Дерма ролер за микроиглена мезотерапия?

  • 66 120
  • 161
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 434
Тази машинка разглеждах в един салон http://www.estelab.bg/%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B9%D1%81 … 2%D0%B0/amieamed/ Жената, която я ползва имаше уникална кожа.

Малко по-нагоре gevestra е показала клип точно с тази машинка. Доста наранено ми изглеждаше лицето след процедурата.

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 102
Тази машинка разглеждах в един салон http://www.estelab.bg/%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B9%D1%81 … 2%D0%B0/amieamed/ Жената, която я ползва имаше уникална кожа.
Тази машина е професионална, но ми се струва доста зловеща.
Аз имам най- обикновен ролер с платинени игли и пластмасова дръжка, който е напълно механичен, но и с него има страхотни резултати при хората.
Аз също съм доволна, но просто ми липсва постоянство.
Същата тази Трини има доста хубава кожа за 52/53 годишна и казва, че една от причините е точно ролера.

# 77
  • софия
  • Мнения: 1 707
Имам дермаролери 0.25 пробвах един път и не съм сигурна, че ще повторя.

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 102
Tази Трини не мога да я изгледам, голямо викане, една хиперактивна...
дезинфекцирам с концентрат домашна ракия - 75-80% само след и затварям в кутията
за серумите писах няколко поста по-горе


Да съгласна съм, че е трудно да се гледа Трини.

А този дезинфектант е много иновативен.

Аз имам серум, който използвам само за ролера, след като пробвах разни и не бях доволна останах на възможно най-скъпия, който имам, но пък с него е перфектно - Re-Nutriv Ultimate Diamond Dual Infusion  и го ползвам само за ролера и при никакви други случаи.
Сега след като гледах и Трини и Каролин и Надин - мисля да пробвам и с някакви пептиди, казват, че с пептидите е добре преди ролера да се намаже кожата, дано само да не стане някоя инфекция?

# 79
  • Мнения: 1 095
С 0,2мм и дезинфекция трудно да стане инфекция.  Satisfied
Аз ползвам серум след, не преди. За мен така има по-голяма логика. Ако е преди как ще имаме по-ефективно проникване? Това не е инжектиране. Според мен продуктът ще остане на повърхността и по барабана на ролера.

Трини е отдавна по толк шоута май, има и лазерни процедури, и радиочестота, и спортува, и добавки и работата и е да изглежда добре и да продава и нейните продукти. За дермаролера казва, че прави от 4, а сериозно от 2. Почнах да го гледам това видео но тя всичките ролери си ги разходи по лицето ей тъй и е*а майката на всякакви протоколи за действие и не се спря.
Все пак тя има бизнес за милиони. Нищо, че си бръсне краката.
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-5355675/Trinnys-new … 800-000-year.html
Каролин няма хубава кожа например, Надин също има процедури, а Тереза не мисля, че изглежда по-млада. Та, относителна работа на кой какво е помогнало.

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 102
Грижата е от значение, знаете, че наследствеността е под 5%, всичко друго си зависи от нас.
Е да не са перфектни, но и не трябва, нали и те са хора.
Но при всички положения ролера има значение.
Мен дори една позната ме попита, какво съм си правила на челото, че нямам бръчки. Е не е само дермаролера, но със сигурност и той има участие. А аз никаква интервенция не съм си правила.

# 81
  • София
  • Мнения: 3 951
Снабдих се и аз с 0,5мм за лицето, не натискам много и съм доволна. Даже ми е приятно да го ползвам, колко максимално може да се използва на седмица? Свиването на порите веднага си пролича. За торбичките засега не ми е помогнал.

# 82
  • Мнения: 248
Здравейте,сдобих се с такъв ролер 0,5мм за премахване на белези от акне. Може ли да ми препоръчате серум (за млада кожа по възможност) или нещо такова за след процедурата,но да се продава у нас,защото точно сега няма как да поръчвам от чужбина.

# 83
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 743
Аз пък трябва да си подновя кредитната карта и веднага ще си го закупя. Мен доста ме плаши откъде ще си намирам серум. Уф!
Lolala, ти откъде си го закупуваш  серума? И има ли значение възрастта? За колко процедури горе долу ви стига?

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 102
Аз пък трябва да си подновя кредитната карта и веднага ще си го закупя. Мен доста ме плаши откъде ще си намирам серум. Уф!
Lolala, ти откъде си го закупуваш  серума? И има ли значение възрастта? За колко процедури горе долу ви стига?
След като пробвах няколко различни серума и не бях доволна от резултата, сега пробвам само един, който съм определила само за след дермаролера. За колко време ще ми стигне, не мога да кажа, защото още имам от него, но той е ужасно скъп и не мога да го препоръчвам на никого. От друга страна има много хубава достъпна козметика, най- различни марки. Ето например The ordinary (ако останат на пазара след грандиозния скандал около тях в момента) - имат прекрасни серуми за под 10 Евро, само трябва да се поръчат, няма ги в България има и много други варианти, в зависимост от нуждите, състоянието на кожата и други.
Възрастта е винаги от значение, при по-зряла кожа има различен ефект, отколкото при млада или с акне.
Всеки сам трябва да се следи и да преценява.

# 85
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 743
Lolala,отново благодаря за бързият и изчерпателен отговор! Надникнах в The ordinary и има доста продукти,които ми се струват подходящи за мен,но през телефона не мога да ги разгледам добре.
В момента мога само него да проверя.

# 86
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 743
Колкото повече ви чета,толкова повече съмнения и въпроси ме връхлитат. Какъв уред да си закупя? Мога ли да го намеря да речем в Германия? В аптека ли да попитам? Или само онлайн? Дали ще мога да отида на работа на следващият ден,след употреба?

И докато питах си закупих и серума и  дермаролера:stuck_out_tongue_winking_eye: Уж не съм Везна,а когато трябва да закупя нещо се колебая до втръсване на околните!!!! Извинете и благодаря! Дано не изляза с раздрана физиономия.
Аз си закупих едно уредче с три глави. Ще се похваля като дойде. Стискайте ми палци!!!!

Последна редакция: пн, 26 фев 2018, 13:00 от bubanka

# 87
  • Мнения: 10 264
Според мен пробвай някой петък вечер. Не рискувай вечер след работа. Не знам колко са ти тънки иглите. Ако са супер тънки зачервяването е леко. Ако са малко по-дебели си остават и червени точици. А вероятно ще ти е и леко възпалена кожата. Особено за първи път пробвай някой петък вечер, за да имаш време да се възстановиш до понеделник дори и в най-лошия случай.

# 88
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Съгласна съм за проба преди почивен ден - аз лично подпухнах доста. Може да е било от серума, който ползвах, защото иначе кожата беше ок, но все пак ...

# 89
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 743
Много ви благодаря, че ми давате подкрепата си! Аз така и бях решила да пробвам. Но в събота вечер,или следобяд, защото работя в събота и почивам в понеделник.
Не са ми го донесли все още. Мисля ,че тази седмица ще ми го доставят. Дермаролерът има три сменящи се глави. Не знам колко са тънки. На снимката видях само че ширината на валячетата са различни.
Сега ще погледам и някое видео в нета как се прави.
Вие колко често правите процедурата?

Общи условия

Активация на акаунт