264
Недей! Този размер не е за там. За лице - 0,25; 0,5мм най-много.

# 115
  • Мнения: 817
Благодаря ти за коментара.Може би ще го ползвам за тялото с подходящ серум.прочетох коментари ,че е подходящ и при целулит,а за лицето ще си взема друг с по малки иглички.

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 380
Побут-побут, да побутна малко темичката, пък дано тръгне пак Simple Smile 🤗 Здравейте, девойки! Четох, четох и се замислих, този дермаролер дали се използва за терапия за коса? 🤔 Има ли някоя от вас подобен опит/мнение? Чудя се мезо или ултразвук има по-добър ефект? 🤔

# 117
  • Мнения: 208
https://www.youtube.com/watch?v=uaM2JiePk9w&t=415s
 гледала съм тази жена , явно може, нямам опит в тази област чакам си дермапена. Не знам до колко е надежден източник тази Gin , малко ми се струва прекалено. До колкото й разгледах канала почти навсякъде ползва дермаролер.  Да питам после от къде си взимате резервни игли за дермапен?

# 118
  • Мнения: 1 095
https://www.youtube.com/watch?v=uaM2JiePk9w&t=415s
 гледала съм тази жена , явно може, нямам опит в тази област чакам си дермапена. Не знам до колко е надежден източник тази Gin , малко ми се струва прекалено. До колкото й разгледах канала почти навсякъде ползва дермаролер.  Да питам после от къде си взимате резервни игли за дермапен?

Аз не бих ползвала вкъщи повече от 0.25 без значение на лице или на скалп.

# 119
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 745
Уви,не ми остава много време да ползвам дермаролер. Много ми допада и виждам чудни резултати.  Почти мигновени.
За коса не съм пробвала. Но ще опитам в неделя. През другото време ме е страх да не останат много следи.

Общи условия

Активация на акаунт